İçeriğe Yönlendir

Sizce Ne Almalıyım?

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)
8 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
60lt tank enfes oluyor. 

300 km, yine az. 1000 iyidir.

3.7 Litre atmosferik benzinli 2 tonluk amerikan aracıyla 1 depo 1000 km anca nükleer yakıtla olur

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
3.7 Litre atmosferik benzinli 2 tonluk amerikan aracıyla 1 depo 1000 km anca nükleer yakıtla olur
Olmayacağını biliyorum, düşük menzil benim hoşuma gitmiyor.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
44 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Benim yakıt diye bir düşüncem hiç olmadı Ali. Ben otomatik focusa 2 yıl tüpsüz binmiş biriyim yakıt dediğin nedirki. Sonrası a3 benzinli şimdi de gene tupsuz honda civic otomatik kullanıyorum. Ben ve oğlum dağ bayır gezmeyi tercih ediyoruz o yüzden 4x4 istiyorum 

Hocam şaka olarak yaziyorum. Bende 2015 kasa ustu Xtrail istiyorum. Sizin kadar cesaretim yok daha eski 4x4 araca. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
9 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:
10 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
60lt tank enfes oluyor. 

300 km, yine az. 1000 iyidir.

Dci alınca bi şımardın sen 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Hocam şaka olarak yaziyorum. Bende 2015 kasa ustu Xtrail istiyorum. Sizin kadar cesaretim yok daha eski 4x4 araca. 

Malesef benimde o kadar butce şu anda müsait olmadigi için daha düşük bütçeli araçlara bakıyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2005 sonrası Lr1 senin işini görür. Hse olması önemli değil. Km zaten bakılacak en son şey. M47d motor rüştünü ispatlamış, aisin firması jatko otomatik ömürlük. Basit bir kaç test ile aracın durumu çıkıyor ortaya. 

İlanda olan araç 4.0. Kapıda Honda kalacak olsa düşünülebilir ancak sağlam expertiz ister bunlar 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
2005 sonrası Lr1 senin işini görür. Hse olması önemli değil. Km zaten bakılacak en son şey. M47d motor rüştünü ispatlamış, aisin firması jatko otomatik ömürlük. Basit bir kaç test ile aracın durumu çıkıyor ortaya. 
İlanda olan araç 4.0. Kapıda Honda kalacak olsa düşünülebilir ancak sağlam expertiz ister bunlar 
LR1 bence de guzel tercih, ben bu aldigimi cok iyi denk getirdim. Pahali aldim ama full yetkili servis bakimli, faturali aracti.

Yoksa uzun bir donem king in araca niyetlenmistim, bu araba olmasa king in kapisini calacaktim, satilik gibiydi o donem.

LR1 ardindan LR2 diye gidilir butce yukseldikce.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
45 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Malesef benimde o kadar butce şu anda müsait olmadigi için daha düşük bütçeli araçlara bakıyorum 

Hocam ayni şekilde benimde butcem yok. Xtrail bir hedef bizim icin. Kizim egitimi icin birikim gerekiyor. Her ay duzenli bir ödenek ayiriyoruz. Geriye kalan sosyal hayati surdurmeye ucu ucuna yetiyor. Daha öncede yazmistim. Liberty gibi bir arabayi almak sorun degil. Aldiktan sonra butcede delik acmasindan endise ediyoruz. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
9 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bu konuyu yarım bırakmışım bilindiği üzere honda 2002 model civic aldım. temmuz ayında forumda bulunan bazı abiler, kardeşler yüzünden artık değiştirmeye karar verdim. 

şimdi aracımı 4 çekerler kervanına katılmak için satıyorum aracıma şöyle bir takas teklifi var ne dersiniz 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-land-rover-cok-temiz-exper-raporlu-otomatik-range-rover-takas-olur-691968647/detay

bu araç benim isteklerimi karşılayabilecek durumda olan bir araç tabi araç hakkında bilgim yok olan bilgim şu kadar  bu araçlarda 98 -00 arası sorunlu bir motora sahip olduğu ve air sistemlerinin genelde problem çıkartığı konusunda bilgi var. 

gelelim isteklerime ben dağ tepe gezmek istiyorum dağ bayır offroad yapacak değilim sadece girdiğim yerde batmasın yeter.  

beni bu işe bulaştıranlar sizlerden cevap bekliyorum

@Sami Demirpaz

@Ali Gök

@Servet Aydın

gönlümde yatan aslında grand cherokee 4.7 ne yapsam bilemedim.  aracımı satsam gidip şununla pazarlık ederim ama aracım satılmadı henüz 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-grand-cherokee-wj-4.7-v8-acill-680619691/detay

Bu arabayı watsap grubundan bi cherokeci arkadaş satıyor . Şanzımanı geçen sene yaptırdığını söylüyordu 

lastiğin şnorkelin ekranlı teybn fiyatını düşersen 40 civarına aldığımı farzet

baktırılıp alınabilir flowmaster egzoz da vardı bunda . Sildim telefondan silmeyeydim atardm videolarını vs  iş muabbetine satıyor epeyce 50 küsürlerde bekledi fiyatta düştü sonra satabilmek için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

aracımın ilanın verdim az önce benim ilan hakkım olmadığı için patronum hesabından verdik ilanı

hayırlısı ile satılır ise bu konu baya şenlenecek 

malum sitede aracın ilan numarası 701590225

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-75500-km-de-2002-otomatik-honda-civic-701590225/detay

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
link eklendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...