İçeriğe Yönlendir

Elin Almanı ta Almanya’dan Gelip Memleketimde İş Yaptırmış.

Muharrem Karagülle

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

İşçilik bizde iyi ve ucuz... 

Almanya'da bu işi yapanların da çoğu Türk zaten :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

İşçilik bizde şimdilik ucuz ama eskisi kadar iyi değil. Yakında iyi işçilik kalmayacak, o zaman ucuz da olmayacak. Hepimiz garajda araba tamir edeceğiz.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

İşçilik bizde şimdilik ucuz ama eskisi kadar iyi değil. Yakında iyi işçilik kalmayacak, o zaman ucuz da olmayacak. Hepimiz garajda araba tamir edeceğiz.

Ben kot tulum giyip arka cebinde üstübü ve tornavida taşıyacağımız günleri iple çekiyorum. :D

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
4 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Hep hayalim, kendime ait garajım olsun. her canım sıkıldığında kepenk arkasında arabamı mıncıklayayım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)
5 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Ben kot tulum giyip arka cebinde üstübü ve tornavida taşıyacağımız günleri iple çekiyorum. :D

Hayallerimdeki kot tulumlu kişiyi yıkma ne olur. Gerçi o araba yıkıyordu.:p

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
yazım hatası
  • Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
10 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Hep hayalim, kendime ait garajım olsun. her canım sıkıldığında kepenk arkasında arabamı mıncıklayayım.

Cam çıtalarını mıncıklama, zaten zar zor bulunuyor.. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
25 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Daha çok beklersin :p

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
11 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Cam çıtalarını mıncıklama, zaten zar zor bulunuyor.. :D

Çıta işi çözülecek inşallah Abi. Ona varana kadar daha neler olur. Hiçbirşey bulamasam, kaput üzerinde oturup müzik dinlerim. Bizim Amerikalılardan neyimiz eksik ki. Bir de şu filmlerdeki gibi aracın altından bilyalı ile çıkmak çok zevkli olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Avustralya 'da Mitsubishi Evo boyanmıştı, 15.000 Avustralya Doları... İşçilik. Araba daha ucuzmuş. Bizim memleketimizde boya işçiliği pahalı olsa, bizde de boyalı araba rağbet görür.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Avustralya 'da Mitsubishi Evo boyanmıştı, 15.000 Avustralya Doları... İşçilik. Araba daha ucuzmuş. Bizim memleketimizde boya işçiliği pahalı olsa, bizde de boyalı araba rağbet görür.

Gelişmiş ülkelerde işçilik pahalı olur bizim gibi üretmeyen de ise ürün pahalı oluyor.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Daha çok beklersin :p

Fotoğraftan dövme yapacak birini tanıyor musun abi ? Kot tamam sayılır buluruz bir şekilde ama dövme olayında biz biraz gerideyiz.. Bende senin arabaya sis bulurum.. ;)

sexy-auto-mechanic-without-a-shirt-worki

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Yok Abi, dövme olayınca çok iyiyiz. Hatta direkt dövmecilerle tanıştırayım seni. Sen fotoğrafı gösteriyorsun, adamlar fotokopi makinası gibi baktıklarını dövüyorlar :biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
16 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

Yok Abi, dövme olayınca çok iyiyiz. Hatta direkt dövmecilerle tanıştırayım seni. Sen fotoğrafı gösteriyorsun, adamlar fotokopi makinası gibi baktıklarını dövüyorlar :biggrin:

Benim kollar biraz ince kobra dövmesi sordum anca solucan olur diye alay ettiler benimle, kırdılar döktüler..:D

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
15 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Benim kollar biraz ince kobra dövmesi sordum anca solucan olur diye alay ettiler benimle, kırdılar döktüler..:D

Hiç sorun değil Abi. Ben senin fotoğrafını vereyim. Vücudun komple 5-10 beden büyür. Hemde renkli şiş-mor-ödem. :D:D

Dedim ya iş bir fotoğrafa bakıyor. Çok ta hijyenikler.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bugün olur olmaz her yere mesaj yazdım, mesaj kasıyor sanmasınlar şimdi. Zirvede bırakıyorum.. :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
4 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Bugün olur olmaz her yere mesaj yazdım, mesaj kasıyor sanmasınlar şimdi. Zirvede bırakıyorum.. :D 

Şahsen ben de iş yapıyormuş havasındayım. Sanırım Forum rekoru kıracağım kendimce.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Oda bi şey mi elin Suriyelisi benim memleketimde emlakçılık yapiyo... Arsa, tarla alip satiyo ev kiraya veriyor... Beceriksiz alman gelmis araba boyatmiş gitmiş... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teyze oğlu oto iç dizayn restorasyon vs yapar. Her yıl yurt dışından onlarca araç gelir. Adamlar aracı bırakır, kiralık araç ile yollarına tatillerine devam eder. Dönüşte araçlar değiş tokuş edilir ve yola gidilir 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...