İçeriğe Yönlendir

Lastik Seçimi

Enes Bektaş

C-max hangi lastik markası kullanılıyor  

76 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

desenize yabancıya döneceğiz yine, 1-2 seneye gidiyorsa lastik at gitsin, kafadan 4 sene dayanacak yoksa işe yaramaz istediği kadar feriştah marka olsun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün yeni aldığım Audi A6 için üretilmiş Pirelli Cinturato P7 All Season AO aldım. P7 nin içinde bile çeşitleri var. Lastikçi senin araca bu uygun deyince aldım. Birde kampanya vardı. 4 lastik alana 200 tl lik yakıt hediyesi vardı Pirelli’nin. Kısaca 4 lastik 2000 tl ye geldi. Bakalım nasıl zaman gösterecek burdan bilgilerimi paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Yazlık Continental,

Kışlık olarak Goodyear, Nokian veya Continental kullanırım her zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
18 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Sen testlerde aldatılmayı seviyorsun mu?

Ne anlamda hacı ağbi :)

17 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Kobay olduk alıp taktık, bir daha alır mıyım alırım. 2 takım lastik dönüyor şuan biri benim aracımda biri kurum aracında.

Hayırlı işler kazasız belasız o zaman düşünmek için 4 senem var bende Ekim de yazlıklarımı değiştirmiştim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
On 21.05.2018 at 16:35, Mert Yeldan yazdı:

4  adet greenways aldım bakalım, artık baya eskidi bendekiler, 4 mm. falan var diş, zorlamam rağmen pek bir terslik hissettirmiyor ama tabandaki çatlaklar birden artmaya başladı, kaç sene oldu normal tabii ama artış hızı birden arttı, sakatlık çıkmadan alayım dedim, hem seçimden sonra uçar belki fiyatlar ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
4  adet greenways aldım bakalım, artık baya eskidi bendekiler, 4 mm. falan var diş, zorlamam rağmen pek bir terslik hissettirmiyor ama tabandaki çatlaklar birden artmaya başladı, kaç sene oldu normal tabii ama artış hızı birden arttı, sakatlık çıkmadan alayım dedim, hem seçimden sonra uçar belki fiyatlar ...
Hayırlı olsun, tüketim düşer .
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
5 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:
31 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hayırlı olsun, tüketim düşer .

Sağolasın, bakalım nasılmış, biraz taş toplayıp atıyor diyorlar :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
32 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

artık baya eskidi bendekiler, 4 mm. falan var diş

cila dan kauçuk erimiştir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
12 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

cila dan kauçuk erimiştir

:D he valla, yenileri gelsin takmadan önce sonax bakım jeli basacağım, malum tekeri takınca iç kısma koruyucu sürmek zor oluyor :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
46 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

tekeri takınca iç kısma

lifte alıp orada sürüyorum cincik gibi oluyor

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayırlı olsun abi, ben 4000 km yi devirdim. Konusuna yazacağım yorumumu :)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Eveet taktim lastikleri, eskileri sokerken 5 yaşındaki Egp ler lastigi janttan ayıran alete dayanamadı ve jantın takıldığı kuşak kısmından yarıldı, hemde çevre olarak düşünün yarıya kadar, lastik çürümeye başlamış, yolda sert virajda yanaklara yüklensem güüüm....be85d92bcbb8370843e51bdfeac80c9c.jpg5ca4d65bb862ef2745619f629fa91666.jpg

4ee8f20721574a67007a71cdbfa64a46.jpg98abba6ccabce8fec3c5ce66dd10aef9.jpg

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

5 yaşında bu kadar kötü olmamalı bence.

Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Normalde çatlak bile yoktu ama lastiği janttan ayiran alet basınca yırttı resmen, demek ki 5 yaş sınır sanırım....
Benim tespit şöyle, 3-4 sene kullandığın lastiğe bakacaksın, yanakta falan çatlak yoksa sağlam demeyeceksin, lastiğin tabanına dişlerin arasına su kanallarına bakacaksın, o kanallarda çatlaklar başladıysa lastiğin ömrüde bitmeye yakın oluyor demek şeklinde bir tespit yaptım....

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Verilmiş sadakanız varmış, geçmiş olsun. Trafikte bir sorun olmaması sevindirici

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Eveet taktim lastikleri, eskileri sokerken 5 yaşındaki Egp ler lastigi janttan ayıran alete dayanamadı ve jantın takıldığı kuşak kısmından yarıldı, hemde çevre olarak düşünün yarıya kadar, lastik çürümeye başlamış, yolda sert virajda yanaklara yüklensem güüüm....

98abba6ccabce8fec3c5ce66dd10aef9.jpg

İlk defa böyle bir şey görüyorum. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Koray Demir
20 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Normalde çatlak bile yoktu ama lastiği janttan ayiran alet basınca yırttı resmen, demek ki 5 yaş sınır sanırım....
Benim tespit şöyle, 3-4 sene kullandığın lastiğe bakacaksın, yanakta falan çatlak yoksa sağlam demeyeceksin, lastiğin tabanına dişlerin arasına su kanallarına bakacaksın, o kanallarda çatlaklar başladıysa lastiğin ömrüde bitmeye yakın oluyor demek şeklinde bir tespit yaptım....

Türkiye üretimi mi bunlar deseni farklı Efficient Grip Compact mı yazıyor lastikte?

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Kimse petlas yazmamis.  Yurdun mali herkes  onu kullanmalı 😤😤

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Kim ne derse desin lastik üretiminden sonda ister rafta kalsın isterse aracın üzerinde iki sene sonra bitmiş oluyor. 3. Senesinden sonda lastik sıkıntısız gibi görünsede sertleşmiş ve fren mesafesi uzamış oluyor. Bana göre her 3 Senede lastikleri değiştirmek gerekir yönünde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...