İçeriğe Yönlendir

1.2 TSI Jetta Highline (Başına Geleceklerden Habersiz)

Uğur Kamil

Recommended Posts

Erdem Dertsiz

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanırsınız işallah. Özellikleri açıkmıymış :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Hayırlı olsun [emoji4] connect'i görseydi başına neler geleceğini tahmin edebilirdi belki [emoji4]. Güzel günlerde güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun, ciddi bir değişim hem marka hemde sınıf olarak. Çok rahat edeceksiniz. yakın zamanda Ford ve Vw arasındaki + ve - yazarsanız memnun olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayirli olsun Ugur hocam gule gule kullanin. Dur jetta alma cmax al diyecekken almissin artik cmax alsaydin gonul rahatligi ile alacagim bir adresim olurdu kesin. Bakalim bu araca neler olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
23 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun. Çok güzel maaşallah. Dsg mi, bir yerde yazıyorsa göremedim.

Dsg rahatlık evet ama 2. elde biraz riskli ve ben manuel seviyorum. Burda aşırı trafik olmadığı için kolay kolayda otomatik araç alacağımı sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
12 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanırsınız işallah. Özellikleri açıkmıymış :)

Araç ellenmemiş tamamiyle orjinal. Son yağ bakımı hariç diğer işlemleride serviste yapılmış sadece.

Arkadaş vw grubu araçlarla uğraşıyor ilk boş zamanda yanına uğrayıp neleri açabilceğimizi bakıcaz. Sizin yoububeki videlolarınızı yakın takip ediyorum işime yarıycak birçak şey var orda kapı altı aydınlatma vs gibi.

9 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun, ciddi bir değişim hem marka hemde sınıf olarak. Çok rahat edeceksiniz. yakın zamanda Ford ve Vw arasındaki + ve - yazarsanız memnun olurum.

ford ve vw arasındakı fark derken servis olarakmı araç olarakmı?
2. araçta sınıf olarak çok farklıydı o nedenle kıyaslama çok mantıklı olmaz.

5 saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Hayirli olsun Ugur hocam gule gule kullanin. Dur jetta alma cmax al diyecekken almissin artik cmax alsaydin gonul rahatligi ile alacagim bir adresim olurdu kesin. Bakalim bu araca neler olacak.

c-max baktımda yüksek model düşük km kafama göre bir araç denk gelmedi hiç. (yakın cevrede)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu aracın motoru EA111 çek yapımı.  zincir sesi yapabilir birkaç kronik meselesi var. Ancak sorun çıkarmaz büyük oranda.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
16 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu aracın motoru EA111 çek yapımı.  zincir sesi yapabilir birkaç kronik meselesi var. Ancak sorun çıkarmaz büyük oranda.

Mehmet abi Ses yapanlar genelde bu kmlere gelmeden ses yapmaya başlamış oluyor.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
15 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

ford ve vw arasındakı fark derken servis olarakmı araç olarakmı?
2. araçta sınıf olarak çok farklıydı o nedenle kıyaslama çok mantıklı olmaz.

servislerin müşteriye yaklaşımı ve araçların çıkardığı problem, arıza bakımından.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
19 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Mehmet abi Ses yapanlar genelde bu kmlere gelmeden ses yapmaya başlamış oluyor.

Kullanıma bağlı. vuruntu yaptırlırsa uzar ses yapar. benim 1.4 tsi da da bazıları şakır şakır öter. Ben 200 bin km nerdeyse kullandım ilk günkü gibi.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
5 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

servislerin müşteriye yaklaşımı ve araçların çıkardığı problem, arıza bakımından.

11 senelik connect'imi servis dışında kimseye elletmedim. Vw konusunda kararsızım henüz o gün bir gelsin fiyatlara göre karar vercem.

Ford'da yaşından dolayı kampanya oldugu için sanayiyle aynı paralara geliyordu yapılan işlemler. vw malum fiyatlar çok uçuk oluyor diye duydum ama birde yüz yüze konuşmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Değil değil. Biraz daha yüksek o kadar. Onu da vergiye plazaya sgk ya say.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

vw malum fiyatlar çok uçuk oluyor diye duydum

yok tam tersi deniyor, clubda okudum

7 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

vw konusuna ford nerden geldi ki :mangal:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Aracın bakımına 1 seneye yakın zaman var ama büyük ihtimal kışa girmeden yaptırırım ben bakımı(son bakımda kullanılan ürünler hakkında bilgim yok çünkü sadece 2 ay önce yapıldı bilgisi var. Ondan önceki bütün bakımlar serviste yapılmış). Servisten ve sanayiden fiyat alıcam çok aşırı fark yoksa aralarında serviste yaptırırım. Eğer fiyat farkı çok çıkarsa parçaları kendim alıp sanayide tanıdığım ustada bakım yaptırırım diye düşünüyorum şimdilik. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
vw konusuna ford nerden geldi ki :mangal:

Çağlar. Geyiğe aldığın konuda ve diğer focus konusunda senin okumadığın mesajlar var :)
Son mesaja göre ti’ye alınca da yanlış oluyor.
Tıpkı vw kullanmamış sorun yaşamamış biri neden bu kadar nefret eder cümlemin çarpıtılıp, ısrarla kullanmadıysan konuşma hakkın yoktur demişim gibi lanse edilmesine benziyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

VW parçasını kasaba sorsan bulursun. Biz arkadaşımın Mondeo için parça bulamadığımızı bile hatırlıyorum. Ford yetkili servislerinin ücretini ve yaklaşımını bilmem ama bizzat şahit olduğum görüşme şudur Rize Ford yetkili servisi parça fiyatı vermiyor, ortalama fiyat bile söylemiyor gelin araca bakalım ona göre diyor. Be kardeşim belki 200 km uzaktayım? VW de parça fiyatıda bakım fiyatıda ilgi de alaka da sıkıntı olmadı.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Biryerden başlamak lazım.

Plakalık tamamdır, hafta sonu yağmur yağmazsa sonax siyah cila uygulaması yapıcam.

6JdQoP.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...