İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Nihat Palolu
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Alacağım. Vazgeçtim tdi dan.
Az cc az mtv bol turbo

Benim arabayı vereyim sana :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim arabayı vereyim sana [emoji3]

Bol bagaj ve yükseklik de lazım ama. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

1.0-1.2 turbo benzinli, 1.4 TSI ACT motorların işine yaradı güncel benzin fiyatları.
Ortalama 6 litre civarı yaksa, 1.6 Dizelle hemen hemen aynı yakıt değerleri.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yakıt fiyatlarından ekonomi ummayın. Bence ilk iş ekonomi kafada olmalı. Ekonomik araba sürme tekniklerini öğrenip bunları yapmaktan zevk almaya başlar hale geldiğinizde, zamlardan fazla etkilenmeyeceksiniz. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Naki Çatalyürek
9 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

yeni zam var bu gece sokakta olanlar yakıt alsın.

Hocam 4 gün yoktun gece 23 de zam uyarısı yaptınız. İşçi emeklisi maaşım her ayın 18 de  saat 00 hesabıma geçer bu durumda zamdan etkilenmemek imkansız:(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Hocam 4 gün yoktun gece 23 de zam uyarısı yaptınız. İşçi emeklisi maaşım her ayın 18 de  saat 00 hesabıma geçer bu durumda zamdan etkilenmemek imkansız:(

Kredi kartı bu tip durumlar için vardır ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de gidip depoyu bugün doldurayım.. 

Benzine koyan mazota da koyar.. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Kredi kartı bu tip durumlar için vardır ;)

Hesap kesimi 23 ü bro :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
23 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hesap kesimi 23 ü bro :)

Ona yapacak bi şey yok. 10 tane kredi kartı alınabilir ama, çözüm değil o. Maaşa bağımlı kalınmasın diyeydi benim çözümüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bana zamlar pek tesir etmiyor. Depo 90 lira ile - 85 lira arasında fulleniyor. Ben ne kadar hypermil yapabildiğime bakıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bana zamlar pek tesir etmiyor. Depo 90 lira ile - 85 lira arasında fulleniyor. Ben ne kadar hypermil yapabildiğime bakıyorum [emoji4] 
Zam oraninda hypermil yapabilirseniz eyvallah. Yapamiyorsaniz tesir ediyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Bana zamlar pek tesir etmiyor. Depo 90 lira ile - 85 lira arasında fulleniyor. Ben ne kadar hypermil yapabildiğime bakıyorum :) 

Seni etkilemeyebilir ama depoları 1000 lt motorin alan bir aracı fena etkiler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
58 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:
Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:
Bana zamlar pek tesir etmiyor. Depo 90 lira ile - 85 lira arasında fulleniyor. Ben ne kadar hypermil yapabildiğime bakıyorum emoji4.png 

Zam oraninda hypermil yapabilirseniz eyvallah. Yapamiyorsaniz tesir ediyor.

1 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Seni etkilemeyebilir ama depoları 1000 lt motorin alan bir aracı fena etkiler..

Benim başımı döndüren, Kasko, Vergi, Sigorta, bakım masrafları oldu. İ10 için bir müşteri çıktı. Ben bu ülkede yeterince masraflara direndiğimi düşünüyorum . Ay sonu bir sorun çıkmaz ise araba el değiştiriyor :( . Kendimi buna ikna etmek zor olucak ama maalesef yeterince rıskımı kaptırdım . :( Tabi her şeyin garantisi yok, Almak isteyen arkadaş ay sonuna kadar cayabilir. :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
6 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Ne alacaksın yerine ?

%20 Egea 1,4 sıfır km 

%20 307 Sw

%50 Avis kiralık aracı 

%10 i10 otomatik

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
10 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Benim başımı döndüren, Kasko, Vergi, Sigorta, bakım masrafları oldu. İ10 için bir müşteri çıktı. Ben bu ülkede yeterince masraflara direndiğimi düşünüyorum . Ay sonu bir sorun çıkmaz ise araba el değiştiriyor :( . Kendimi buna ikna etmek zor olucak ama maalesef yeterince rıskımı kaptırdım . :( Tabi her şeyin garantisi yok, Almak isteyen arkadaş ay sonuna kadar cayabilir. :) 

Fluence verelim, benim de başım yansın sonra 4 çekerle :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Fluence verelim, benim de başım yansın sonra 4 çekerle :D

yahu ne yalan söylüyüm, Fluence hiç sevmiyorum :(  İlk cıktığından beri sevemedim.  Renault sadece Scenic severim :) 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

yahu ne yalan söylüyüm, Fluence hiç sevmiyorum [emoji20]  İlk cıktığından beri sevemedim.  Renault sadece Scenic severim [emoji4] 
Öyle deme binince alışıyorsun genişliğine az yakmasına ucuz bakım giderlerine vsvs. Test etmedi isen gel kurcala.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
18 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

yahu ne yalan söylüyüm, Fluence hiç sevmiyorum :(  İlk cıktığından beri sevemedim.  Renault sadece Scenic severim :) 

fluance çok güzel araba kullanmadan önce bende pek sevmezdim. 

tahmimince sen 3 -  litre mazotla gezdirirsin onu  ben basa basa 6.5 7 litre ile geziyordum

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
40 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Espace da cok rahat araba. Teknolocik oyuncaklari da bol oluyor :.)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...