İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Murat Gedik

Ben de almak istiyorum ama ayıracak bütçem yok. İnşallah ihtiyaçlardan fırsat bulunca ilk işim güzel bir akıllı saat almak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

https://m.n11.com/x9-plus-oled-ekran-akilli-bileklik-saat-P207511319

Bunu kullanıyorum. Şarjı miband kadar gitmiyor. Yaklaşık 1 hafta. En büyük avantajı saate benzemesi :) 

Çelik kordonlu kullanıyorum. Genel olarak gayet memnunum. 

@Mehmet Ozyurek abi yuvarlak saatlerden hoşlanıyorsan şu çok şık görünüyor bana. Belki sende seversin :) 

http://s.aliexpress.com/VB3QBZjm

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
[mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention] abi yuvarlak saatlerden hoşlanıyorsan şu çok şık görünüyor bana. Belki sende seversin [emoji4] 

http://s.aliexpress.com/VB3QBZjm

Çok şık görünüyor. Teknik olarak mibandı aratmaz değil mi.
İnceleyelim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Özellik olarak miband’dan geri değil ama şarjı yine 1 hafta gider bence. Birde su geçirmezliklerine pek güven olmuyor. Benimki de ip67 ama su geçiriyor el yıkarken. 

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Mi band 2 bende kullaniyorum ama su gun isiginda saati keske benimle de paylassa, zikkimi daha cok sevecegim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Erkek adamın tek aksesuarı saatidir, düzgün bir saat alıp takın kolunuza ya.. :D Akıllı saat neymiş telefon çalınca çıkarır cebinden konuşur geri cebine koyarsın.. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Erkek adamın tek aksesuarı saatidir, düzgün bir saat alıp takın kolunuza ya.. [emoji3] Akıllı saat neymiş telefon çalınca çıkarır cebinden konuşur geri cebine koyarsın.. [emoji6]
Bizde aksesuar çok efendi. Saat en sona kaldı
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
14 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
21 dakika önce, Serkan Toker yazdı:
Erkek adamın tek aksesuarı saatidir, düzgün bir saat alıp takın kolunuza ya.. emoji3.png Akıllı saat neymiş telefon çalınca çıkarır cebinden konuşur geri cebine koyarsın.. emoji6.png

Bizde aksesuar çok efendi. Saat en sona kaldı

Gördük akıllı saatini, saat kaç diye sorana elin ayağın dolaşıyor defalarca tuşlara basıyorsun, dur mesajlara geldi bi dakika falan derken saat ilerliyor. Oysa ben saat kaç sorusu gelince kolumu kaldırır, Orient marka su geçirmez saatime bakar zamanı söylerim.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
13 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Gördük akıllı saatini, saat kaç diye sorana elin ayağın dolaşıyor defalarca tuşlara basıyorsun, dur mesajlara geldi bi dakika falan derken saat ilerliyor. Oysa ben saat kaç sorusu gelince kolumu kaldırır, Orient marka su geçirmez saatime bakar zamanı söylerim.. 

:D :good1: bende Casio ma bakıyorum, detaylar içinde bileklikten sonra elimi atmak zorunda kalacağım telefonuma :biggrin: 

şarjlı bileklik peeehhhh, Casiom Solar çekmem gam aga. Seikomda var oda otomatik zaten :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Zaten bir gün bu arkadaşları şarj kablolarına dolanmış bir şekilde bulacaklar bir yerlerde, ellerinde telefon, kamera, bileklik saat, bülütüt kulaklık vs. Servet gece yeşil yeşil ışıldıyor gibi zaten..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Oryent? O ne be
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Oryent? O ne be

Lityum pilli minimum 3 yıl pil ömrüne sahip, benim gibi insanlar için kaliteli sayılabilecek prestijli bir saat markası.. Tek işi zamanı göstermek, bozuk bile olsa günde iki defa doğru gösterir. Tam lazım olduğu zamanda pil zayıf uyarısının ardından seni güneşe bakarak saati tahmin etmek zorunda bırakmaz. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Saatden vazgeçerek bileklik kararı aldım Band 2 alacaktım ama biraz araştırdıktan sonra yanlış Bi karar olduğu kanısına vardım. Çünkü bitek saat özelliğini gösterecekti. Spor yapan Bi insan değilim gün içinde ne kadar adım attığımıda bilmesem de olur açıkçası :) band 2 bildirimlerde sadece titriyor ve 20-25 gün şarj süresi vaat ediyor. Bende şarjdan vazgeçerek veryfit id107 hr+ aldım. Aramaları gösteriyor. Aynı zamanda reddedebiliyosunuz. Mesajların içeriğini görebilirken, whatsapp Facebook gibi Bi çok uygulamanın bildirim içeriğini görebiliyorsunuz. Alarm kronometre gibi özellikleri var. Su geçirmez ıp67 sertifikası var. Ve ekranı dokunmatik. Aldım dedim ama daha gelmedi. Geldikten sonra daha net söylerim ama şarj süreside yorumlar 3-4 gün şeklinde. Ben memnun kalacağımı düşünüyorum. Yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi band 2 de aramalari mesajlari ve icerikleri gosteriyor. Arama reddedilebiliyormu bilmiyorum. Sizin aldiginizin da guzel ozellikleri varmis. İnceleyelim bakalim :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mi band 2 de aramalari mesajlari ve icerikleri gosteriyor. Arama reddedilebiliyormu bilmiyorum. Sizin aldiginizin da guzel ozellikleri varmis. İnceleyelim bakalim [emoji4]
Kaç para uleyn bu özellikler kaç?

Bende niye yok bu özellikler çabuk hesap ver
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kaç para uleyn bu özellikler kaç?

Bende niye yok bu özellikler çabuk hesap ver

Videolarda vardi hep:biggrin: sende yok mu?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Olm sadece çağrı gelince titriyor o kadar

Alla alla. Dur bakim bi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ayarlarda yok. Yalnız imansız ios cihazlara ayrım yapıyor. Android cihazları fakir görüyor galiba [emoji3]

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Evet simdi baaktim da ilk geldiginde bu ozellikler kapaliymis. İlk once yazilimlar guncel olacak. Sonra telefondaki uygulamayi kaldirip yeniden yukleyin diyorlar. İzin isterse vermek gerekiyor. Ayarlarda secenekler var. He bu afyon da olur olmaz orasini bilmem:biggrin:

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...