İçeriğe Yönlendir

Scenic 3 - Cam Rüzgarlığı

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Bu araçtan piyasada pek fazla olmadığından her yerde cam rüzgarlığı bulmak zor. Ordu'da bulamadım.  Bu işi yapanlara sorduğumda şeffaf olanların daha kaliteli ve daha dayanıklı olduğunu söylediler. İnternette 45- 100 TL  arası fiyatlara vardı. Perfelex alayım dedim. Adamlar Scenic3 için üretmiyolarmış :(Bende alttaki linktekini aldım taktım. Tayvan malıymış. Gayet güzel durdu. Bu aksesuar benim için olmazsa olmaz. Çok işime yarıyor. Her aracımda vardı. 

507HUa.jpg

VSNPMz.jpg

xRbW3I.jpg

https://urun.n11.com/ruzgarlik/renault-scenic-3-cam-ruzgarligi-2010-niken-P211989326

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
link ekleme
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

niken markayı çeşitli ürünlere basıyorlar, led i bile var , kullananlar da memnun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Gayet güzel olmuş,güle güle kullanın montajı kolaymı bu ürünlerin? takarken kırılma riski vs?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hiç bir aracımda olmadı. Hiç de heves etmedim.
Kullansam belki de vaz geçemem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hiç bir aracımda olmadı. Hiç de heves etmedim.
Kullansam belki de vaz geçemem :)

Hatırla, sen sigara içerken biz arkada donduk kango da. Sen arkada oturken yaygara yaptın kapayın diye camı :)

Rüzgarlık olsa o konuşma geçmezdi aramızda 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Gayet güzel olmuş,güle güle kullanın montajı kolaymı bu ürünlerin? takarken kırılma riski vs?

vesile ile, yolda uçma riski var, eskiyince sökünce yapışkan kalırsa uygun sıvı ile temizlenmez ise kapı çıatalrına kozmetik kalıcı zarar verir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
11 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Takarken kırılma riski yok. Çünkü sanıldığı kadar sert bir ürün değil. Montajı çok kolay. Sadece yapışkan bantları sökmeden ön prova anlamında yerine göz kararı oturtup, sonrasında yerine yapıştırmakta fayda var. Sigara içmiyorum. Fakat akşamları camları yarım parmak açık bırakıyorum. Araç havalanmış oluyor. Keza yağmurlu havalarda da epeyce faydası oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Keza yağmurlu havalarda da epeyce faydası oluyor. 

Bu aksesuarı hiç sevmesem de, yağmurlu havalarda gerçekten çok faydalı. Güle güle kullanın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yağmur yağarken park ve ya seyirde büyük nimet. Hele ben gibi sigara yiyen biri için ise seyir halinde sağlık için önemli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Güzel olmuş.araç alırken cam rüzgarlığı olan araçlara bakmıyorum içinde sigara tiryakisi vardır diye. Takıntı oluştu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yigit Özdal

Sigara kullanmıyorum araç içinde bu rüzgarlığı boşluğuma geldi film çekerken taktılar yağmurda çok işime yarıyor siyah aracımın rengi ile uyumlu oldu bide omuz ağrısına bire bir rüzgar vurmuyor artık hayırlı olsun güle güle kullanım işlevi çok iyidir.[emoji1]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...