İçeriğe Yönlendir

Tek Hasara İki Farklı Dosya.

Uğur Çimen

Recommended Posts

Uğur Çimen

Merhaba arkadaşalar.2016 yılında genç bir arkdaş  aracıma park halinde iken sol jant ve çamurluktan çarptı.Tanıdık bir serviste onarım gerçekleşti.Aracı bu günlerde satma niyetim olduğumdan 5664 de mesaj gönderdim hasar miktarını öğrenip ilana yazmak için lakin kaza1: 01.10.2016 kaza2: 30.09.2016 olarak iki farklı tarih ve miktarda kayıt çıkıyor.Sigarayı firması ile görüştüğümde onların kayıtlarında sadace 2.hasar gözüküyor.SBM yetkilileriyle görüştüğümde sigorta firmasının bunun düzeltilmesiyle ilgili tarafımıza talepte bulunması gerekiyor cevabı alıyorum.Sigorta firması biz bunu yapmak zorunda değiliz cevabı veriyor.Benim durumu düzeltmek adına izlemem gereken yol nedir fikirlerinizi alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Çağlar abi tek olay oldu jant ve çamurluktan darbe aldı araç.ama 1 gün arayla farklı 2 dosya gözüküyor.Onarımı yapan yerde 1 adet dosya açıldı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jant hasarı 9 eylül ise açıklaması basit, yürüyen aksamda ileve parça lazım olmuştur, ona ayrı dosya açılmıştır, 1 ekim ise, önceki eylül hasarı başka bir dosyadır.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen
(düzenlendi)

Tarihi yanlış yazmışım çağlar abi.kaza1:01.10.2016 kaza2:30.09.2016 modaratör arkadaşlar ilk mesajı düzeltirse sevinirim.

tarihinde Uğur Çimen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Araba bakarken bu tür hasar kayıtlarıyla ben de bir kaç kere karşılaştım. Mesaj atıyorsun, gelen cevapta 1 gün ara ile 2 hasar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Onarım yetkili servisteyse oradan geçmişe dönük bi kontrol yapılabilir. Ne durumda orası?

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen
(düzenlendi)

Araç onarımı özel serviste yapıldı.

Kaza1:3136tl.

Kaza2:3700tl.

tarihinde Uğur Çimen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...