İçeriğe Yönlendir

2019 Focus Mk4 Resmen Tanıtıldı...

Onur_Aydın

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Ortalıkta bi sürü foto dolaşıyor, açıklasalarda görsek yeni canavarı.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çok güzel olmuş ama Otosan bunu iyice soyar saçma bi hale getirir öyle satar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

v40 led ile ilgili görsel sonucu

Farların yapısına dikkat ettiyseniz V40 a çok benziyor,bagaj kapağıda keza öyle..Volvo ile bi ortak çalışma olabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
1 saat önce, Ali Yasir Bilici yazdı:

v40 led ile ilgili görsel sonucu

Farların yapısına dikkat ettiyseniz V40 a çok benziyor,bagaj kapağıda keza öyle..Volvo ile bi ortak çalışma olabilir mi acaba?

Volvo ile işbirlikleri gizli bir durum değil ama daha çok araçların görünmüyen kısımlarındaydı işbirlikleri şase motor bölümleri gibi. Neden olmasın :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
16 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Çok güzel olmuş ama Otosan bunu iyice soyar saçma bi hale getirir öyle satar

Otokoç' a gittiğimizde,

-İçi krem olsun

-Style

-Bu jantı istiyorum

-Titanium

-E navigasyon

-O zaman Tekno

-Led farlar

-Bakın beyefebdi

vs.vs.

-Tamam hayırlı işler.

Tüm opsiyonlarla 2 yüz bin sınırını da zorlaması cabası.

İçi dışı Yeni Fiesta baz alınarak tasarlanmış. Bir çok detayda bu var. Komple bakıldığında V40 ve Mazda 3 detayları da var.

Artık tüm araçlar birbirine benziyor ve bu duruma alıştık.

Özgün tasarım mı, Focus 1 ve 2' de kaldı.

Bilindiklerin dışında, motorda 1,5 tdci ecoblue 140 ps. 8 ileri tam otomatik olacak ki bu güzel.

Bagaj, arka diz ve omuz mesafeleri artsa da ben daha fazlasını beklerdim. Çünkü şase değişti oynayın rahat rahat.

16 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Otosan üretmiyor yalnız

Abi, hele ki Avis paketler var görmen lazım. Evlere şenlik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Otosan üretmiyor yalnız

Tamam, ithal ediyor yalnız.
Bu arada muhalefet senin kadar muhalefet etmiyor :D
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Eskiden yeni kasa ciksinda alalım diye beklerdik. Şuan öyle beklenti içinde olan gerçekten refah seviyesi yüksek kişiler. Hatta sıfıri kendi almayıp şirket bana  yeni kasa vermezse iş değiştiririm modunda insanlar gibi  geliyor. Biz marabalar zaten eldekini satarsak yerine aynısını zor koyarız modundayiz. Ha yine şükür halimize ki iyi kötü bı taşıt sahibi olabiliyoruz. Onun hayali ile yaşayan milyonlar var. ÖTV gerçekten ÖTV olmuş. İhtiyaçlarımiz lux. Luxlerimiz ihtiyaçlarımiz olmuş.

Ben sıfır focus almam. Hatta focus benim için 2011 de yeni kasa ile bitmiştir. 

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olan ve olacak olan şu gibi geliyor bana... 

Tabi biz orta gelir seviyeleri için geçerli bu... 

Önceden D kasayı önce filolar alıyor, 3 yıl kullanıp uygun şartla piyasaya satıyordu, biz gidip onları alıyorduk.. Şimdi C kasa için de aynısı olacak.. 

Yakında eczacılarda görürüz.. Etiket fiyatının % 60 bedelle satılmış filolar.. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

İlaç mümessili arkadaşıma verseler de binsek benim aracın değişimine daha 1,5 sene var

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tabi biz orta gelir seviyeleri için

Biz derken bizi bahsettiniz sanırım haşmetlimiz. Yoksa sizin için bunlar nedir ki
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Otosan üretmiyor yalnız
Üretmiyor ama geleceklerin konfigürasyonunu belirliyor, utanmaz bunlar rekabet için her yol mübah.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Rakiplerin donanımlarını inceleyip rekabette ellerini güçlendirecek donanımları ekliyorlardir. Üretildiği yerde kişiselleştirmek mümkün ama fabrika orada. Sabah sipariş ver öğlen tatilinden sonra çıkan ilk araba senin abi diyebilirler. Bizde gemi, gümrük falan iş zorlaşıyor. Bende donanımları.belirleyen ekibi.merak ediyorum aslında.. Tam kriterler nelerdir öğrenmek güzel olurdu..

