İçeriğe Yönlendir

Telefonumun Başına Gelenler (Teknik Destek Lazım)

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Tahir İlter

Silikon kaliteli olmayabilir mi? Kaliteli sıcak silikonla deneyin bence 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Tahir İlter yazdı:

Silikon kaliteli olmayabilir mi? Kaliteli sıcak silikonla deneyin bence 

takarken zorlanmıştım o esnada kırıldı, bir an niye girmiyor falan hata ettim, silikonun kalitelisini bulup deneyeyim ama umutlu değilim daha kuvvetli bir yöntem bulmam lazım sanırım, hayır işin kötüsü telefon kulaklık modundan çıksa razıyım bi program kurdum onunla geçici halletim şimdilik, lehim teli ile çıkar mı acaba 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Bahadır Taşpolat yazdı:

takarken zorlanmıştım o esnada kırıldı, bir an niye girmiyor falan hata ettim, silikonun kalitelisini bulup deneyeyim ama umutlu değilim daha kuvvetli bir yöntem bulmam lazım sanırım, hayır işin kötüsü telefon kulaklık modundan çıksa razıyım bi program kurdum onunla geçici halletim şimdilik, lehim teli ile çıkar mı acaba 

Emin olmamak ile birlikte wd 40 sıksanız önce içine sonra silikonla girmişseniz. Yağlama olunca daha rahat çıkar mı acaba 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Tahir İlter yazdı:

Emin olmamak ile birlikte wd 40 sıksanız önce içine sonra silikonla girmişseniz. Yağlama olunca daha rahat çıkar mı acaba 

az miktarda sıkarak bir deneyeyim üstadım teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Bildiğim kadarı ile Apple cihazlarda her özelliğin bir entegresi var ve bunları değiştirebiliyorlar, artık bu anahtar gibi mi bir şey bilmiyorum ama benim iP6 cihazımda yaşadığım Wi-Fi sorununu BT yi iptal ederek çözdüler. Sorduğumda BT'nin entegresini Wi-Fi'a taktık dediler. Muhtemelen bu entegrelerden birisine zarar verdiler ve tecrübe sahibi olmadıklarından sizi 20 gün oyaladılar. Kurşun yiyen telefonu 1 saatte çıkarıyor işini bilen bir tamirci. Ben ümidi keserdim o cihazdan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...