İçeriğe Yönlendir

Mondeo I - Hoparlör Yardım

Bünyamin Konecoğlu

Recommended Posts

Furkan Bakırel

25 cm bile takan var biraz emek karşılığında herşey takılabilir

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Erdal Daban
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben 99 mondeoya 6x9 takmıştım.. 

Arka kapılara 6*9 oluyor mu ?

Yorum bağlantısı
Erdal Daban
Mehmet Ozyurek yazdı:

Oldurmuştum

Uğraşmadan 5*7 bulmaya çalışacağım orijinalleri arka kapılardan neredeyse hiç ses vermiyor neden bu kadar verimsiz anlamış değilim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erdal Daban yazdı:

Uğraşmadan 5*7 bulmaya çalışacağım orijinalleri arka kapılardan neredeyse hiç ses vermiyor neden bu kadar verimsiz anlamış değilim. 

Açınca görürsünüz.. 

Önü kapalı. Hoparlör başka yerde hoparlör ızgarası başka yerde. 

Yorum bağlantısı
Erdal Daban
Mehmet Ozyurek yazdı:

Açınca görürsünüz.. 

Önü kapalı. Hoparlör başka yerde hoparlör ızgarası başka yerde. 

Bugün arkalardan birini söktüm 6-9 sığacak gibi kapı tutamağının altında bir Demir var onu sökünce oturur diye tahmin ediyorum.hoparlörlerde gözle görülür bir sıkıntı yok ama patlak gibi sesi açınca öyle kötü bir ses veriyor 6*8 hoparlör üzerindekilerden daha küçük durdu 5-7 olmadığı için deneyemedim serinlikte tekrar bir daha söküp ona göre hareket edeceğim.

Yorum bağlantısı
Erdal Daban
Mehmet Ozyurek yazdı:

6x9 u aparatsız sabitleyebilmiştim ben.. 

Bende öyle düşünüyorum çünkü arkada oldukça geniş bir alan var ve 6*9 hoparlör yuvasına giriyor sadece ben tutamak demirini söylemediğim için yan şekilde kaldı hoparlör cam motoruna değince içeri girmedi hiç kesip biçmeden direk sığacak büyük olasılıkla

Yorum bağlantısı
Erdal Daban

İnfinity aldım bir çift Cumartesi günü arka kapılarda deneyeceğim ses hoşuma giderse önlerede bir çift daha almayı düşünüyorum sesi istediğim gibi olmazsa 13cm komp alıp aynı yuvaya mdf yada benzeri bir malzeme ile takacağım.Muhtemelen iki şekilde de aynı maliyet çıkacak 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...