İçeriğe Yönlendir

Araç Tavsiyesi Maksimum 80 Bin

mustafa çetinkaya

Recommended Posts

mustafa çetinkaya

Hayırlı akşamlar herkese

2001 model focus ghia aracım vardı sattım. Yeni araç bakıyorum ama kafam çok karışık bu yüzden sizlere danışmak istedim.

İlk olarak kriterlerim

- Mümkün olduğu kadar düşük km olacak en fazla 70-75 bin.

- Bagajdan dolayı sedan

- Otomatikte olur ama sorun yaşarım diye çekincem var.

- Fiyat 80 bin TL ye kadar. 

- Piyasası olan

Ben 1.6 corolla advance ve üstü benzin manuel 

1.4 passat tsi comfortline dsg - manuel  12 - 13

1.4 jetta tsi comfortline dsg - manuel  12 - 13

baktım şu ana kadar ancak dsg sıkıntı yaşayanlar olunca korkuyorum açıkcası otomatikten Wv de de manuele döndüm.

Sizce ne yapayım başka tavsiyeleriniz var mı? 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Hayırlı akşamlar herkese

2001 model focus ghia aracım vardı sattım. Yeni araç bakıyorum ama kafam çok karışık bu yüzden sizlere danışmak istedim.
İlk olarak kriterlerim
- Bagajdan dolayı sedan
- Piyasası olan

baktım şu ana kadar ancak dsg sıkıntı yaşayanlar olunca korkuyorum açıkcası otomatikten Wv de de manuele döndüm.

D segmenti alirdim,mondeo, passat, insignia ,superb arasindan motor sanjiman boyut acisindan aklima yatan hakgisi olursa onu alirim ,galiba mondeo insignia arasinda kalirdim

Nisbeten hizli satilsin diyosak c segmenti daha iyi olacaktir ,ama ben d segmentinden sasmazdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Aradığınız fiyat aralığında  gırtlak dolu  bir araç ... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, mustafa çetinkaya yazdı:

başarılı bir seçim olur modeli de yüksek olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Bagajı seven bir milletiz ama nedense kimsenin aklına StationWagon araç almak gelmiyor ve piyasası da yavaş ilginç bir şekilde. Tercih edilmiyor 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
18 saat önce, mustafa çetinkaya yazdı:

Hayırlı akşamlar herkese

İlk olarak kriterlerim

- Bagajdan dolayı sedan

- Piyasası olan

Honda alabılırsın  2013-2014-2015 model elegance otm benzınlı, vw konusuna gelınce benım ıkıncı dsg aracım, ve ben dsg den sorun yasamadım daha turbodan vs yasadım ama dsg asla, yada gıdıp 1.6 132 ps sıfır km toyota life alabılrısınız  72 ye verıyorlarmıs  ford lar konusunda cok bılgım yok ama guzel 1.6 tdci focuslar var onlarda olabılır 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)

Tiguan verelim sana ))

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya
2 saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Tiguan verelim sana ))

aracınıza bakmadım değil :) otomatik korkutuyor beni corolla ağırlıklıyım şimdi 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
1 saat önce, mustafa çetinkaya yazdı:

aracınıza bakmadım değil :) otomatik korkutuyor beni corolla ağırlıklıyım şimdi 

DSG ile ilgili bir probleminin olmadığını söylüyor. Benim kendi kullandığım ise Auris otomatik. Corolla ve Auris aynı motor ve şanzımanı kullanıyor. Tavsiye ederim toyotayı )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Aralık ayında,yani 5 ay önce;2016 model,dizel otomatik,full(sunroof dahil) kia Cerato aldım.27 bin km’de.82.000 ₺.

Çok çok memnunum,maşallah.Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya
Bir saat önce, Onur Yeşil yazdı:

Aralık ayında,yani 5 ay önce;2016 model,dizel otomatik,full(sunroof dahil) kia Cerato aldım.27 bin km’de.82.000 ₺.

Çok çok memnunum,maşallah.Tavsiye ederim.

yakıtı nasıl peki. piyasası var mıdır istediğim zaman koysam satabilir miyim sizce

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Diğer araçlari pek bilmem am corolla 1.6 advence sahibiyim. Artı LPG li kullanıyorum zaten. Donanım olarak oldukça yeterli seviye de advence. Bagaj hacmi de bana göre fazla bile. Benim ki Manuel ama otomatik kullanıcılarida çok memnunlar. Oldukça konforu rahat bir araç. Performans olarak da kesinlikle üzecegini düşünmüyorum. Bana göre tek sıkıntısı bozuk yola soğuk asfalt dediğimiz yoldayım sesi alıyor araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Yeşil

yakıtı nasıl peki. piyasası var mıdır istediğim zaman koysam satabilir miyim sizce

Piyasası var mıdır,her aracın piyasası vardır.Sonuçta her satıcının alıcısı bulunur ama bi Toyota bi Volkswagen kadar hızlı değildir heralde.
Yakıt 5,4’e kadar düşüyor bazen.Hiç de dikkat etmem;aman çok basmayayım az yaksın diye,yapıştırırım allah ne verdiyse.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...