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Rakiplerin donanımlarını inceleyip rekabette ellerini güçlendirecek donanımları ekliyorlardir. Üretildiği yerde kişiselleştirmek mümkün ama fabrika orada. Sabah sipariş ver öğlen tatilinden sonra çıkan ilk araba senin abi diyebilirler. Bizde gemi, gümrük falan iş zorlaşıyor. Bende donanımları.belirleyen ekibi.merak ediyorum aslında.. Tam kriterler nelerdir öğrenmek güzel olurdu..

Merhaba.

Donanım kişiselleşip 4 ay gün verince eleştirecek misiniz beyefendi?
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Donanım kişiselleşip 4 ay gün verince eleştirecek misiniz beyefendi?

Aksine alkışlarım, benim istediğim gibi getir 4 ay beklerim diyebilirsem daha ne isteyim niye eleştireyim ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Aksine alkışlarım, benim istediğim gibi getir 4 ay beklerim diyebilirsem daha ne isteyim niye eleştireyim ?

Doğuş 4 ay diyince ovvvv ama :D adil değilsin
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Doğuş 4 ay diyince ovvvv ama :D adil değilsin

Bir kez doğuştan vag serisi araç almaya gittim 6 ay dediler kişiselleştirme olayı ise sadece rengiydi ama garantisi yoktu. Ha koltuklarını, farlarını falan soruyorlarsa şimdi bilmiyorum. Mesela şimdi yarın gidip tek tek seçenekleri işaretleyebiliyor muyuz vagstore da ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bir kez doğuştan vag serisi araç almaya gittim 6 ay dediler kişiselleştirme olayı ise sadece rengiydi ama garantisi yoktu. Ha koltuklarını, farlarını falan soruyorlarsa şimdi bilmiyorum. Mesela şimdi yarın gidip tek tek seçenekleri işaretleyebiliyor muyuz vagstore da ?

Denemek bedava. Ama benim tezim, kişiselleştirilen her şeyin tedariki uzun sürer.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Denemek bedava. Ama benim tezim, kişiselleştirilen her şeyin tedariki uzun sürer.

Yapabiliyorlarsa eğer sürenin makul olduğunu yukarıda yazdım. Sürerek getirse bir adama verip 3 günde gelir. O kadar sipariş içinden birkaç ay uzun bir süre değil. Mesela birara klimasız Golf siparişleri vardı, hepsini toptan getirmişlerdi diye hatırlıyorum.. ;)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Yapabiliyorlarsa eğer sürenin makul olduğunu yukarıda yazdım. Sürerek getirse bir adama verip 3 günde gelir. O kadar sipariş içinden birkaç ay uzun bir süre değil. Mesela birara klimasız Golf siparişleri vardı, hepsini toptan getirmişlerdi diye hatırlıyorum.. [emoji6]

Evet, ötv indiriminde İskandinav ülkeleri için gelen ithal edilmiş yanlışlıkla. Mesela Erzurum’da Sivas’ta Kars’ta olsam alırdım. Fiyatı normalden ucuzdu çünkü.
Ford bile olsa alırdım. Talebe uygun mu uygundu. Bitti gitti. Marka bağımlılığı ya da alerjisi yok hamdolsun. Hangisi rantabıl ise onu tercih ederim.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Klima sadece yazın işe yaramaz ve Kars Erzurum gibi yerlerde 30ları rahat görüyor

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Klima sadece yazın işe yaramaz ve Kars Erzurum gibi yerlerde 30ları rahat görüyor

Abi Adana Mersin gibi yerlerde bir yaz geçir sonra saydığım şehirlere git. Emin ol hava sıcak diyene kürekle döversin :D

Biz Akdeniz bölgesi insanları için sıcak klima çalıştırdığın zamandır, ki GEBZE de mesela ben yazın 10 15 gün çalıştırıyorum[emoji847]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...