İçeriğe Yönlendir

2019 Yeni Mazda 6 Wagon Özellikleri ile Tanıtıldı

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

jyGB6L.jpg

Daha lüks ve daha konforlu bir tasarım ile iyi bir sürüş deneyimine ulaşma imkanı sunan 2019 Mazda 6 Wagonmodelinin tanıtımı gerçekleştirildi. Küçük yenilikler barındıran iç dizaynı dahilinde ön panel çizgisi ve konsolu ile aracın her detayının hakimiyetinin kolaylıkla elde edilebilmesine imkan veriyor. Mazda’ nın yeni yılda amiral gemisi niteliği taşıyan yeni modelinin her bir detayı en yeni teknolojiyi araç sürüş keyfine taşıyor. Daha dolgun aynı zamanda da daha zarif bir dış tasarım ile tamamen yenilenmiş ön ve arka koltuklar da dahil olacak şeklinde iç dizayn revizyonu gerçekleştirilmiş. Ayrıca yeni Mazda 6 Wagon, ‘Radar Cruise Control’, ‘Stop-Go’ ve 360 derece View Monitor’ gibi gelişmiş i-Actıvsense güvenlik niteliklerini kazandırılması ile daha geniş bir yelpazede sürücü destek sistemleri sağlıyor. Panel zenginliği oldukça yüksek seviyede olan Mazda 6 Wagon’ un ‘Yeni Aktif Sürüş Ekranı’ teknolojisi araç bilgilerinin doğrudan ön cama yansıtılmasını sağlıyor.

Yeni ön tasarıma sahip olan 2019 Mazda 6 Wagon hem yataylığı hem de düşük ağırlık merkezi ile daha güçlü ve daha geniş bir duruş oluştururken, görünümün çok daha zarif olmasını sağlıyor. Özellikle ön paneldeki ızgara tasarımı, alt hüzme ve ön farların alt kısmını çizerek, belirginliği arttıran kanat uçlarına sahip. Izgara kafesinin çevresinde daha derin biçimde yerleştirilen ve örgü tasarımı sunan ve böylelikle 3 boyutlu bir görselliği pekiştiriyor. Yeni farları son derece şık ve geniş bir görünüm sunuyor. Dönüş sinyalleri LED teknolojisi barındıran, aydınlatma konusunda çok daha güçlü bir potansiyelden yararlanabilme imkanı veriyor. Ayrıca bu versiyonda sis lambaları da far birimlerine dahil edilmiş durumda bulunuyor. Araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada fotoğraf galerisi var.

oOREVX.jpg

4av0j7.jpg

Z9PY53.jpg

azbXgg.jpg

8Y78LW.jpg

KAYNAK:

https://www.otokokpit.com/2019-yeni-mazda-6-wagon-ozellikleri-ile-tanitildi/

YORUM: SW araçları ülke olarak sevelim artık :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bakın işte görüyorsunuz ben anlatmıyorum, mükemmel görünüyor. Çok beğeniyoruz ama fiyatlarına yetişemiyoruz :)

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Acaba ülkemizde bu güzelim aracın değeri ne zaman bilinecek..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mazda yi herzaman sevmişimdir. Hele ki yenilenen tasarımdan sonra daha çok beğenir oldum. Bu da gerçekten çok güzel olmuş bir sw araca göre umarım biraz daha iyi satış rakamlarına ulaşır

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Süper bir araba hiç kötü araba kalmadı ki...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok beğeniyorum sw araçları. Biraz daha dağ tepe dolanayım da.
Bir gün bir sw alırsam hiç şaşırmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
24 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok beğeniyorum sw araçları. Biraz daha dağ tepe dolanayım da.
Bir gün bir sw alırsam hiç şaşırmayın.

Hem sw, hem 4 çeker:

2017-Audi-A4-Allroad-2.0T-rear-three-qua

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayal kuruyoz bi dk. A6 Allroad olsun. 2.0 tdi yeter 170 bg falan olsun mümkünse.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
14 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
30 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:
Hem sw, hem 4 çeker:

Mazda'nın 3 katı pahalı

Anahtarı masaya bırakınca oluşan etkisi de 3 kat fazla :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
24 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mazda'nın 3 katı pahalı

sıkı pazarlıkla mazdadan ucuza alınabilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Etki önemli[emoji7]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mazda sahibi hiçbir zaman anahtarı cebinden çıkarmaz, alışkanlık, araçtan kalan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anahtarsız girişli araçlarda anahtar pek çıkmıyor artık.
Sadece ayfona kaldık.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
34 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
56 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Mazda sahibi hiçbir zaman anahtarı cebinden çıkarmaz, alışkanlık, araçtan kalan

utandığından mı? :crazy:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hastasıyım şu Mazdanın, gri renkli bi Mazda 3 üm olsun çamurdan olsun. :) Bu 6 da fena olmuş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Anahtarsız girişli araçlarda anahtar pek çıkmıyor artık.
Sadece ayfona kaldık.
Kablosuz, afili kulaklığı var, o sırada artık :)
utandığından mı? :crazy:
Teknoloji ile ezmek karşındaki fakiri. Günah be olm
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aliyyül ala olmuş maşallah? rs6 yapsınlar da alalım artık?

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence de SW dizaynının en başarılı olduğu araçlardan biri mazda 6. O sınıfta insignia, mondeo, Audi ve mazdayı beğeniyorum ben. Tam bir sportif aile reisi aracı havası veriyor bu araçlar. Hele ki 4X4 olursa tadından yenmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
16 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Bence de SW dizaynının en başarılı olduğu araçlardan biri mazda 6. O sınıfta insignia, mondeo, Audi ve mazdayı beğeniyorum ben. Tam bir sportif aile reisi aracı havası veriyor bu araçlar. Hele ki 4X4 olursa tadından yenmez.

hazır yapılmışı var levorg :=)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
6 sw 4x4 epeydir var
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...