İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş

Yakın zamanda akıllı saat almak istiyorum. Kesinlikle istediğim tek şey su geçirmez olması.

Aslına bakarsanız konuşma özelliğinin pek olmasını istemiyorum çünkü direk konuşmayı saate veriyormuş ve bu büyük bir sıkıntı. Bana uyarı versin açıp konuşayım telefonumdan [emoji4]

Çok Bi bütçe ayırmak istemiyorum[emoji4] 150-200 civarı düşünüyorum bulduğum saatlerde bu civarlarda çünkü. Ve sizin kullandığınız akıllı saatleri ve tavsiyelerinizi istiyorum Bulduğum saatler şöyle:

Gearbest TR: Cf007 Suya Dayanıklı Akıllı Spor Bilezik Takibi Kalp Atış Hızı Kan Basıncı Monitörü Pasometre Akıllı Bileklik

https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_989744.html?wid=90&lkid=11770353

Teşekkür ederim

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yurtdışından gümrüksüz alışveriş sınırı ne kadar oldu en son.

Bir de sınırı geçen alışverişlerde gümrük vergisi verilse prosedür çok uzun mu ve vergi yüksek mi çıkıyor?

Hiç bilmediğim için soruyorum.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Ben ve etrafımdaki bircok kisi xiomi band 2 kullaniyoruz, akkili saatten cok akilli bileklik diye geciyor, sarji 15 gun filan gidiyor, fiyatida 120 civari, bi arastirin isterseniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Yurtdışından gümrüksüz alışveriş sınırı ne kadar oldu en son.
Bir de sınırı geçen alışverişlerde gümrük vergisi verilse prosedür çok uzun mu ve vergi yüksek mi çıkıyor?
Hiç bilmediğim için soruyorum.
Hocam 30 dolar şuan sınır. Ama ordaki satıcılarda Türkiyeyi bildiği için 5 dolar 10 dolar yazıyorlar gümrükten geçiyor. Şayet şüphelenip açarlarsa ve ürün temiz yani Türkiye ye girmesinde sakınca yoksa 4.80 yuvarlak olarak 5 lira gibi Bi ücret çıkıyor. Gümrüğe tabi Bi ürünse ürün kapıya geliyor ve PTT görevlisine kapıda ödüyorsunuz.
Ben ve etrafımdaki bircok kisi xiomi band 2 kullaniyoruz, akkili saatten cok akilli bileklik diye geciyor, sarji 15 gun filan gidiyor, fiyatida 120 civari, bi arastirin isterseniz
Ben zaten xiaomi mi 6 kullanıyorum :) band 2 yi de biliyorum. En azından mesajları bildirimleri de göreyim istiyorum bu yüzden akıllı saate yöneldim. Öneriniz için teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
12 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Garmin'n bir modeli var o güzel.

hangisi dediğin model, hepsi pahalı bunların, gerçi bana hepsi gereksiz geliyor ama merak ettim, bu arada benim sevdiklerimse....

garmin fenix 5x

9718661775410.jpg

ve CASİO WSD-F20

20170526151709_casio_pro_trek_smart_wsd_

tabii pahalı gereksiz bana ama güzel, Keşyo yu severim ama, bende de porotrek solar var, 15 sene oldu canavar gibi, ama akıllı diil :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
26 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Garmin ya da suunto dan akıllı saat alacakların sporcu olması lazım

Ucuz olsun yine spora yönelik olsan diyenler samsung gear sport alsınlar 900 tl

yani evet, sporla işin varsa tamam, ben bisiklete biniyorum genelde, onun içinde bunların en basiti bile gereksiz sanırım, telefon zaten bunlara bin basacak ayarda, taktım bisiklete çantasını al sana :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi band 2 de bildirimler mesajlar vs gorulebiliyor.  Titresim var. Suya dayanikli. Kullanima gore 20-25 gune kadar sarji dayaniyor. 

İnternetten videolari izleyebilirsiniz yine bunlari gormek icin. 

Ben esim icin alacaktim ama bu aralar mi band3 tanitilacak diyorlar. O yuzden bekliyorum biraz daha. 1 aya kadar cikmazsa mi band2 alacagim.

Diger gercek akilli saatler pek kullanisli gelmiyor bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Tag heuer connect derim ? kimi yerde 7000 bazı modelleri 15000 tl alıcam galiba ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir yılı aşkın süredir. Mi Band2 kullanıyorum... Asla çıkarmıyorum kolumdan, telefonum sürekli sessizde.. Çok güzel çalışıyor. 

Aynı kalitede ve hassasiyette daha çok saate benzeyen bir şey alma planlarım var.. 

Saate benzemesi önemli değil derseniz Miband2 süper.. 

Aynı kalitede, saate benzeyen bir şey biliyorsanız ben de tavsiye bekliyorum.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Bu var iyi:  Bunun deri saplısı çelik olanı felan da var zevkine göre:

https://www.garminsaat.com/garmin-vivomove-hr-black-2

Ya da bilekliğin iyisi şu var: (mi öncesi bakıyordum)

https://www.garminsaat.com/garmin-vivosport-slate-large

Abi basit çaplı hevesimi alacak bişey arıyorum. Gerçek anlamda ihtiyacım olsa ve bu paraları verebilecek olsam gear s3 falan alırım
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

mi band2 .. bende de mevcut ve saati bıraktım tamamen onu takıyorum 7/24

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
mi band2 .. bende de mevcut ve saati bıraktım tamamen onu takıyorum 7/24
Evde yemediğim laf kalmadı onun yüzünden. Saat takıntım vardı, hepsi kenarda yatıyor şimdi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Vazgeçtiğim cihaza geri döndüreceksiniz abiler yapmayın :) ben kendimi şartlamıştım band 2 almayacağım diye

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Görkemcim sen de hem para yok diyorsun hem iyi bişey olsun diyorsun. Olmaz öyle iş.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi mix 2s 27 martta tanitilacak. Buyuk ihtimalle mi band 3 de tanitilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Mi mix 2s 27 martta tanitilacak. Buyuk ihtimalle mi band 3 de tanitilir.

alırız.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Görkemcim sen de hem para yok diyorsun hem iyi bişey olsun diyorsun. Olmaz öyle iş.
Ben iyisi olsun demedim abi 150-200 olsun dedim hevesimi alsın dedim 4 haneli rakamlara çıkacak olsam gear alırım
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Mi2 band aldım 1 ay taktım attım çekmeceye duruyor. Belki de gün boyu klavye başında olduğum için pek alışamamış olabilirim ama işini iyi görüyor. Farklı kordon takılabilmesi de avantajlarından biri

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...