İçeriğe Yönlendir

Japon Gitti, Alman Geldi.. (2010 Passat 1.4 Tsi Highline)

Aykut Uçar

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bölgesel çok radyo var.
Bir de. Çok aşırı sayıda dini yayın yapan radyo var anadoluda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bölgesel çok radyo var.
Bir de. Çok aşırı sayıda dini yayın yapan radyo var anadoluda.
Iyi para var. Genelde sohbet içerikli yayınlarda bilgili kişilere dini anlatıyoruz hojam para pul boş iş deyip reklamlardan cukka dolar. 90lı yıllarda içlerinde iken nelere şahit oldum
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
avensis 9 iddia edilmesin desek [emoji4]

7 litre yakar evet passat istanbulda. Bu %40 avantaja karşılık gelmez. Sizin hesap %27 fazla yakıyor gösteriyor. 
küçük sayıyı büyük ile karşılaştırırsak evet öyle görülebilir.
Benim passatın ortalama 6.5, tiguanın 6.3 ama ben kalibrasyon için doğru adam değilim. farkındayım.
avensis sıkışık trafik + sert kullanımda nadiren 10 ları görüyor onun dışında İstanbulda 9 altını görmüştüm gittiğimde klima açık 3 kişi.
Kolaylıkla 8 lere iniyor yani trafikte
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Passat uzun yolda 6 litrenin altina dusmuyorsa hizli kullaniyor demektir Zira 1.4 TSI Leon ile duzgun efendi kullanimda 5.5 leri rahat goruyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Passat uzun yolda 6 litrenin altina dusmuyorsa hizli kullaniyor demektir Zira 1.4 TSI Leon ile duzgun efendi kullanimda 5.5 leri rahat goruyor.

Ben 1.2 tsi Jetta ile GEBZE den Adana’ya tek depo benzin ile (55. Litre) 900 kilometre şehirler arası 240 kilometre de şehir içi toplam 1140 kilometre yaptım :)
Hızım 100-130 arası idi.
100 kilometrede kaç litre yaktığını hesaplayın artık.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
10 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Ea111 düşmez 6 altına.. ha düşer ama 100 le gitmen lazım. Kızmaman lazım vs.

yeni nesil ea211 ise düşer. Bir de lastikler 215 üstü ya da düşük havalı (32 ve aşağısı) olursa yine biraz fazla yakar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Benm merette 45 lik die bir radyo denk geldi nerden nasıl anlamadım bile hala 10 numara şarkılar çalıyor hiç ellemiyorum kaybetsem bulamam bidaha ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...