İçeriğe Yönlendir

Kaliforniya’daki Volkswagen Mezarlığı

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
an itibarı ile 1.6 diesel dsg a3 197.000 TL.
link:
https://www.audi.com.tr/tr/web/tr/icerik/iframe/fiyat-listesi.html
Leon exlennce gırtlak dolu 142500 mesela onu alırdım . aynı araba zaten . farı ve torpidosu değişik ama sineye çekerdik. 55 bin tl iyi para sport focus alırdım yanına [emoji4]

Boşver linki.
Geçen yıl 105 e sıfır alan müşterim. 125 e sattı.
Geçen yıl yine 115 e alan ev almak için 128 e sattı.

Şu an 140 civarı fiyatlar.
listeside mi hileli yani :rofl:

Listesi 155 olan kamyonu müşterim 110 almıştı otosandan. Buna hile diyorsan. Evet. Hepsi yapıyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Normal vatandaş aracı. Kapıya gelince ooo diye etrafına toplanan, ağızların suları akan araç değil. Biz ilah yapıyoruz.

Bize göre konuşuyoruz ama. :)
Porsche alabilirsem cc ye dönem bakmam tabi. Yerim prestijini. Ha porsche de onların. O da ayrı konu :)
Ama şu an bir cc veya a5 prestijli midir. Evet.

Ayrıca.
Vw çalışanlarının 20 yıl önceki davranışları ile yargılanıyor hala. Evet. Hazır ola geçirdi mi milleti. evet.
Hala yok satıyor mu. Satıyor. Demekki başarılı.
Satan tekrar tekrar alıyor. Büyü mü yapılıyor onlara. Tabi ki hayır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Rakam farkı tüm araçlarda oldu ötv ile. En ölü mazda bile kar ettirdi sahiplerini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
14 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet bakımı ucuz. Nissandan bin liraya çıkarken audiden 600-700 e çıkabiliyorsun.
Yedek parça ucuz. Fordun 1/4 ü.
Hangimiz orijinal parça alabiliyoruz.

Yav ben haziranda filtreler yağ ve triger seti değiştirdim yetkili serviste 750 tl ödedim.

Okulda iki arkadaşta passat bir tanesinde polo var. Sadece bakıma 850 tl ödüyorlar. 

Komşumda polo var otomatik. Geçişler biraz sorunlu servisi aradım dedi. Sadece bilgisayara bağlayıp arıza tespitine 250 tl istemişler. Kızıp duruyordu.

Başka araçlardan mı bahsediyoruz.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Rakam farkı tüm araçlarda oldu ötv ile. En ölü mazda bile kar ettirdi sahiplerini

ÖTV ile sınırlayamazsın.

Emmi, Polo dan Yetiye, yetiden Golfe, Golften Jettaya, jetta dan fabia ya fabiadan alteaya tüm araçlarıma kasko yaptı. Ve ben bunların hepsinden kar ettim. Keramet emmide [emoji3]

Benim eşim Ford çalışanı. Geçen malum bisiklet çarptı sol stop kırık. Servisin stop fiyatını 290 TL yi söyledim şok geçirdi. Focus olsa 700-800 sen aşağı değildi diyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
18 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hala yok satıyor mu. Satıyor. Demekki başarılı.
Satan tekrar tekrar alıyor. Büyü mü yapılıyor onlara. Tabi ki hayır.

Hiyleyle satılan mal çok olunca başarı sayılmaz. Amerika Avrupa uyandı biz uyanamadık.Sanırım Stockholm Sendromu.

Reklamda başarılılar inkar edilemez. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
6 dakika önce, Fikret Özsoy yazdı:

Türkiye pazarının isteklerine en iyi cevabı veren firma olduğunu düşünüyorum. Düşük hacim, düşük hacim. Dizel otomatik, dizel otomatik. Başarının en önemli faktörü bu. Uyanma işi de bizde vergi cc bazlı, emisyon olmadığı için bizde vergi kaybı yok ama güven kaybı şahıs bazında. Önemseyen de var önemsemeyen de. Tercih.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Uyanma felan yok, özür dilendi geçti gitti. herkes ileri bakıyor, kin tutan bizleriz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
58 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yedek parça ucuz. Fordun 1/4 ü.

fan olayı dğeilmiş şimdi inandım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hiyleyle satılan mal çok olunca başarı sayılmaz. Amerika Avrupa uyandı biz uyanamadık.Sanırım Stockholm Sendromu.

