İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Ali Darbaz
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

onlar servis değil o zaman.

jeep master yetkili servise gittim bilgisayar bağladılar. yedek parça herşeyi de var

parçacıda bulamadığım parçayı yetkili servisten aldım mesela . yedek su deposu ve hortumlarını örnek

Onu bunu boş ver. benim bakım  kasko ve sigorta hepsi üst üste gelecek. bu sene tatil bana yok anlaşılan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
6 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Onu bunu boş ver. benim bakım  kasko ve sigorta hepsi üst üste gelecek. bu sene tatil bana yok anlaşılan. 

8 martta kasko sigorta bitiyor.

4 bin km kaldı bakıma da oda nisan da uzun yolum var gitmeden önce yapmam lazım. kısaca aynı durumdayız :kutlama:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
17 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Gezerken denk geldi d7f1f2e9763a090e4aef0537214e2d97.jpg

sonra hans hasanı kıskanıyor oluyor :D çok ayıp hans.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
16 saat önce, Ali Gök yazdı:

2001 model kaskolu araba biliyorum

16 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Benim bildiğim eski arabaya Pert kaskosu yapıyorlar. Araban pert olursa kasko ödüyor. Ama pert olmalı. kaza ile pert olmalı. Exper çakallaığı yakalarsa mahkemelik oluyon :) 

16 saat önce, Ali Gök yazdı:

2001 araba normal kaskolu

2004 arabam normal kaskolu

1999 model kaskolu biniyorum. Muafiyetli kasko.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

1999 model kaskolu biniyorum. Muafiyetli kasko.

muafiyetli kasko ne oluyor ?

bizdeki normal kasko

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
19 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bizdeki normal kasko

Atıyorum ilk 1000 liraya kadar olan hasarlar cepten, büyük hasar olursa kaskodan yapılıyor.   Kesene göre seçenekleri belirliyorsun.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Atıyorum ilk 1000 liraya kadar olan hasarlar cepten, büyük hasar olursa kaskodan yapılıyor.   Kesene göre seçenekleri belirliyorsun.

Ben onu yaptirsam hergun 999 liralik hasar olur arabada kaskoda karsilamaz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

bizdeki normal kasko

43 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

İlk 500, ama kasko da ona göre ucuz oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
22 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

sonra hans hasanı kıskanıyor oluyor :D çok ayıp hans.....

Erdem Bey İzmire gelecek olursan bildir, istersen Bornova forumda kahve bir içeriz. Hocanın birine canım sıkkındı,  güldürdün beni sabahın bu vaktinde.

Aşağıdaki yayınımdak içerikleri senin için "hans hasanı kıskanıyo" ironin için buldum 🚲

tarihinde Mehmet Naki Çatalyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
On 27.02.2019 at 15:17, Sezgin Yılmaz yazdı:
Gezerken denk geldi d7f1f2e9763a090e4aef0537214e2d97.jpg

Siz de hep Wv kullanıyorsunuz, yaratıcı olalım yeniliklere yönelelim lütfen moji2187]c55552430435fdafceef7491fc4a4cbd.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
30 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Siz de hep Wv kullanıyorsunuz, yaratıcı olalım yeniliklere yönelelim arkadaşlar[emoji2187]c55552430435fdafceef7491fc4a4cbd.jpg

Ülkemizdeki yakıt fiyatlarından şikayet eden 100cc. Motorsiklet öneririm.Biraz parası olan yat alsın, olmayan Honda’ya yönelsin ; kullanıcı yorumları Honda Türkiye sitesinden ve herkes Honda kullanmaktan çok memnun[emoji2187]

ac73a199e34e60e3fb44d2dba8ea7ca1.jpg

93457b4c7534c353552b364751dc19f9.jpg

Bu foruma yeni geldim birkaç üyeniz dışında henüz kimseyi tanımıyorum, tahminim üyeleriniz memur ve emekli ağırlıklı olmalı; benim takip ettiğim sitelerde Yakıt fiyatları konusunda şikayet eden yok denecek kadar az, acaba sizinle ayrı dünyaların insanlarımıyız ? [emoji2187]

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
1 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Erdem Bey İzmire gelecek olursan bildir, istersen Bornova forumda kahve bir içeriz. Hocanın birine canım sıkkındı,  güldürdün beni sabahın bu vaktinde.

