İçeriğe Yönlendir

Nevada'lı 3.7 Liberty

Ali Gök

Recommended Posts

Servet Aydın

böyle ekranları olmayan freelander2 aynı

Servet arkadaşımız

Senin canın akşam akşam sıkılıyor galiba

Sizin otoparkın kumandası bende var ve çamurdan kj çekip çıkaran cuprayı ne yapar merak etmedim değil
Servet duyduysa ben hayli hayli duyarım [emoji3]

niyetim olmadığından çok dikkat etmediydim, yoksa  incelerdim, kaç para bu 2011 190 lıklar bir bakiim, öyle 160 bin falansa geçiniz,  vermem veremem o kadar, o parayı verdikten sonra gider az daha koyar sıfır başka şey alırım zaten, arazide işim olmaz, olmayınca bunu ne yapacağım o da ayrı, haybeye 4x4 sistemi taşımada cabası, ama bir heves geldi birden...
Haybeye değil.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bu nedir arkadaş, 01:45 en itibaren izleyin, şu raptor fena yahu ...

ALi abi bu değilde wiltraklar clio prasına satılyor

mtv si kaç para onların 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Ali Gök yazdı:

ALi abi bu değilde wiltraklar clio prasına satılyor

mtv si kaç para onların 

hadi yaa, bakiiim, 4x4 olanların mtv uçuk galiba...

imkan olacak oturup uğraşacaksın, tam benlik vallahi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

arazide işim olmaz, olmayınca bunu ne yapacağım o da ayrı, haybeye 4x4 sistemi taşımada cabası,

çamurda plakayı bırakıp çıktıktan sonra bulvar da valeye anektar verebilitorsun über fiesta parasına

49 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Senin canın akşam akşam sıkılıyor galiba

Sizin otoparkın kumandası bende var ve çamurdan kj çekip çıkaran cuprayı ne yapar merak etmedim değil

taşındık biz Aaa...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

hpurda plakayı bırakıp çıktıktan sonra bulvar da valeye anektar verebilitorsun über fiesta parasına

taşındık biz Aaa...

fena halde kafaya takıldı gibi haaa, şöyle 2011 ve üstü birşeyler bakayım ben hele, nasılsa uzmanlar var burada, sakata gelmeyiz :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
fena halde kafaya takıldı gibi haaa, şöyle 2011 ve üstü birşeyler bakayım ben hele, nasılsa uzmanlar var burada, sakata gelmeyiz [emoji4]
sen boşver landı falan, yaramaz sana, kesmez.
wildrak al misss.
alacan landı yükselemeyecek oraya girmez, burda kırılır, şurası eğildi vs vs...
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Ertan Çabuk yazdı:

sen boşver landı falan, yaramaz sana, kesmez.
wildrak al misss.
alacan landı yükselemeyecek oraya girmez, burda kırılır, şurası eğildi vs vs...

wild alayımda, vergi fena, arkada yükle arazide işim olmaz gibi, hem landın yanında fena ötesi mazot harcıyor, sakinde 10 lt. oda uzun yolda,  bağaj kapalı olmalı, 180 i geçmez yazılım lazım masraf, land daha konforlu, wild çok uzun hanımı bindirdim gözü korktu, parkedemez rangerı....

Land iyi be, havası yeter :D  kapattınmı fena da gidiyormuş webasto var, kışın arabada kestane pişiririz hem :D

şu beni kesmezmi şimdi, anca kurtarır gibi, zaten bunun fiyatına sıfır anca duster alıyoruz, alırsam döverler adamı :D duster bunun stepnesi anca....

bu beni baya oyalar, artık aldığım araç beni emekli eder, 10 sene  garanti kalacak bende, o yüzden gidecek araç lazım, bunu aldımmı hem gider hem oyalar, ışıkları led yap, bunun tonla aksesuarı vardır, onları bul tak uyarla ohoooo  çok oayalar bu beni, dün triger evde nasıl değişir onu öğrendim, haldex maldex bakımı,  filtresi nersi sökülür yağı vs. alet edevat bakıyorum, sen düşün artık :D

ao0x1503.jpg?itok=wHCU7G2z

ao0x1660.jpg?itok=bueJ3bOS

ao0x1666.jpg?itok=VU6lP8bU

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

arazi aracıyla 180 i geçmesi ne işine yarıycak gibi abi. 120 ile gidiyorsa tamam işte yeter

