İçeriğe Yönlendir

Tablet Tavsiyesi (600 TL ye kadar)

Cemal Demirezen

Recommended Posts

Cemal Demirezen

Merhaba, oğluma oyun oynaması için 600 TL ye tablet bakıyorum. İpad minisi var fakat kuzeninin android tabletindeki oyunlar yokmuş ısrarla android olacak diyor. Tabletlerden anlayan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Samsung bakın, belirsiz markalarla uğraşmayın. 

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

Samsung,lg,lenova bakın.Benim ufaklıkta lenova var 2 seneyi devirdi kıramadı henüz:)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben ipad 1 kullandım, güncelleme almıyor vs ve android oyunları yok diye sattım, biri asus, biri dell 2 tablet parçaladım, ipad gibisi yok. Temiz uygun fiyata düşürsem aklımda ipad2 veya 3.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Cemal Demirezen yazdı:

Şöyle bir ürün var alanlar memnun ve kağıt üzeri değerleri fiyatına göre gayet iyi fakat markayı bilmiyorum.

https://www.hepsiburada.com/reeder-a8i-q2-16gb-8-ips-tablet-gumus-p-HBV000009KULC

O markaya sakın yanaşmayın bence, servislerinde yazılım atmaktan başka tamir yöntemleri yok, ayrıca ekranları diğer cihazlara nazaran kırılmaya daha müsait, tavsiyem samsung olur.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

tablet konusunda apple derim her zaman.

ne zaman ios tablet alsam ya da satsam bi sıkıntı çıktı.

tablette apple daş gibi daş.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

tablet konusunda apple derim her zaman.

ne zaman ios tablet alsam ya da satsam bi sıkıntı çıktı.

tablette apple daş gibi daş.

O cümle yanlış mı olmuş, android mi yazılacaktı acaba?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

O cümle yanlış mı olmuş, android mi yazılacaktı acaba?

aynen mesajı bir kaç kez silince hatlar karışmış, andorid olacak orası.

tablette apple daş gibi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

aynen mesajı bir kaç kez silince hatlar karışmış, andorid olacak orası.

tablette apple daş gibi :D

:)

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

ipad mini 2 retina kullanıyorum, son güncellemelerle biraz yavaşladı ama sorunu yok çok şükür.

whatsapp yüklenemiyor tek sıkıntısı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ben Samsung Note tablet kullanıyorum, 10.1 ekran 2014 Edition olarak geçiyor. İkinci el fiyatları oldukça düştü, sıfırının da çok pahalı olduğunu düşünmüyorum.

3 seneyi aşkın süredir sorunsuz kullandım, sadece 2 ay önce pilini değiştirdim. Kalemi de olduğu için belki oğlunuz ekrana birşeyler çizmekten de zevk alabilir.

Piranha vs. gibi markalardan kesinlikle uzak durun.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

6 inç ekranlı phablet de alabilirsiniz 7 inç tablet olacağına 6 inç tel olsun derim

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Evde ısrarla tablet ve bilgisayar açmıyorum çocuklar ayakta iken. Tabletim de çocukların ahını mı aldı yandı daha yeni :)

Yanlış anlamazsanız tableti çocuğa kısıtlı verdiğinizi umuyorum. Bizler çocukları boş bırakmamalıyız, bizim oluşturduğumuz boşluğu tablet vs doldurmamalı. Kendilerine sanal anne baba bulmamalılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
4 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

ipad mini 2 retina kullanıyorum, son güncellemelerle biraz yavaşladı ama sorunu yok çok şükür.

whatsapp yüklenemiyor tek sıkıntısı.

whatsapp web kullanabilirsiniz, idare ediyor en azından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
5 saat önce, Cemal Demirezen yazdı:

Merhaba, oğluma oyun oynaması için 600 TL ye tablet bakıyorum. İpad minisi var fakat kuzeninin android tabletindeki oyunlar yokmuş ısrarla android olacak diyor. Tabletlerden anlayan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. 

samsung 7" kullanıyor yeğenlerim, kaç yıl olduğunu hatırlamıyorum, memnunlar, adaptörü bozuldu sadece.

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Kesinlikle ipad tavsiye ederim, çocuklar için daha güvenli (bütün oyunların ipad ve android sürümleri var, isim değişebilir) android alacaksanızda samsung dan şaşmayın

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Evcin

yeni konu açmıyorum buradan devam edeyim .

Dizüstü bilgisayarımız bozulunca , evde bir bilgisayar yada tablet eksikliği hasıl oldu :) Limiti 750 gibi yapsak iyi bir cihaz alabilir miyiz? 2. el de olabilir.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Fatih Evcin yazdı:

yeni konu açmıyorum buradan devam edeyim .

Dizüstü bilgisayarımız bozulunca , evde bir bilgisayar yada tablet eksikliği hasıl oldu :) Limiti 750 gibi yapsak iyi bir cihaz alabilir miyiz? 2. el de olabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-probook-4540s-i3-3110-2.40ghz-4gb-ram-500gb-hdd-15.6-win8-pro-770478896/detay

Hocam şu arkadaşlara telefonla da sorabilirsin ilanda olmayan ürünleri vardır. benim arkadaşlar temiz ikinci el işi yaparlar 4-5 tane aldım daha önce kendim de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...