İçeriğe Yönlendir

Golf VI - 1.6 TDI Hava Filtresi Değişimi

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Tamer Topaç
7 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kiti mecburen alacağız yani, yağ lazım kaçış yok, acaba balata spreyi pamukya filtre, zarar verirmi,  millet kovaya sıcak su koyup içinede piril deterjan koyup filtryi içinde bekletiyor öyle temizliyormuş, en sağlıklısı nedir bunun?

Yağı için mecbur Kit alınacak. Temizliği için her yiğidin farklı yoğurt yiyişi vardır Abi :biggrin:. Ben kendi spreyiyle kabasını alıyorum. Sonrasında yağçözle durumuna göre 1-2 defa daha temizliyorum. Bana göre en önemlisi durulama aşaması. Kuruduktan sonra ise, yağını sıkıp (ben deki yağ da sprey) iyice emilimi sonrası yerine takıyorum. Her 5 bin de tekrarlıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Yağı için mecbur Kit alınacak. Temizliği için her yiğidin farklı yoğurt yiyişi vardır Abi :biggrin:. Ben kendi spreyiyle kabasını alıyorum. Sonrasında yağçözle durumuna göre 1-2 defa daha temizliyorum. Bana göre en önemlisi durulama aşaması. Kuruduktan sonra ise, yağını sıkıp (ben deki yağ da sprey) iyice emilimi sonrası yerine takıyorum. Her 5 bin de tekrarlıyorum.

:good1:

kiti mecbur aldığımıza göre temizleyiciyi zaten kullanacağız, gerisi dediğin gibi yapayım o zaman...

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
On 06.05.2018 at 12:33, Çağlar Bayur yazdı:

videoda kabini hortumdan tam sökmüyorsun sağa doğru 2 hamlen vae çamurluğa sürütyor içim kalktı. motoru aşağı indirirdim de çamurluğa sürtmem prensip

Valla hiç dikkat etmedim abi normalde kaportaya dikkat ederim. Daha da dikkat ediyim bundan sonra izliyorsan :D Hem kameraya bak, hem konuş, hem iş yap zor gerçekten.

https://goo.gl/FYjSZC

çok paraymış ben 15 liraya filtre alıyorum :D yağı püsürü ne kadar ki.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

140 kaat civarı, full masraf :D  zevkine aldım ben, sıkıldım deneyeyim dedim, birdahamı geleceğiz dünyaya....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

hiç dikkat etmedim

çamurluk be boya söz konusu, filtreye bakmadım bile videoda. Sen filtresi değişmemeiş diye satılmayan araba duydunmu? eskaza çamurlukta çizik varsa çöpe atıoz biz

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
43 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

çamurluk be boya söz konusu, filtreye bakmadım bile videoda. Sen filtresi değişmemeiş diye satılmayan araba duydunmu? eskaza çamurlukta çizik varsa çöpe atıoz biz

doğru diyon abi çamurluk daha önemli. es kaza çizilirse ağır hasarlı olur arabam :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Şimdi, Erdem Dertsiz yazdı:

doğru diyon abi çamurluk daha önemli. es kaza çizilirse ağır hasarlı olur arabam :(

videoda açıkca görülüyor, direk pert ne ağır hasarı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

peki abilerim bu halde kaç para eder sizce. Satabilirmiyim? Hemen satıp çiziksizinden bulmam lazım.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
54 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

peki abilerim bu halde kaç para eder sizce. Satabilirmiyim? Hemen satıp çiziksizinden bulmam lazım.

Çizik arabayı kim ne yapsın.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

dedikya pert diye, sen var bana hibe et hiç uğraşma, ben hallederim kardeş, pert bu, satması falan dert zaten :seytan:

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
2 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

Çizik arabayı kim ne yapsın.

1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

dedikya pert diye, sen var bana hibe et hiç uğraşma, ben hallederim kardeş, pert bu, satması falan dert zaten :seytan:

bccc2d4af25373f37e03eeb5f730695d_400x400

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
31 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

bccc2d4af25373f37e03eeb5f730695d_400x400

Yahu Erdem, Hem araban çizik hem de, sümüklüsün :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
9 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Yahu Erdem, Hem araban çizik hem de, sümüklüsün :biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...