İçeriğe Yönlendir

Nevada'lı 3.7 Liberty

Ali Gök

Recommended Posts

(düzenlendi)

zjAzQY.jpg

ortam şenlensin oturmayamı geldik

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Araba oturuyor ama

Oturmaya mı geldik diyince hemen kalkıp oynadı oda

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hele bak ya üşüteceksiniz o kadar kar üzerinde gezip durmayın  

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Gök
(düzenlendi)

buralar dutluk olarak kalmasın jeep yenilemeye devam .

geçenlerde sormuştum camda yağ gibi bişey var diye üzerine bide koku geliyordu kalorifer peteğiymiş.  geçen götürdük jeep garage a kalorifer peteğini de değiştik. soğutma sisteminde radyatör, hortumları, radyatör su kabı ve kalorifer peteği yenilenmiş oldu aldığımdan beri

malum işçilik pahalı komple göğüs sökülüyor parça dahil 1500 kaaaat  . yapıldıktan sonra da yıkamışlar tabi mis gibi oldu

GmzggZ.jpg

sonra jeeplerin geri çağırmasını kontrol ettiğimiz yerde 2 adet geri çağırma çağrısı gördük. götürdük jeep yetkili servise  1 tanesi benzin depo koruyucu 1 taneside arka süspansiyon kolu mu salıncak bişeyimi resmini atıyorum aşağıda tam adını siz söylerseniz bende sevinirim unuttum adını :D 

benzin depo koruyucu takılmadı henüz gözle kontrol ettik sorun yok dediler böyle bişe yokta neyse. geçen ahmet abi taktırdı libertye başka serviste taktırrız

yetkili jeep servisi tabi öpecekler ya izzet ikram hemen başlıyor kapıdan girerken daha

dvbaJD.jpg

arabayı aldılar içeriye bizi almıyorlar yanına cam arkasından bakıyoruz napıyorlar diye. güvenlik gerekçesiyleymiş sanki ben malım hiç hayatımda sanayiye gitmedim çekici kafama vuracam içerde sanki

ZXda6V.jpg

neyse başladılar sökmeye. benim o parçalar zaten değişmesi lazım demişti davut usta jeep garage da . tesadüf geri çağırmadada aynı parça imiş değişecekleri :)  

bu üzerinden çıkan parça 

OvM5b4.jpg

buda geliştirilmiş dedikleri parça . etrafı flan kapalı daha bir değişik tip olarak

7avpnN.jpg

bide o parçanın tuttuğu bir iki ıvır zıvır daha değiştiler nedir tam bilmiyorum. sökmesi takması kolay gibi bitane demir dersin dünya parça söktüler 3 kişi 1.5 saat çalıştılar şaşırdım tuhaf alet bu jeep. ustanın dediğine göre orjinal parçaymış üzerindeki 

piskolojikmidir nedir tam bilmesemde araba daha bir farklı gidiyor sağa sola salınım mı desem , gezme hissimi desem epey yok oldu arka taraf için mühim bir parça sanırım. 

velasıl kaç yaşında araba için heri çağrı açıp parça değişen jeep servisini taktir ettim. depo koruyucuyuda takacaklar da farkında değiller şuan :d 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Pert olan kj'de değişmişti. Doğan yetinmeyip ön burçları vs değiştirip vermişti bana. Araba bildiğin otomobil konforunda idi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Valla acayip bir şekilde değişti arabanın yolda gidişi . Şaşırdım bende

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
53 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Pert olan kj'de değişmişti. Doğan yetinmeyip ön burçları vs değiştirip vermişti bana. Araba bildiğin otomobil konforunda idi 

doğru. tüm burçları yeniydi. rockauto dan almıştım moog marka. ön de aynı şekilde idi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

velasıl kaç yaşında araba için heri çağrı açıp parça değişen jeep servisini taktir ettim. depo koruyucuyuda takacaklar da farkında değiller şuan default_lol.gif 