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

HSE iyidir Ali abi, ismi lazım değil ama belli büyüğüm HSE diyince dikkat kesilir her daim :)

Bütçenin 10 bin düşüğüne al bitane, 10 bini de kendi zevkine göre restorasyon ve ekstra donanımlara harca, yeterli gelir başlangıç için.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

ikinci araç olmalı ranger. ve biraz da eski ki vergi biraz halli olsun. Onun haricinde kasayı kapatıp kamp malzemeleri vs ataceksin. biraz da yükseldimi tamamdır. 180 den feragat etmen lazım. Yoksa 30cm üstü yalan olur arazide.
ama en önemli kriter eş te kullanacak sa olmaz ranger, unut [emoji16]

wild alayımda, vergi fena, arkada yükle arazide işim olmaz gibi, hem landın yanında fena ötesi mazot harcıyor, sakinde 10 lt. oda uzun yolda,  bağaj kapalı olmalı, 180 i geçmez yazılım lazım masraf, land daha konforlu, wild çok uzun hanımı bindirdim gözü korktu, parkedemez rangerı....

Land iyi be, havası yeter [emoji3]  kapattınmı fena da gidiyormuş webasto var, kışın arabada kestane pişiririz hem [emoji3]

şu beni kesmezmi şimdi, anca kurtarır gibi, zaten bunun fiyatına sıfır anca duster alıyoruz, alırsam döverler adamı [emoji3] duster bunun stepnesi anca....
bu beni baya oyalar, artık aldığım araç beni emekli eder, 10 sene  garanti kalacak bende, o yüzden gidecek araç lazım, bunu aldımmı hem gider hem oyalar, ışıkları led yap, bunun tonla aksesuarı vardır, onları bul tak uyarla ohoooo  çok oayalar bu beni, dün triger evde nasıl değişir onu öğrendim, haldex maldex bakımı,  filtresi nersi sökülür yağı vs. alet edevat bakıyorum, sen düşün artık [emoji3]
ao0x1503.jpg?itok=wHCU7G2z
ao0x1660.jpg?itok=bueJ3bOS
ao0x1666.jpg?itok=VU6lP8bU
HSE iyidir Ali abi, ismi lazım değil ama belli büyüğüm HSE diyince dikkat kesilir her daim [emoji4]

Bütçenin 10 bin düşüğüne al bitane, 10 bini de kendi zevkine göre restorasyon ve ekstra donanımlara harca, yeterli gelir başlangıç için.
10 bine teker alır ancak...
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hse 160 alınacak. 190 dpf derdi var. Bg urban terrain takılacak, saplanan jeep, Ford marka araçlar ücreti mukabili çekilecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
37 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Saplanan jeep, Ford marka araçlar ücreti mukabili çekilecek

Hahahaha 😂

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D saplananlar haaa, muahhaa

ranger olmaz, hanım kulanamaz pratik değil yakıt fazla konfor bunun yanında hikaye,  Land olsunmu diye düşünmemin esas sebebi Servet, o soktu aklıma :)

şaka bir yana bu fiyatlara sıfır araba alınmaz artık, adam gibi bu Landın ayarında araba dedimmi 200 ü geçiyor hatta arazi olayını kattınmı bu ayarda 200 falanda az, beni kesecek araçta duster gibiler olmaz, tigu full dizel anca, karoq full anca ki bunların arazide şansları yok, landa göre tabii, araziye girmem öyle çamura taşa sokmam ama bazen gittikmi dağa gerekiyor, bizim oğlan dağı sever habire turla Landa değil Range Rover a binip dağa çıkıyoruz, olmuyor böyle :) tahta gibi tur aracı Range, kafa çarpıyor takla barlarına, yan oturuyorsun işkence, şoförler zaten tırt :D araba şart, yollar tırt kasisler her yerde, bizim buralarda çok var girip çıkacak yer, o faktörde var, bu fiyat diliminde 135 kaat gibi yani, sağlam güçlü hızlı konforlu harbi arazi aracı ne alabilirizki, ilk aklıma gelen Land oluyor... yakıt fena değil, bu tamamen keyif aracı olacak zaten, yılda 10 bin anca yaparım, sıkıntı yok yakıt açısından, mtv si var onada katlanacağız artık...

