İçeriğe Yönlendir

Explorer - 97 Xlt Silecek Motoru

Ali Verimli

Recommended Posts

Ali Verimli

merhaba... ben denizliden explorer camiasına yeni katıldım. 97 model avrupa versiyon 4.0 sohc v6 explorer sahibiyim. genel olarak arcımdan memnunum ama ufak tefek sorunları can sıkmıyor değil. ön sileceklerin fasılası problemli. götürdüğüm oto elektrikçi uğraşmasına rağmen silecek motorunun problemini çözemedi ve değişmesi gerektiğini söyledi... bu motoru nereden temin edebilirim ya da başka bir ford modelinin silecek motoru ile uyumlu mudur acaba? bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Eski bir üyemiz var Denizli' de. Hakan Tarım, explorer konusunda uzman olmuştu. Parçacısını da bilir, ustasını da bilir. Hatta explorer da hala duruyordu benim bildiğim..

Yorum bağlantısı
Ali Verimli
41 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Eski bir üyemiz var Denizli' de. Hakan Tarım, explorer konusunda uzman olmuştu. Parçacısını da bilir, ustasını da bilir. Hatta explorer da hala duruyordu benim bildiğim..

evet ... forumda gördüm ismini. umarım tanışırız kendisi ile...

41 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

parça numarasına bir bakayım ... teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 dakika önce, Ali Verimli yazdı:

evet ... forumda gördüm ismini. umarım tanışırız kendisi ile...

parça numarasına bir bakayım ... teşekkürler

Artık forumda değil. İnternet cafe vardı, caddesi üstü bir yer ama adını hatırlayamadım şimdi..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
31 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Artık forumda değil. İnternet cafe vardı, caddesi üstü bir yer ama adını hatırlayamadım şimdi..

Süha Net.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ankarada bi explorer satılık ilanı var pek şık. haberin var mı Serkan?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hakan’ın explorer duruyor.
Ama yürümüyor bildiğim kadarıyla belki parça parça satar. Görüşmekte fayda var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Burak Yurdakul

Selam

rockauto.com da kargo dahil 65 dolar a sıfır motorcraft marka var. Aracınızın modelini motor speğini girin resimli görebilirsiniz.güvenilir bir site alışveriş yaptım daha önce. Ya da bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz. yaşar ticaret var istanbulda..şanzıman filtresi almıştım. Elinde stok tutuyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ankarada bi explorer satılık ilanı var pek şık. haberin var mı Serkan?

İlgi alanıma girmiyor maalesef hocam, ancak Ankaradaki en iyi amerikan servisi hemsehrimdir. Destek lâzım olursa temas kurarım.. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...