Aşağıdaki yayınımdak içerikleri senin için "hans hasanı kıskanıyo" ironin için buldum 🚲

gelecek hafta çarşamba günü gelecek gibiyim abi gelirsem memnuniyetle içeriz :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
13 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Bu foruma yeni geldim birkaç üyeniz dışında henüz kimseyi tanımıyorum, tahminim üyeleriniz memur ve emekli ağırlıklı olmalı; benim takip ettiğim sitelerde Yakıt fiyatları konusunda şikayet eden yok denecek kadar az, acaba sizinle ayrı dünyaların insanlarımıyız ? emoji2187.png

yakıt fiyatlarından,hayat pahalılığından şikayet etmeyene yorum yapmak zor hangi dünyada yaşıyorlar merak edilir? ama hans yaşadığı dünyada aldığı asgari ücretin 1 günlük yevmiyesiyle aracının deposunu doldurup üstüne 2 kg et 1 kg kavun ve yarım kilo beyaz peynir alabiliyorken bu şartlardan haberi olmayan varsa onlara iyi günler dileriz...hans lüften hasanı kıskanmayı bırak artık...!!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
8 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

c55552430435fdafceef7491fc4a4cbd.jpg

fake bu resim.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

fake bu resim.
Eski diyelim, 3 lira falan şuan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
11 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
18 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

fake bu resim.

Evet doğru baz fiyattan alıyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
5 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
5 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

fake bu resim.

Bu ülkede eski yeni  kavramlarını nasıl ayırt edebilirsiniz.

Şu an Oto plazalarda fiyat tekliflerinin yayınlanan gün içinde geçerlidir, oto pazarında 20 yıllık araçlar satılırken "doktordan mis gibi temiz araç, avantajlı araçlar" olan bir ülkede yaşıyoruz.

Siz neye, hangisine  göre eski diyorsunuz arkadaşlar ?  Sadece güncel değil.

Not: Maaş bordrosu almıyorsa gelir gider defteri vardır;  3 Lira olsa yine fark etmez :(

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
kavram duzeltmesi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yanlisi elestirip dogruyu paylasmadiktan sonra bizim de onlardan ne farkimiz kalir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Güncel olmayan eski demektir zaten, ayrıca insanların satın alabilme gücünü yine insanlar belirler. Ülkede yakıt pahalı diye oturup ağlayamayız, nasil ucuzlaması sağlanır onun üzerinde çalışılır. Ucuzluk pahalılık görecelidir

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Yine..

Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 15 kuruş zam yapıldı. Fiyat artışının pompaya yansıyacağı öğrenildi.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
On 1.03.2019 at 07:26, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Ülkemizdeki yakıt fiyatlarından şikayet eden 100cc. Motorsiklet öneririm.Biraz parası olan yat alsın, olmayan Honda’ya yönelsin ; kullanıcı yorumları Honda Türkiye sitesinden ve herkes Honda kullanmaktan çok memnunemoji2187.png

ac73a199e34e60e3fb44d2dba8ea7ca1.jpg

93457b4c7534c353552b364751dc19f9.jpg

Bu foruma yeni geldim birkaç üyeniz dışında henüz kimseyi tanımıyorum, tahminim üyeleriniz memur ve emekli ağırlıklı olmalı; benim takip ettiğim sitelerde Yakıt fiyatları konusunda şikayet eden yok denecek kadar az, acaba sizinle ayrı dünyaların insanlarımıyız ? emoji2187.png

Espri mi yaptiniz ciddimi soylediniz cok anlamadim acikcasi 

bisiklet surun diyorsaniz onu ayri tartisalim tabiki 👍ona varz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...