İçeriğe Yönlendir

Astra J Android 6.01 Marsmallow Multimedya Montajim ve Değerlendirmem

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal
Her android bu kadar güzel değil demi..  Mesela Önder bu kadar verim alabiliyor mu ?

Güle güle kullan hocam.. 

Güzel alet.. ben çok sevdim.. 

Olay canbusta ve araç altyapisinda bitiyor. Teybin kendi canbus aparati var aracla iletisim kuruyor. TPMS arac bilgileri rpm fren gucu vs vs vs bircok bilgi var teypten gorebiliyorum. Direksiyon tuslarindaki telefon kullanim kismi canbus ile aktif oldu. Yoksa sadece ses kismaya yariyordu. Mesela geri vites kamerasini geri vites isigina baglamistim ama sonra on ve arka kameranin programla aktif oldugunu kesfedince hem on hem de arka kameraya direk elektrik verdim surekli elektrik var ve ister geri vitesten istersem de surekli izlemek icin programdan calistirabiliyorum. Geri gorusu de canbus uzerinden calistirdigini farkettim.

Önder cihazı ştandart kullanıyor. Ön kamera yok mesela, yani ben takmadım. Aracın marka modeliyle de çok ilgisi var alınan verimin. Mesela benim araçta orjinalde bluetooth olmadığı için direksiyonda tuşu yok, bu yüzden bluetooth'la cihazın üzerindeki tuşları kullanarak arama yapmam gerekiyor.

Yani ben mevcut özelliklerini de fazla kullanmıyorum. Mesela Metin de hareketli arka klavuz çizgiyi yeni farketmiş, belki benim cihazda da vardır, belki yoktur araçla ilgilidir.

Uzun lafın kısası, alacağın verim cihazı ne kadar kurcaladığın, ve ne kadar verimin sana yettiği ile alakalı. default_smile.png 

Vardir sende de muhtemelen. Canbus aparati yok muydu? Ayar yeri diger ayarlar hareket alanini kisitla gibi birseydi. Bak bakalim.

Biraz daha kurcalayın otomatik park falan vardır belki.[emoji16] Cihaz iyiymiş.

O kadar Tesla olamadik [emoji23]

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

surekli izlemek icin programdan calistirabiliyorum

hangi program ? detaylı yazalım lütfen...:biggrin:

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

hangi program ? detaylı yazalım lütfen...default_biggrin.png
Kendinden program gelmisti F Camera sanirim. Bakmam lazim.
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Metin Akbal
[mention=76937]Metin Akbal[/mention] padişahım çok yaşa [emoji23]
son islem herhalde tavani kesip cabrio yapmak demi hocam? [emoji848]
Bu araba mudahaleye cok izin vermeyen araba. Sen bide bende VW oldugu zamanlari gorecektin [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Opele elinde kargaburnuyla yaklasinca bile kendini korumaya aliyor😂 birakmiyorki 😎

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Rahmi topal
Yeni birsey kesfettik default_smile.png Geri goruste ek olarak direksiyona duyarli klavuz cizgide var.

Metin bey merhaba bu ozellik kamerada mi var yoksa teyp de mi çünkü 4 gb olan model var ama bende böyle bir sey yok
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin bey merhaba bu ozellik kamerada mi var yoksa teyp de mi çünkü 4 gb olan model var ama bende böyle bir sey yok
Teypten ustad. Ayarlari kurcalarken bu nedir bu nedir bakarken kesfettik :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...