İçeriğe Yönlendir

Yeni VW Golf Mk8

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

VW Golf Mk8 2018'in sonu veya 2019 başında beklenen modeli. Bu model ile birlikte Hybrid motor teknolojisini de Golf de görmek mümkün.

Aynı zamanda bu modelle birlikte, akıllı çelik ve polimer kompozit gövde panelleri sayesinde yeni Golf, selefinden daha hafif olacak.

Gelecekte GTI, GTD ve R modellerinde öne çıkacak olan,DSG şanzımanın yeni nesli 10 vitesli olacaktır.

lO60JE.jpg

Z9PW20.jpg

gOJnLL.jpg

A1dEY7.jpg

G9OE1y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

İçi pek değişmemiş, dışında da fotoşla sadece far ve stopları çekiştirmişler gibi.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak
16 dakika önce, Onur_Aydın yazdı:

VW Golf Mk8 2018'in sonu veya 2019 başında beklenen modeli. Bu model ile birlikte Hybrid motor teknolojisini de Golf de görmek mümkün.

Aynı zamanda bu modelle birlikte, akıllı çelik ve polimer kompozit gövde panelleri sayesinde yeni Golf, selefinden daha hafif olacak.

Gelecekte GTI, GTD ve R modellerinde öne çıkacak olan,DSG şanzımanın yeni nesli 10 vitesli olacaktır.

lO60JE.jpg

Z9PW20.jpg

gOJnLL.jpg

A1dEY7.jpg

G9OE1y.jpg

Görseller ve metin size ait sanırım?

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
17 dakika önce, Hakan Bayrak yazdı:

Görseller ve metin size ait sanırım?

Metin okuduğum sitelerden edindiğim bilgiler çevirdim ve yorumladım görsellerde aynı mecrada yer alan resimler. 

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Görseller yeni golf u yansıtıyor olamaz çünkü premieri yapılmamış bir aracin görseli alen beyan gösterilmez. Gösterilmez ki yüzü eskimesin kural bu!

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
26 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Dsg 10 vites çalışmasına devam ediyor muymuş ?

Haberde bu şekilde bahsediliyor öncelikle gtd, gti ve r moldellerinde kullanacaklardır

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Görseller yeni golf u yansıtıyor olamaz çünkü premieri yapılmamış bir aracin görseli alen beyan gösterilmez. Gösterilmez ki yüzü eskimesin kural bu!

Haklısın. Kötü bir fotoşop bunlar.
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
21 dakika önce, Serhan Kaya yazdı:

Senin için yeniden fotoğrafları inceledim photoshop dan azda olsa anlarım bu fotoğraflarda shop yok ham fotoğraf gerçek. Yinede Küçük bir araştırma yap istersen hatalı bir bilgi verdiysem konuyu silelim.

6 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haklısın. Kötü bir fotoşop bunlar.

Konuyu açmadanda iyice inceledim shop gibi durmuyor ve autoexpress’ e ait fotolar. (Ben gerçek olduğunu düşünüyorum otomobil için yazılan metinleride okudum 3 yerden baktım yinede hata varsa yanlış bilgi vermiyelim daha fazla, silelim)

Yorum bağlantısı
Emre Demir
1 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

masallah biz hala mk4te kalmısız :)

iphone 6 çıktığında 4 almıştım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

3762748687462 senedir kullandıkları klima kumandalarıyla mk15'e kadar devam ederler :)  Halk arabasıymış... pehh 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu vites olayıda yavaş yava Tır vitesine doğru gidiyor, 10 vites, sonra 12 ve takviyeli, 1-1.5-2-2.5...  devam et vw :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bu vites olayıda yavaş yava Tır vitesine doğru gidiyor, 10 vites, sonra 12 ve takviyeli, 1-1.5-2-2.5...  devam et vw [emoji4]

Onur yeniler 10 vites gelecek demiş ama
Benim bildiğim 10 vites geliştirmesi askıya alındı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

10 vites golfe artık 200 kaat vermek lazım aşağısı ayıp olur. Gönül koyar sonra [emoji28]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Ben direk alırım 1.5tsi tadından yenmez

wuuu zenginnnnn. 0.6 tsi bekliyoruz burada

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
2 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

2012

https://www.netcarshow.com/

Bu sitede golf mk8 resimleri olmadığı sürece burada paylaşılan tüm resimler fotoşoktur

Mert bey, bu mantıksız bir iddia çünkü bahsettiğin sitede 2018 Ford Focus da görünmüyor. Ama Ford Focus açıklanmasına 4 gün kaldı. ve aynı zamanda onunda fotoğrafları yayınlandı bir çok yerde shoplu olanlardan bahsetmiyorum. Yinede bu fotolar veya bu haber gerçek olmuyabilir. Mutlak gerçektir diye bir iddiam yok, biraz daha beklemek gerekli sanırım

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Daha çok var, en erken eylül ekim de gözükür. Önceki kasaların çıkışlarında da hep aynısı oldu, ağır fotoşoklu golf 7 bu [emoji4] Araç popüler ve haber sahte bile olsa çok hit alarak para kazandırıyor site sahiplerine bu yüzden çok farklı sitelerde de farklı tasarım örnekleri var nette yeni Golf 8 için.

İnternet alemi dediğin; denetimsiz isteyenin istediğini yayınladığı asparagas haber kaynağı değil mi zaten...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Kısa kısa far yerine çizgi yapacaklar en sonunda. Ayrıca bence bu yeni kasa değil makyaj. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Herhangi bir net açıklama var mı bilmem ama makyaj yemiş arabanın üzerine en az 2 yıl geçmesi lazım diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...