Olgu Erhan

Xiaomi Yi Aksiyon Kamerası - İndirimli Alımlar

Recommended Posts

İsa Acar
Bir saat önce, Serkan Karadağ yazdı:

Sanırım burada var Serkan Bey :)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serkan Karadağ
2 saat önce, İsa Acar yazdı:

Sanırım burada var Serkan Bey :)

Teşekkürler. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Onur Çelebi

Benimkilerde bugün geldi iki adet ve 96 dolar yazılmış olmasına rağmen gümrükten vergisiz geçmiş...

BLlBvL.jpg

Z9GyM3.jpg

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Ozen
On 03.05.2018 at 20:14, Serkan Karadağ yazdı:

Olgu Abi, kameraları nasıl kullanılacağız, bizim için kısa video çekermisin. Video foto ayarları nasıl yapılıyor? 

Serkan bey merhaba.

ben epey karıştırdım sonunda birşeyler yaptım sayılır.

ilk önce ios yada android program indiriyorsunuz telefonunuza.

yi yazıdığınızda zaten prog. çıkacaktır karşınıza.telefona prog. kurum bağlantısını wifi üzerinden yapınız.Yd.....uzun bişey çıkacak karşınıza.sağ olsun #emreşimşek kardeşim şifre için yardımcı oldu.ben bulamamıştım.1234567890 şif.

sonra ordan çekim ,fotoğraf ve ayarları yapabilirsiniz.

küçük kumanda ile irtibat sağlayamadım?

bir türlü olmadı ?

Yapan var mı acaba ?

On 04.05.2018 at 23:53, Onur Çelebi yazdı:

Benimkilerde bugün geldi iki adet ve 96 dolar yazılmış olmasına rağmen gümrükten vergisiz geçmiş...

BLlBvL.jpg

Z9GyM3.jpg

Çok güzel .

ben verdim +44.10 

Ama sizin adınıza sevindim.

acaba bizdeki sanşsızlık olabilir mi?

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Onur Çelebi
1 saat önce, Fatih Ozen yazdı:

Çok güzel .

ben verdim +44.10 

Ama sizin adınıza sevindim.

acaba bizdeki sanşsızlık olabilir mi?

Bunun tamamen şans işi olduğuna gerçekten inandım artık. Siparişleri yarım saat arayla verdim. İnşallah aynı pakette göndermezler dedim kendi kendime hatta iki ayrı sipariş içinde düşük fiyat yazmaları için msj atmıştım. Tanesini 43 dolara aldım ama 48 dolar yazmışlar buna rağmen gümrükten geçmiş. Sipariş vereli 34 gün falan oldu bu kadar yüksek fiyatlı ürün takipsiz kargoyla geldi ilk defa uzun sürdü yani dedim kesin gümrüğe takıldı ondan bu kadar uzun sürdü...

Bide kargoyu ben teslim almadım iş yerime geldi kargolarla ilgilenen birim teslim alıyor. Acaba postacıların insiyatifine kalmış bir durum olmasın gümrük ücreti...

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serhan Kaya

43 tl gümrük ödedim bende. Olsun devlete bir katkı da bu olsun dbce1fc0ae34c312988fb3ce5ba3635f.jpg

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Emrah Altun

Devletin bu süreçte çok emeği geçtiği için varsın helal olsun napalım!

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erkan Uygur

Merhaba,

Aliexpressden aldığım kamera ve aksesuarlarını aldığım fiyata Ersen beye vermiştim.

Siparişimin son parçasıda dün geldi arzu eden alursa yine aldığım fiyata  30 tl'ye verebilirim.

Ürünün linkini aşağıda veriyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/TELESIN-Backpack-Clip-Hat-Clip-Cap-Clamp-Stand-Mount-for-Xiaomi-YI-4K-4K-SJ4000-SJ5000/32705773354.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.zIgs52

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serhan Kaya
Merhaba,

Aliexpressden aldığım kamera ve aksesuarlarını aldığım fiyata Ersen beye vermiştim.
Siparişimin son parçasıda dün geldi arzu eden alursa yine aldığım fiyata  30 tl'ye verebilirim.
Ürünün linkini aşağıda veriyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/TELESIN-Backpack-Clip-Hat-Clip-Cap-Clamp-Stand-Mount-for-Xiaomi-YI-4K-4K-SJ4000-SJ5000/32705773354.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.zIgs52
Özelden msj attim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Olgu Erhan
On 03.05.2018 at 20:14, Serkan Karadağ yazdı:

Olgu Abi, kameraları nasıl kullanılacağız, bizim için kısa video çekermisin. Video foto ayarları nasıl yapılıyor? 

Ya Tapatalk girmiyor hiç bildirim gelmiyor pardon :(

On 03.05.2018 at 18:54, Erdem Dertsiz yazdı:

Yeni kameram ile çektiğim ilk videom. @Olgu Erhan abi teşekkür ederim öteki dandik kameradan kurtulmuş oldum :)

Güle güle kullan beğenmene çok sevindim :)

kamerayı ben seneler önce ilk Türkiye de almıştım, ne devrik cümle oldu. 

Ki o kamera ile ne zor koşullar ne düşmeler ne derin sularda çekim yaptım. Yurtdışlarına fln hep benle geldi. Yeşil mini kurbağacık :) Sonra çok sevdiğim bir arkadaşıma sattım. O kamera hâla taş gibi / canavar gibi. 

Sizinde uzun seneler keyifle kullanacağınıza eminim 🙏🏻

• Teşekkür 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Olgu Erhan

Bu aralar Ağaç tepelerinde geziyorum :hohoho:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
Bu aralar Ağaç tepelerinde geziyorum :hohoho:

Tapatalk çalışıyor. Tapatalkın bildirimi çalışmıyor Olgu.
Ona da çağrı açtık. Bakıyorlar.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki