İçeriğe Yönlendir

Kuga - Konsoldaki Buton Arayışı

Atakan Ulusoy

Recommended Posts

Atakan Ulusoy

Merhaba arkadaşlar resimdeki buton yerinin altinda bos. Yani buton mekanizmasi yok.. yanindakiler calisiyor. O buton yerine baska amac icin ( bagaj kapagi) kullanmak istiyorum. Butonun orjinalini nasil bulabilirim.be4e5bbed8d039a68710f3a3d9a95af9.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Konudaki 3.5, sahibinden linki 3 sanırım, aynı araç değil.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Ben sadece dugmesinin altindaki butonu ariyorum. Acaba servise gitsem hemen alabilecegim birsey mi?

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Inteerneti dolaşıyorum ama aradığım şeyi nasıl aramam gerektiği konusunda yardım istiyorum

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Atakan Ulusoy

Hala bulamadim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Osman Turkol

o buton yanındaki buton ile beraber tek bulamazsınız aramayın.En iyisi servisten yardım isteyin derim

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Sanirim sadece servis cozecek bu istegimi. En iyisi dediginiz gibi gun icinde servise ugrayayim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Murat Kavuk
On 5/30/2018 at 10:45, Atakan Ulusoy yazdı:

Sanirim sadece servis cozecek bu istegimi. En iyisi dediginiz gibi gun icinde servise ugrayayim.

Auto start-stop ve elektrikli bagaj kapağı olan ikili düğme kodu: F1CT-14B436-BA  (finis 1900195). Avrupa fiyatı 30 euro civarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 25.06.2018 at 21:42, Murat Kavuk yazdı:

Auto start-stop ve elektrikli bagaj kapağı olan ikili düğme kodu: F1CT-14B436-BA  (finis 1900195). Avrupa fiyatı 30 euro civarı.

En uygun çözüm bu gibi görünüyor.. 

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Bu kodu kime verip alacağım. Ebay amazon vs veya Türkiye?

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
3 saat önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Bu kodu kime verip alacağım. Ebay amazon vs veya Türkiye?

Servisten bu kod ile sipariş açtırabilirsiniz ama otosanın listesinde görünmeyebilir. Bu durumda servis mektup siparişi geçmeli otosana.

Ya da mesela www.allcarpartsfast.co.uk adresinden finis kodu ile sipariş geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...