İçeriğe Yönlendir

Alınabilir En Ucuzlar !! (75.000TL altında)

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Erdem Çağla

önce yazacaktım unuttum. 75.000TLye verdikleri arabalara bak sinir krizi geçirtir adama. Araç fiyatları yükselirken bizim gelir yerinde sayıyor. Sonra kalkınıyoruz diyoruz, hikaye. ben 75 bine 2.0 dizel selective mondeo, audi a6, eski kasa superb, bmw 3, insignia vs. vs. neler neler alırım.

75 bine elantra da veriyorlarmış.

screenuju.png

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
2 saat önce, Erdem Çağla yazdı:

63,600 değil miydi neden 100tl fazla verdiniz? Pazarlık yapıp fiyat düşürüp üzerine birşeyler aldıysanız bilemem.

benim psikolojim bozuk kapıda 200 bin yatıyor sitenin vahşi eğitimsiz veletleri çiziyor arabaya her gittiğimde acaba neresi çizildi çizilecek diye bakıyorum.

fiesta yeni kasaysa bence 10 yıl daha gider yakışıklı araba.

Hurda indirimi vatandaşa değil otomotiv andızcılarına yaradı. Tanıdığım 750 adet hurda toplamış. cam, çıkma lastik, kaporta rötuş vs. ile 2-3 bine aldığı hurdayı ufak masraflarla muayeneden geçer hale getirecek. Sonra düşük ötv'den tonla sıfır araba alıp kiralamaya verecek gel keyfim gel.

İlgilenmediğim için bilmiyorum, mesela sıfır passatın ötv'si atıyorum 60.000TL diyelim, ben 5 tane hurda verip -50.000TL indirim alabiliyor muyum?

Rakamları pek hatırlamıyorum. Faturada 62.700 yazıyormuş (metalik farkı dahil), opak olan zaten 62.500 falandı bişeyler indi çıktı ben de anlamadım :) 

Yorum bağlantısı
Ömer Navruz

Tasarı, ikinci el araçların trafikten çekilmesi ve yeni araç alımının teşviki amacıyla, 31 Aralık 2019 tarihine kadar uygulanmak üzere; 16 yaş ve üzerindeki otomobil, panelvan, minibüs, otobüs, kamyonet ve kamyonların, ihracatı veya imha merkezlerine teslim edilmek suretiyle trafikten kaydı silinerek hurdaya ayrılması karşılığında, araç sahiplerine, yurt içinden yeni araç alımında 10 bin lirayı geçmemek kaydıyla ÖTV indirimi sağlanabilmesi imkanı getiriyor.

Burada da yazdığına göre, indirim araç başına ve 10 Bin TL geçmeyecek şekilde indirim uygulanacak.

Tabi gelişmeleri hep beraber göreceğiz.  

Tasarı, ikinci el araçların trafikten çekilmesi ve yeni araç alımının teşviki amacıyla, 31 Aralık 2019 tarihine kadar uygulanmak üzere; 16 yaş ve üzerindeki otomobil, panelvan, minibüs, otobüs, kamyonet ve kamyonların, ihracatı veya imha merkezlerine teslim edilmek suretiyle trafikten kaydı silinerek hurdaya ayrılması karşılığında, araç sahiplerine, yurt içinden yeni araç alımında 10 bin lirayı geçmemek kaydıyla ÖTV indirimi sağlanabilmesi imkanı getiriyor.

Burada da yazdığına göre, indirim araç başına ve 10 Bin TL geçmeyecek şekilde indirim uygulanacak.

Tabi gelişmeleri hep beraber göreceğiz.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fikri Keleş

sıfır araçların son haline bakan oldu mu?

ben baktım da abooow dedim kendi kendime.

Polo 86 dan başlıyor,dizel  clio 93 bin :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
11 dakika önce, Fikri Keleş yazdı:

sıfır araçların son haline bakan oldu mu?

ben baktım da abooow dedim kendi kendime.

Polo 86 dan başlıyor,dizel  clio 93 bin :shok:

Highline Polo birkaç opsiyon ile 103 e alınıyordu 2 ay önce, aynı opsiyonlusu 114 bin lira 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...