İçeriğe Yönlendir

Focus Segment Liderliği İçin Geliyor!

Onur_Aydın

Recommended Posts

Ali Gök

bu devirde bixenonsuz sıfır arabamı kaldır çöpe at.

yıl olmuş 2050 hala 1960 model farlarla yola çıkıyor arabalar.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bu devirde bixenonsuz sıfır arabamı kaldır çöpe at.

yıl olmuş 2050 hala 1960 model farlarla yola çıkıyor arabalar.

Müşteri portföyü sınırlı olur o zaman. Rolls Royce dört dörtlük araba yapıyor ama kaç tane yapıp kaç tane satıyor. Parasına göre araba yapar bu firmalar, sissiz araba olur, kapak jantlı olur vs. Bi-xenon şu an için lüks sayılıyor hala..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
adamlar bixenon far getiremedi daha ayıp yahu yıl oldu 2018. İnşaAllah adam gibi farlar güzel donanımlar gelir. Yıl 2018 hala kumandadan cam açıp Kapanmaz aynalar düğme ile kapanır vs. Yerli olması sevindirici son kasanın da farları yeri galiba  
Evet, son kasa far ve stoppage yerli. Müşterim olan Farba yapıyor. Buradaki led agre tesisi fena
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Müşteri portföyü sınırlı olur o zaman. Rolls Royce dört dörtlük araba yapıyor ama kaç tane yapıp kaç tane satıyor. Parasına göre araba yapar bu firmalar, sissiz araba olur, kapak jantlı olur vs. Bi-xenon şu an için lüks sayılıyor hala..

Aman beni boş geçmeyin :jedi:

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:
2 saat önce, Tahir Ak yazdı:
yavaş gelsin yeni corolla da geliyoe bu sefer corolla olmuş. çağa uygun teknolojik donanımlar vs de var artık 4 teker halojen far klasik corolla çağ atlamış.
Yine civic ve megane de güzel araçlar ve iddialı focus zor

Yeni Toyota'ın farlarını bir ay önceden bantta gördüm imalat anında. Muhteşem yapılıyor. %100 yerli yapılıyor olması da cabası

Servet abi 2014’den beri BMW’ye led stop yapıyoruz diye biliyorum bilgin var mı acaba? Duydun mu hiç?

2010 veya 2011 yılında bir haberde okumuştum. BMW 2014’te çıkacak bir modelin led stop imalatı için Türk bir firma ile anlaşmıştı. Ama kimdir necidir bilgim yok.

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet abi 2014’den beri BMW’ye led stop yapıyoruz diye biliyorum bilgin var mı acaba? Duydun mu hiç?

2010 veya 2011 yılında bir haberde okumuştum. BMW 2014’te çıkacak bir modelin led stop imalatı için Türk bir firma ile anlaşmıştı. Ama kimdir necidir bilgim yok.
Audi Bmw Mercedes. Üçünün de stopları bizde. Bu yıl nasip olursa önler başlanacak ama sanırım Bulgaristan'daki fabrikası biterse orada yapacaklar imalatı. Net değil.
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
On 19.04.2018 at 18:18, Ali Gök yazdı:

neden böyle söylüyorsunuz vw 2007 de çıkardı tsi yi o yıldan beri herkes severek kullanıyor. ecobostlar ne zaman çıktı tahminen  bundan 4 5 sene sonra çıktı ki onlardada hortum patlatma muabbetleri vs oldu az sayıda satıldı ve korkuttu insanları. tsi  güven verdi insanlara alan yine aldı yine almayada devam ediyor haksızlık etmeyin 

Hocam ben tsi ye laf etmedim fordun benzinlide şansı yok demenize ithafen yorum yaptım. Turbo benzinli motorlar zaten 2000 lerden öncede vardı sadece şimdi daha yaygınlar. 1.6 ecoboostlar da hortum patlatma olayı vardı, zamanında tsi larda yağ eksiltiyordu şimdi onun eksiği bunun eksiği uzar gider :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

