İçeriğe Yönlendir

İlk Aracınızı Yıllar Sonra Görmek

ibrahim Ortaavcı

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

İlk aracım Ford Fusion 1.6 Lux...2004 model Vitro yeşili. Rengi özellikle seçilmedi, öyle denk gelmişti. İl dışına satılmış,bu plakayı başka araçta görüyorum.

fusion.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ayhan Asil
On 17 Nisan 2018 Salı at 15:10, Mert Gulkokan yazdı:

2004 de sattığımız toyota corolla 1.3 xl yi bulmak istersem ne yapmam gerekiyor?

Hangi bilgiler lazım sigortacılar bulabilir mi mesela emoji4.png

Trafik şubede bir tanıdığın varsa bulabilirsin Mert

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
(düzenlendi)

99 Model toros du nereye gitsem abi satmıyormusun derlerdi? Bir gün pazar alışverişi yapıyorum adamın biri etrafında arabayı inceliyor satlık ilanı filan yok adam müşteri oldu satmadım. Aradan çok geçmedi çarşıda adamın biri müşteri oldu telefonumu aldı işyerime geldi  baya bir para bıraktı gitti. Adama yok dedimse de anlatamadım gözü kalmasın diyede sattım. Daha sonra ki arabalarım 2006 Focus, 2008 Model nissan-qashqai ve 2011 Model Mondeo bir gün olsun kimse yolumu çevirip abi satmıyormusun diye soran olmadı nerde o toros lu günlerim onu elimde tutmak için uğraşıyordum bunları satmak için uğraşıyorum :)

tarihinde İlyas Demirbaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Bizim şahin vardı ateş kırmızısı orjinal çiçek gibi ilk sahibi dayimdi sonra biz almıştık 40bin km'de miydi neydi kitapciklari kağıtları felan duruyordu öyle bir arabaydı babam sattı , satıldıktan iki gün sonra kaza yapmışlar arabayı dağıtmışlardi sonra toplamışlar gördüm birkaç kere ama turşu olmuştu şuan nerede bilmiyorum.
Sonra Hyundai aldı babam onu da ben sattım hoşuma gitmiyordu geçenlerde gördüm aynı plakasıyla duruyor bizden sonra onunda motoru bozulmuş adamla denk gelmiştim anlatmıştı , o da başkasına satmış pazarda denk geldim sonra yine satılmış şuan başkasında.
Bora aldım ondan sonra 1 sene bindik yine canım sıkıldı onu da sattım görüyordum arada , heralde dışarıya satmışlar kayboldu.
Şahin çok başkaydı keşke dursa hâlâ kapıda.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Uğur Sarac

Plakayı sorguladigimda araç çöplükte demonte edilmiş görünüyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...