İçeriğe Yönlendir

İl İl Radyo Favorileri ve Frekansları

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Kesiyorlar. 

20 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hele ki müziğin başını kçını konuşmalar ile kesmiyor, bir de yılışık konuşmalar yokmu. Beni benden alıyor.
Ve en önemlisi, milyon tl paralar harcayıp hâlâ tüm vericilerin eq ve gain ayarlarını bir yapamıyorlar.

RDS ler felan alındığı gibi duruyor.

19 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Eskiden ben çocukken trt de bayram programları olurdu sürekli oyun havası çalınırdı...

Yanlış hatırlıyorda olabilirim...

TRT dedin mi "devlet" kendini göstermeli. Şimdi TRT1 açıyorsun dizi.......iki kişi birbirine silah doğrultmuş....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Samsun 89.90 metro fm tamamı yabancı şarkılar ve reklamdan oluşuyor bi ara kadir çöpdemir ile pascal ın programı vardı sabahları aragaz diye. Hala varmı bilmiyorum sabahları dinlemediğimden dolayı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Samsun 89.90 metro fm tamamı yabancı şarkılar ve reklamdan oluşuyor bi ara kadir çöpdemir ile pascal ın programı vardı sabahları aragaz diye. Hala varmı bilmiyorum sabahları dinlemediğimden dolayı.
Devam ediyor aragaz
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ek bilgi; TRT 2016 Faaliyet raporuna göre; TRT payından 793 milyon TL gelir elde etmiştir.

Korkunç bir rakam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Eyüp Çetin

Alem FM'de Fatih Yıldırım ve Umut Bezgin her gün saat 6:45'te "Kafa Açan Uzman" adlı programı yapıyorlar. Bayağı eğlenceli bir program. Tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...