İçeriğe Yönlendir

Eski Numaramı Nasıl Alırım?

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar 1999-2003 yılları arasında kullandığım turkcell telefon numaramı nasıl alabilirim. Numara kullanılmıyor, bayiye gittim numaranın henüz havuza düşmediğini söylediler. Havuza düşünce zaten bana kalmaz ya da haberim olmaz. Başından geçenler ya da turkcellin çalışma prensibini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

tarihinde İbrahim Aslıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Ben almıştım. Bi 5 yıl geçmişi galiba. Ama en az 6-7 yıl olmuştur. Havuz vs hiç duymadım. Bu numara duruyor mu dedim, evet dediler ve verdiler. Şimdi sistem değişti ise bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Bir yılda havuza düşüyormuş, havuza düşünce satış için görücüye çıkıyor! Bayiye gittim, kurumsal hat mıydı dediler, hayır dedim. Benden sonra bir şirket alıp kapatmıştır diye düşünüyorum. Mutlaka satılır da bana verirler mi? 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arada sırada kontrol edilebilir. Ben annemle babamın numaraları aynı yaptırmıştım. Kodları farklı geri kalan 7 rakam aynıydı. Sistemden abone merkezleri görebiliyorlar nasıl olsa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Numara kapalı, havuza düşüp düşmediğini mi kontrol etmeliyim?

Aradım Mehmet Bey, operatör ordan oraya sevketti...Sağlıklı bir iletişim kuramadık.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Genel satış havuzuna düşmeden alamazsınız, son kullanan kişi yada firma kapattırdıktan sonra 1 sene içerisinde geri almak isterse öncelik onun oluyor, daha sonra havuza atılıyor ve satışa sunuluyor. En son işleyişleri bu şekilde idi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
11 saat önce, Ramazan Başkan yazdı:

https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/yeni-hat

Ben buradan sürekli eski numaramı kontrol ediyorum bir haftadır ara ara sistem acık olursa kontrol edilebilir

Burdan bende ara ara kontrol edeyim. Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

9 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Genel satış havuzuna düşmeden alamazsınız, son kullanan kişi yada firma kapattırdıktan sonra 1 sene içerisinde geri almak isterse öncelik onun oluyor, daha sonra havuza atılıyor ve satışa sunuluyor. En son işleyişleri bu şekilde idi.

Bana ön satış yapsalar beklerim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...