İçeriğe Yönlendir

Fiesta VII - Sıfır Garantili Aracın Her Yerinde Boyası Attı

Emrah Köse

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
33 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Merhaba Emrah bey,

Öncelikle geçmiş olsun. 2004 Ford Fusion aracımın kapı fitillerinden ses geliyordu biraz araştırdım tasarım hatası gibi geldi bana 2005 yılında otosana bildirdim tık yok. Akmanya Ford' a bildirdim. 2006 yılında Ford otosandan aradılar Ford Almanya bildirdiğiniz tasarım hatasını kabul etti ve tasarımı değiştirdi. tabi haklı olmanın gururunu yaşadım. Benim aracın fitillerini artık değişirsiniz dedim. Cevap çok manidardı aracınızın garantisi bitmiş, mahkemeye vermiş olsaydınız değişirdik dediler.

Hemen Mahkemeye verin ve durumu Ford Almanyaya bildirin.

Güleceğim ama gülemiyorum.. :)
Almanya'ya tekrar yazılsaydı değişirlerdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Merhaba Emrah bey,

Öncelikle geçmiş olsun. 2004 Ford Fusion aracımın kapı fitillerinden ses geliyordu biraz araştırdım tasarım hatası gibi geldi bana 2005 yılında otosana bildirdim tık yok. Akmanya Ford' a bildirdim. 2006 yılında Ford otosandan aradılar Ford Almanya bildirdiğiniz tasarım hatasını kabul etti ve tasarımı değiştirdi. tabi haklı olmanın gururunu yaşadım. Benim aracın fitillerini artık değişirsiniz dedim. Cevap çok manidardı aracınızın garantisi bitmiş, mahkemeye vermiş olsaydınız değişirdik dediler.

Hemen Mahkemeye verin ve durumu Ford Almanyaya bildirin.

48 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Güleceğim ama gülemiyorum.. :)
Almanya'ya tekrar yazılsaydı değişirlerdi. 

Valla ben güleceğim tutamıyorum kendimi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Köse

Merhaba hocam aynen otosan ithal olan hiçbir aracın arkasında durmuyor ve yasalara da uymuyor. Ben daha Kurumsal beklerdim koç grubunu ama mağlesef öyle değillermiş. mecbur dava açıcam ama duyurabildiğim kadar kişiye de bu durumu ifşa edicem

Bu arada almanya forda yazdım bana cevapları biz alman müşterilere hizmet vermekteyiz lütfen otosanla irtibat kurun demişler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 dakika önce, Emrah Köse yazdı:

Bu arada almanya forda yazdım bana cevapları biz alman müşterilere hizmet vermekteyiz lütfen otosanla irtibat kurun demişler.

İngiltereye yazın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
(düzenlendi)

Üzücü bir durum ama uzun bir mahkeme süresi sizi bekliyor. Bir arkadaşımın Ford fiestası için 3 yıl mahkemeyle uğraştığını biliyorum. Umarım sizinki öyle olmaz.

tarihinde Serkan Maden tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...