3,0 atmosforik 321 hp m3 vardı yeğenimde 1998 model, biraz kullanmışlığım var. O motorun sesi, yolda gidişi, anlatsamda anlayamaz yaşı genç olanların bir çoğu. 277 km hızda yoldaki bariyerler flu olunca yavaşlayıp 220 ler ile çorludan istanbula gelmiştim. Hala pişmanlığım var, 300 km.yi göremeden neden yavaşladım diye. Şimdiki arabalarda, motorlarıda hikaye, elektronik oyuncak bozuntuları ile avunuyoruz hep beraber.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
13 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

321 hp m3 vardı yeğenimde

bi onları geçemezdik muhteşemdiler

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:
7 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Audi Bmw Mercedes. Üçünün de stopları bizde. Bu yıl nasip olursa önler başlanacak ama sanırım Bulgaristan'daki fabrikası biterse orada yapacaklar imalatı. Net değil.

Yerli firma mı? vw elektrik tesisatını da Bulgaristan'da Türk firması yapıyor ama marka başkasının.

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
(düzenlendi)

On ‎19‎.‎04‎.‎2018 at 20:00, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bunları bizim ülkemin insanlarına anlatamazsın.

Genelleme yapmayın Mehmet bey :) 

On ‎19‎.‎04‎.‎2018 at 17:06, Onur_Aydın yazdı:

Bunları bizim ülkemiz insanlarına anlatamazsın

+1

tarihinde Zafer Ak tarafından düzenlendi
Çoklu alıntıda problem nedeniyle
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yerli firma mı? vw elektrik tesisatını da Bulgaristan'da Türk firması yapıyor ama marka başkasının.
Farba yapıyor aydınlatma işini. Üzerinde farba değil audi veya toyota yazıyor
Yorum bağlantısı
Zafer Ak
(düzenlendi)

TSİ'in Ecoboost dan daha iyi olduğunu savunanların Mühendislikden bihaber oldukları aşikar.

Yıllardır üst üste yılın makine ödülünü tsi mı alıyormuş ? :D

tarihinde Zafer Ak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
Bir saat önce, Zafer Ak yazdı:

TSİ'in Ecoboost dan daha iyi olduğunu savunanların Mühendislikden bihaber oldukları aşikar.

Vw  hakkında ne kadar az yazı yazarsanız sinir sağlığınız için o kadar faydalı bir iş yaparsınız. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yıllardır üst üste yılın makine ödülünü tsi mı alıyormuş ? [emoji3]

Ooo ezdin tüm vagcıları. [emoji23][emoji23][emoji23]
Rahatladın mı?

Vw  hakkında ne kadar az yazı yazarsanız sinir sağlığınız için o kadar faydalı bir iş yaparsınız. [emoji4]

Evet Sinir sağlığımız için.

Olan yine bir ford başlığına oluyor. Ancak sebep olanlar yine her zamanki gibi anti vagcılar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ak
57 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Vw  hakkında ne kadar az yazı yazarsanız sinir sağlığınız için o kadar faydalı bir iş yaparsınız. :)

Aslında Sinir olunacak bir konu değil :) 

22 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ooo ezdin tüm vagcıları. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Rahatladın mı?

Doğruları söymek birlerini ezmek veya rencide etmek maksadıyla söylenmemeli ve bende bu düşünce ile yazdım.

Doğruyu konuşalımki, yanlış bilinenin yanlış olduğunu anlıyalım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

orta sınıf vw ve ford içinmi bu muhabbet, al birini vur ötekine yahu :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
25 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Sebep olanlar M. Fatih YÜCE ile Zafer AK isimli üyeler :)

Hedef göstermek doğru bişi değil !

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
5 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

TR’De anlatamazsın :D

Banal olmuş.

Farklı kelime üretmek önemlidir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 saat önce, Zafer Ak yazdı:

Ödül alınca en iyi olduğunu düşünmekte pek farklı değil bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...