Ford olsa kapıdan sokmaz. Ne çağrısı karrrdeşim. Bu araba ne. Biz tanımıyoruz bunu, Hadi canım makine mühendisleri odasına gidin derdi. [emoji23]

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
31 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ford olsa kapıdan sokmaz. Ne çağrısı karrrdeşim. Bu araba ne. Biz tanımıyoruz bunu, Hadi canım makine mühendisleri odasına gidin derdi. emoji23.png

100 bin km de bitik lastikleri geri çağırıp değişmiştik?

mustang te emme manifoldu değiştik. şimdinin 5000 Tl leri

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

nadirdir fordun bozuk araba yaptığı. bu recalllerin hepsinin arkasında mahkeme kararı vardır ya da ihtimali.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

marka var diyorki 10 yıl parça verecem dahada parça bile vermem

marka var 20 yaşında arabasını geri çağırıp parça değişiyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

100 bin km de bitik lastikleri geri çağırıp değişmiştik?

mustang te emme manifoldu değiştik. şimdinin 5000 Tl leri

Mustang.. ?  Nerede oldu bu ? Mondeo için bişey yaptınız mı ?

24 dakika önce, Ertan Çabuk yazdı:

nadirdir fordun bozuk araba yaptığı. bu recalllerin hepsinin arkasında mahkeme kararı vardır ya da ihtimali.

Yav ne yapması, Telefonda tarif edin dedik de, tanımıyoruz dediler :)

2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

marka var diyorki 10 yıl parça verecem dahada parça bile vermem

Ford işte.. 

Mustafa Limanın arabasına tampon vermedi. Liman çıkma tampon buldu. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

yenilemeye devam.

yedek anahtarının kumandası yoktu.  yetkili serviste 1 takım yedek anahtar ve kumanda yaptırdık.

3 anahtar 2 kumandamız oldu

y6N7qL.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Dün yetkili servise uğradım randevu alıp gideceğim kontak modülü değişecek tabi ki ücretsiz gözünü seveyim jeep in.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
40 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Dün yetkili servise uğradım randevu alıp gideceğim kontak modülü değişecek tabi ki ücretsiz gözünü seveyim jeep in.

miiisssss

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Jeep mi bu, parçasını bulamazsın, bulsan paran yetmez, paran yetse usta bulamazsın yolda kalırsın. 

:nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
37 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Jeep mi bu, parçasını bulamazsın, bulsan paran yetmez, paran yetse usta bulamazsın yolda kalırsın. 

Selam 😎

Yorum bağlantısı
Cem Işık
43 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Diyen halt etmiş. Hiç parça beklediğimi hatırlamıyorum, oem'i yan sanayisi vs hangisi olsun dediler hep parça gerektiğinde.

Bizonumu özlediğimi farkediyorum bu konuya girdikçe. Ali ilk fırsatta senin bizonla bir tur atmam lazım, titreme geliyo bana müptezel gibi oldum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
50 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Diyen halt etmiş. Hiç parça beklediğimi hatırlamıyorum, oem'i yan sanayisi vs hangisi olsun dediler hep parça gerektiğinde.

Bizonumu özlediğimi farkediyorum bu konuya girdikçe. Ali ilk fırsatta senin bizonla bir tur atmam lazım, titreme geliyo bana müptezel gibi oldum.

tez zamanda inşallah yavru kapının önünde bekliyor :nargile:

çok acayip bir parça allah var lazım olmadı ama mesela kalorifer peteği değiştim geçen onu bile aramadım. jeep garage da her parçası var tahminimce

maslaktaki parçaçcılardada öyle . 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 saat önce, Ali Gök yazdı:

yenilemeye devam.

yedek anahtarının kumandası yoktu.  yetkili serviste 1 takım yedek anahtar ve kumanda yaptırdık.

3 anahtar 2 kumandamız oldu

Kumandalı anahtar yaptırmadınız mı? Ben olsam ondan yaptırırdım. Yeni tip olurdu hem :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...