İçeriğe Yönlendir

İzlediğiniz Kanallar

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
On 07.09.2018 at 09:18, Sefa Şerif yazdı:

bu discoveryde çıkan araba toplama belgeselleri baya hoşuma gidiyor bu aralar :D

Edd china yı maslakta hayal ediyorum, kesin dayak yerdi :rofl:

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Hanım dün tv kırmakdan bahsetti.Kırma yazık satalım oğlana anakucağı alırız dedim.Tv çocukları çok iyi eğitiyor.Melek gibi çocuklarda pabuçkadar dil oldu.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Caner Göktaş

Discovery Channel'da çıkan araba belgeselleri ilgimi çekiyor :) D-Smart'ı kapattırınca kaldım tabi öyle ama...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Taahhüt bitsin diye beklerken 1 tl lik tivibuyu bu haftasonu 9.90 a aldım. Nat geo/fox tv grubu sinyal düşük diyor açılmıyor çağrı açtım bakalım ne zaman dönecekler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
53 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Taahhüt bitsin diye beklerken 1 tl lik tivibuyu bu haftasonu 9.90 a aldım. Nat geo/fox tv grubu sinyal düşük diyor açılmıyor çağrı açtım bakalım ne zaman dönecekler.

niye 8.9 fazla verdin anlamadım 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
13 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

niye 8.9 fazla verdin anlamadım 

Abi kampanya fiyatı yükselmiş, 1 tl den 9.90 tl ye çıkmış, 30 tl taahhüt cezası vermeyeyim diye beklerken fena gol yedim.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
58 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi kampanya fiyatı yükselmiş, 1 tl den 9.90 tl ye çıkmış, 30 tl taahhüt cezası vermeyeyim diye beklerken fena gol yedim.

of anam of baya büyük gol olmuş bu 76 tl baya iyi fark 

Yorum bağlantısı
Can Ömer

Genelde bakmıyorum TV'ye . Zamanım YouTube de insan/yaşam videoları izlemekle geçiyor.Bakarsam bile belgesel kanallarına göz gezdiriyorum.

Bir de çok merak ediyorum bizim evdekiler güldür güldüre bakıyor bayağı eğleniyor.Ben ise bazen izlemek zorunda kalıyorum bir türlü içimden gülmek gelmiyor aksine geriliyorum,bu tür programların insanları aptal yerine koyduklarını düşünüyorum.Bende mı aksilik var çözemedim bir türlü.🙄

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihan Kara

Televizyonda discovery kanallarında araba belgeselleri çıkıyor seve seve izliyorum :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Köksal Yılmaz

Tivibu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, faturayı online nereden ödüyorsunuz? Teb ve Ziraat in ödeme menüsünde çıkmıyor bu arkadaş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...