İçeriğe Yönlendir

Bluedio T4S Gürültü Önleyici Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Olgu Erhan

Recommended Posts

Hakan Atuğ

Patlak kulaklığı bir ara gelip alırım deme gafletinde bulundum. Tavsiyeleriniz ? 🤣

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Portifle oynadın sen. Patlatmak yok sana

Hiç biyerden duman çıkmadı yahu, tamam 8-10 tane entegre kem gözler sonrası kızarmış olabilir yada 12 volt yerine karıştırıp 48 volt vermiş olabilirim devre kartına. Boza boza öğrenmiyomuyduk?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Patlak kulaklığı bir ara gelip alırım deme gafletinde bulundum. Tavsiyeleriniz ? 🤣
Kulaklık mı hangi kulaklık? Cem, iki ucu süngerli beyaz şeyi atıyorum demişti ama :ninja:
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Gitti kar beyazım gitti, biz daha onu portlifle ezcektik 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Gitti kar beyazım gitti, biz daha onu portlifle ezcektik 
O iş tamam hallettik ezdik biz
Ya Hakan, bulaşırmısın "Rahatsızlar "grubuna
Daha da gelmez
Hiç biyerden duman çıkmadı yahu, tamam 8-10 tane entegre kem gözler sonrası kızarmış olabilir yada 12 volt yerine karıştırıp 48 volt vermiş olabilirim devre kartına. Boza boza öğrenmiyomuyduk?
Bugün yanan devreyi karıştırma şimdi. Tamam ört kapa
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Sani Gerşon

Bluedio Aliexpress'te %50'den fazla indirim var. Az evvel yeni çıkan T7 ürününden sipariş geçtim, hayırlısı bakalım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Ben de bekledim ki, Servet; “senin bluedio’yu tamir edemedim ama sana yenisini hediye olarak sipariş ettim” demesini, Aloo Servet, indirim bitmeden[emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
28 dakika önce, Hakan Atuğ yazdı:

Ben de bekledim ki, Servet; “senin bluedio’yu tamir edemedim ama sana yenisini hediye olarak sipariş ettim” demesini, Aloo Servet, indirim bitmedenemoji16.png

Oldu paşam. İstersen birde 8x8 ses sistemi alayım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Yok ya bluedio 7 ile birlikte earpod u indirimli satıyorlar yeterdi aslında [emoji23]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...