Hocam kimseyi iknaya çalışmıyorum. Gördüklerimle oluşan fikrimi aktarıyorum.
Benim nazarımda Olay reklam falan değil.
Bariz bir kalite ve başarı var benim gözümde.
Reno da ona keza. Reno da servisleriyle ve araçlarıyla çok başarılı. Motorları zaten on numara. dCi kullanıyorum. Koca araba tork konvertörlü şanzıman ile istersem 5 litre yakabiliyorum. Üstelik yol bilgisayarı hilesi de yok. Ne yakıyorsa onu gösteriyor.

Mustafa Arıkan 2003 aracı için servisten parça sipariş ettikçe ben şok geçiriyorum. Bedava passatın parçaları.
Mondeo cam çıtası 280 lira passatınki 85 lira. Passat çıtası takıyor sorunu olanlar.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
fan olayı dğeilmiş şimdi inandım

Fan varsa neden oluşuyor. Bu araçları kullananlar araçlarını ve servislerini neden çok seviyor. Onu çöz sen :)
Adam çözmüş ve satıyor bak :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

parçası ucuz sevecek tabii, fitil 85 TL. 70e de buldum aliexpress te

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
çıta için bile alınır çok prestijli bu pasatlar [emoji4]

Valla ne kadar dalga geçersen geç. [emoji23]
Amerikaya emisyonda hile yapmakla
Yol bilgisayarında tüketimi az göstermek aynı benim nazarımda. Vag amerikayı kandırdı. Ford hepimizi.
Çıta ise. 25 lira maliyeti olmayan parçayı 280 liraya satmak da epey prestir katacağı zannediliyor ama. I ıh. Olmuyor. :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Rahmetli ford genel müdürüne aynen şunu dedim.  bir aracın birinci elinin çok satması, ikinci elinin iyi olması ile mümkündür. Siz, ford araçların ikinci elinin iyi olması için ne yapıyorsunuz? Bakım parça temini kolaylığı, Özellikle lpg konusunda eğilmeniz lazım dedim. Önce afalladı anlamadı, sonra biz garanti süresinde gerekli özeni gösteriyoruz gibi sanki araba garanti süresi sonunda çöpe gidiyor gibi bir yanıt verdi. 

yani yine anlamadı. salladı. Öyle bir kavram yok kafasında.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çıta ucuz diye alınır dedik realite. yol bilgisayarında bende sapma yok. 100 lük arabayı 195 e satıp fanları kandırmaktan iyidir.

1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Öyle bir kavram yok kafasında.

2.elde ki resmi yaklaşım şu idi, dod gibi piyasayı manipüle etmyelim denmişti. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
45 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Benim eşim Ford çalışanı. Geçen malum bisiklet çarptı sol stop kırık. Servisin stop fiyatını 290 TL yi söyledim şok geçirdi. Focus olsa 700-800 sen aşağı değildi diyor.

Şöyle kabaca baktım. Bayide ne içeriyorlar vag da ?  :D

https://orjinalfordparca.com/focus-stop-sol-sedan-dis-2012-2014-orjinal?gclid=Cj0KCQjwhoLWBRD9ARIsADIRaxQUmXBw9NHAObSvhg4oTfsWmxeHjjUzItAYfQY0D_SKOeNrDo6PizgaAuLYEALw_wcB

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Serkan Toker yazdı:

Şöyle kabaca baktım. Bayide ne içeriyorlar vag da

detyada baktım, vag kullananlar yok konuda :sandalye: hocam hariç

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Yetkili servise sor bir de abi?

Yarın hatırlat sorayım.. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu güne kadar Yol bilgisayarı en az %10 sapmayan hiç fordum olmadı.
Bunun normal bişey olmadığını Qashqai yi alınca anladım.
Doğru gösterebiliyormuş istenirse.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Orijinal SONY E4 batarja diye batarya aldım N11 den. Batarya geldi.....markası "original"..

çalıştı gerçi.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...