düşünüyorum bakalım, 2. el almam diyordum ama mecburen diyoruz artık :(

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
6 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D

ranger olmaz, hanım kulanamaz pratik değil yakıt fazla konfor bunun yanında hikaye,  Land olsunmu diye düşünmemin esas sebebi Servet, o soktu aklıma :)

şaka bir yana bu fiyatlara sıfır araba alınmaz artık, adam gibi bu Landın ayarında araba dedimmi 200 ü geçiyor hatta arazi olayını kattınmı bu ayarda 200 falanda az, beni kesecek araçta duster gibiler olmaz, tigu full dizel anca, karoq full anca ki bunların arazide şansları yok, landa göre tabii, araziye girmem öyle çamura taşa sokmam ama bazen gittikmi dağa gerekiyor, bizim oğlan dağı sever habire turla Landa değil Range Rover a binip dağa çıkıyoruz, olmuyor böyle :) tahta gibi tur aracı Range, kafa çarpıyor takla barlarına, yan oturuyorsun işkence, şoförler zaten tırt :D araba şart, yollar tırt kasisler her yerde, bizim buralarda çok var girip çıkacak yer, o faktörde var, bu fiyat diliminde 135 kaat gibi yani, sağlam güçlü hızlı konforlu harbi arazi aracı ne alabilirizki, ilk aklıma gelen Land oluyor... yakıt fena değil, bu tamamen keyif aracı olacak zaten, yılda 10 bin anca yaparım, sıkıntı yok yakıt açısından, mtv si var onada katlanacağız artık...

düşünüyorum bakalım, 2. el almam diyordum ama mecburen diyoruz artık :(

Çekinecek birşey yok, temiz bir araç alıp daha donanımlı daha kuvvetli daha karizma araca sahip olunacak. Yüksekte oturmak bile farklı bir keyif. LR2 güzel araç, güncel araç. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ali abi çok kasma ya ver 50 kağıt al bitane liberty land vs  vur dağa taşa sıkılınca sat gitsin. bak yaşlandın nerdeyse ölümlü dünya binmeden gittim dedme sonra :D 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Çekinecek birşey yok, temiz bir araç alıp daha donanımlı daha kuvvetli daha karizma araca sahip olunacak. Yüksekte oturmak bile farklı bir keyif. LR2 güzel araç, güncel araç. 

2.2 ama idare edeceğiz artık sayın 4.7 Sami kardeş :D

ve katılıyorum, sınıf atlayacağız, yenilerine baktım bakmamla siteyi kapatmam bir oldu :)

ufak bir sıkıntı daha, acaba diyorum Fiesta dan sonra kurtarırmı :D

alabilsem ilk yapacağım iş hazır (sonrası ohooo çok iş var çoook), sanırım sisleri benimkiyle aynı, überdeki Osramları direk buna aktarıyorum :exc1: Servet bittin sen :tongue:

normal_image~4.jpg

ver gaz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

@Ali Cihangiroğlu arabasını değiştirirse Dünya, Yeni Çağ yerine İleri Çağ'a geçer. Ha Fatih İstanbul'u almış, ha Ali bey arabayı değiştirmiş. Aynı şey 😛

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

neyse elime düşeceğin gün geliyor....

