İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
On 31.03.2018 at 15:36, Mert Yeldan yazdı:

Duruyor, tövbe edip ayfoncu oldum doğru yolu buldum. :D

neeeyyy :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Mate ye 4 lira veremedim 2 liraya iPhone 7 aldım :)

bunada şükür diyelim o zaman :) neyse mate 20 ye inşallah, şimdilik konsolla idare edeceksin mecburen :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Açıklama ve anlatım yapmanın zamanı geldi. Araştırmalar sonucu veryfit id107hr plus aldım. 130 lira gibi bir fiyatı var. Bu mi band 2 segmentinde yani akıllı Bi bileklik. Ben çok memnun kaldım çünkü SMS whatsapp facebook messenger ve Instagramdan gelen bildirimleri görebiliyorsunuz. Kalp ritmi attığımız adımı kaç kalori yaktığını gün içinde kaç sportif aktivite yaptığımızı görebiliyoruz. Buna yürümede dahil. Telefona bağlanırken Bluetooth + GPS istiyor. Programda kaç km'lik sportif aktivite yaptığını söylüyor sanırım bunu GPS e bağlantı ile doğruluyor. Standart olarak alarm var. Ip107 sertifikası ile su geçirmez. Su sıçramalarında sorun yaşamadım ama duşa falan da girmedim. Uyku düzenini tutuyor hafif derin olarak. Gelen aramalarda da kimin aradığını görebiliyor ve konuşmak istemiyorsak meşgule atabiliyoruz. Telefondaki hava durumu programına göre hava durumunu görebiliyoruz. Son olarak mi banda göre bana göre tek eksisi 9-10 gün gibi şarjı gidiyor. Bu gayet yeterli Bi süre bana göre. Bir de bana göre en büyük artısı şarjı usb şeklinde -fotoğraflarda göstericem- ve ek şarj aleti taşımanıza gerek kalmıyor. Ben çok memnun kaldım herkesede öneriyorum.
O zaman gelsin fotoğraflar.
bbfdd4fa0ed77d5a020b8cbdad168e71.jpgac1917443dba0c26ba1bc19d471a8668.jpg85a8f768fa3d204476b95387b3d5b19a.jpgcc4b026c43c3aad082b569b42bb411d6.jpg

Açıklama ve anlatım yapmanın zamanı geldi. Araştırmalar sonucu veryfit id107hr plus aldım. 130 lira gibi bir fiyatı var. Bu mi band 2 segmentinde yani akıllı Bi bileklik. Ben çok memnun kaldım çünkü SMS whatsapp facebook messenger ve Instagramdan gelen bildirimleri görebiliyorsunuz. Kalp ritmi attığımız adımı kaç kalori yaktığını gün içinde kaç sportif aktivite yaptığımızı görebiliyoruz. Buna yürümede dahil. Telefona bağlanırken Bluetooth + GPS istiyor. Programda kaç km'lik sportif aktivite yaptığını söylüyor sanırım bunu GPS e bağlantı ile doğruluyor. Standart olarak alarm var. Ip107 sertifikası ile su geçirmez. Su sıçramalarında sorun yaşamadım ama duşa falan da girmedim. Uyku düzenini tutuyor hafif derin olarak. Gelen aramalarda da kimin aradığını görebiliyor ve konuşmak istemiyorsak meşgule atabiliyoruz. Telefondaki hava durumu programına göre hava durumunu görebiliyoruz. Son olarak mi banda göre bana göre tek eksisi 9-10 gün gibi şarjı gidiyor. Bu gayet yeterli Bi süre bana göre. Bir de bana göre en büyük artısı şarjı usb şeklinde -fotoğraflarda göstericem- ve ek şarj aleti taşımanıza gerek kalmıyor. Ben çok memnun kaldım herkesede öneriyorum.
O zaman gelsin fotoğraflar.
bbfdd4fa0ed77d5a020b8cbdad168e71.jpgac1917443dba0c26ba1bc19d471a8668.jpg85a8f768fa3d204476b95387b3d5b19a.jpgcc4b026c43c3aad082b569b42bb411d6.jpg
Bilek sensörü ile açılan ekran da bu şekilde saati ve adımı gösteriyor 270c4b8bd15ac2efaa2a4b1eb345745f.jpg
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Mi Band'a göre daha iyi duruyor. Güle güle kullanın.