Hse 160 alınacak. 190 dpf derdi var. Bg urban terrain takılacak, saplanan jeep, Ford marka araçlar ücreti mukabili çekilecek
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

2.2 ama idare edeceğiz artık sayın 4.7 Sami kardeş :D

ve katılıyorum, sınıf atlayacağız, yenilerine baktım bakmamla siteyi kapatmam bir oldu :)

ufak bir sıkıntı daha, acaba diyorum Fiesta dan sonra kurtarırmı :D

alabilsem il yapacağım iş hazır, sanırım sisleri benimkiyle aynı, überdeki Osaramları direk buna aktarıyorum :exc1:

Bu tarz araçlar kolay kolay ölmüyor. Benim arabayı almadan önce birinden direkten döndüm.  2000 Model 230K da bi4.7 , araçta boya yok, usta baktı motor sorunsuz.  Son  anda neden caydık, 2015 yılında 450K da muayeneye girmiş. Yani en az 500K larda ve araba bu kadar diri, motoru üflemiyor sorunsuz ve boyasız.

Bizim gibi adamların binmesiyle bu arabalar ölmez bitmez. Daha da 0 araç almaya zaten param yetmez, yetse de gönlüm el vermez. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

@Ali Cihangiroğlu arabasını değiştirirse Dünya, Yeni Çağ yerine İleri Çağ'a geçer. Ha Fatih İstanbul'u almış, ha Ali bey arabayı değiştirmiş. Aynı şey 😛

:D :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Bu tarz araçlar kolay kolay ölmüyor. Benim arabayı almadan önce birinden direkten döndüm.  2000 Model 230K da bi4.7 , araçta boya yok, usta baktı motor sorunsuz.  Son  anda neden caydık, 2015 yılında 450K da muayeneye girmiş. Yani en az 500K larda ve araba bu kadar diri, motoru üflemiyor sorunsuz ve boyasız.

Bizim gibi adamların binmesiyle bu arabalar ölmez bitmez. Daha da 0 araç almaya zaten param yetmez, yetse de gönlüm el vermez. 

sana 120 bin TL ye güzel bir symbol alalım arka camlar kolla açılsın flan 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

doğrudur, dikkat etmek lazım...

aynen katılıyorum, biz kullandıkmı bu arabalar bizide çocuklarıda götürür, bunlara asfaltta ne olur, çerez gelir resmen, pikaba alışmışım ben sedan falan artık kesmiyor, aldımmı baba bi rsuv alayım çokta eski olmasın, hem hanım sürsün, hem konfor olsun sağlam olsun zorlamaya gelsin aradada olsa atraksiyona taşa toprağa çamura dalsın diyorum, aldığım aracı uzun yıllar kullanırım, bu yaştan sonra daha ne yapacağım, sıfırlarını almak imkansız bunların, bari işimiz bitmeden binelim bunlara.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

doğrudur, dikkat etmek lazım...

aynen katılıyorum, biz kullandıkmı bu arabalar bizide çocuklarıda götürür, bunlara asfaltta ne olur, çerez gelir resmen, pikaba alışmışım ben sedan falan artık kesmiyor, aldımmı baba birsuv alayım hem hanım sürsün, hem konfor olsun sağlam olsun zorlamaya gelsin aradada olsa atraksiyona taşa toprağa çamura dalsın diyorum, aldığım aracı uzun yıllar kullanırım, bu yaştan sonra daha ne yapacağım, sıfırlarını almak imkansız bunların, bari işimiz bitmeden binelim bunlara.....

Hanımlar da rahat kullanıyor, bizimki geçen trafik vardı sağ tarafda minik bir kaldırımı aşıp boş taraftan devam ettim dedi. 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ne alacaksan al ama imkan varsa Fiesta'yı satmadan al bence ;) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hanımlar da rahat kullanıyor, bizimki geçen trafik vardı sağ tarafda minik bir kaldırımı aşıp boş taraftan devam ettim dedi. 😂

hah bende bunu kastettiyidim :D

Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ne alacaksan al ama imkan varsa Fiesta'yı satmadan al bence ;) 

nasıl kıyacaksam ona, ama satmadanda olmuyorki birader, neyse Allah büyük :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...