4 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Xiaomi amazfit pace 2 stratos aldım
Maliyet 939 tl
Spor amaçlı kullanacağım
Triatlon dahil yüzmeye kadar birçok sporu destekliyor
İçine attığım gpx haritası ile rotamı anlık gpsden takip ediyor olabileceğim

Resim görelim Mert. Nasıl birşey ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzelmiş, sana ulaşmadı herhalde. Güle güle kullan...:good1: 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun Mert, bak hele, pisiklet için aparatıda varmış, güzel vallahi...

Yorum bağlantısı
Cem Işık
11 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Millet 6.5 saatlik uykumun 4 saati derin uyku olarak geçmiş kayıtlara
Bu değer iyi mi kötü mü ?

Gayet normal. Derin uyku anca o kadar olur zaten

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
52 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Benim 2-2,5 saat. Evlenip bi çocuğun olsunda göreyim seni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
4 saat önce, Cem Işık yazdı:

Gayet normal. Derin uyku anca o kadar olur zaten

çok fazla... sen ölüsün. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

4 saat derin uyku uyusam.. o hafta bir daha uyku gereği duymam.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
40 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Yaşlısın işte :)

39 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Yaşlısın işte :)

Bir de, 2 defa yazmış... :shok: :nea:

Geçmişe doğru taradım benim uykuları.. 

2,5 saat derin uyuduklarım olmuş. Ama ortalama 1-1,5 arası. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir de, 

Ben bu akıllı saatin alarmına sinir oluyorum... 

Mesela ben akıllı saatin alarmını 8 e kurmuşum ama 7,50 de uyanmışım, hatta hareket halindeyim.. 

Benim uyuduğumu hatta derin uyuduğumu bilen saat, uyandığımı neden bilmiyor da ısrarla alarm çalmaya devam ediyor.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir de, 

Mesela ben akıllı saatin alarmını 8 e kurmuşum ama 7,50 de uyanmışım, hatta hareket halindeyim.. 

Benim uyuduğumu hatta derin uyuduğumu bilen saat, uyandığımı neden bilmiyor da ısrarla alarm çalmaya devam ediyor.. 

Alarm sadece uyanmak için kullanılmıyor olabilir. Alarmlarda bir uykudan uyanma alarmı bir de uyarı alarmı diye seçenekler olursa dediğiniz mantıklı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
17 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Total uykun kaç peki abi ?

6-7 saat toplam.. 

3 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Alarm sadece uyanmak için kullanılmıyor olabilir. Alarmlarda bir uykudan uyanma alarmı bir de uyarı alarmı diye seçenekler olursa dediğiniz mantıklı. 

Aynen.. ben de böyle düşünüyorum.  

Alarm sadece uyanmak için olmaz diyorum ama.. Olsun.. Yapsınlar.. 

İphone da aynı şekilde.. Telefonla konuşurken uyanma alarmı çalıyor.. 

Uyandığımı anlayıp sesini çıkarmamalı.. 

Bence ciddi bir boşluk bu.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yapay zeka aslında burada devreye girmeli ama hala mal mal çalıyor. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir de, 

Ya uyur gezer isen
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

alcatel mg 20 akıllı bileklik kullanıcısı var mı ?bileklik bataryası ortalama kaç gün gider?ayrıca telefonun bataryasını çok çabuk bitirir mi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 26.04.2018 at 16:14, Mahmut Yıldız yazdı:

Yapay zeka aslında burada devreye girmeli ama hala mal mal çalıyor. 

Hehehhe gayet rahatım, bizde olmaz öyle şeyler :tongue:

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar
(düzenlendi)
23 saat önce, Cihan Yaşar yazdı:

alcatel mg 20 akıllı bileklik kullanıcısı var mı ?bileklik bataryası ortalama kaç gün gider?ayrıca telefonun bataryasını çok çabuk bitirir mi?

tarihinde Cihan Yaşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...