İçeriğe Yönlendir

Audi A3 - 8V A3'lerdeki Kronik Sorun

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Cem Işık
58 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bmwde de aynı durum olabilir mi? @Cem Işık ın başına gelmişti diye hatırlıyorum hatta onda radyatör gitmişti. Geçmiş olsun hocam. 

Aynen biz sapanca’da radyatörü bırakmıştık udm’de. 

Benim şimdiki araç da aynı , elimi soksam panjurdan , radyatörü avuçlarım😜

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
8 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Hah mal bulmuş mağrubi gibi çıktın ortaya :D

Ben sürekli buralardayım, sadece artık sahibi olmadığım araçlarla ilgili teknik yorum yapmamaya dikkat ediyorum. Sadece tahmin yazıyorum yazarsam da. Ayrıca vag konuları için özel düzenek hazırladım, pc de ve telefonda bildirim geliyor.. ;) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Ben sürekli buralardayım, sadece artık sahibi olmadığım araçlarla ilgili teknik yorum yapmamaya dikkat ediyorum. Sadece tahmin yazıyorum yazarsam da. Ayrıca vag konuları için özel düzenek hazırladım, pc de ve telefonda bildirim geliyor.. ;) 

Çok belli oluyor zaten özel bir düzenek olduğu, yoksa nasıl açıklanırdu bu kadar işkembe-i kübra :D

Bak ahanda burada yazıyorum söz olsun. Alalım sana bir Vag, hangisi olursa olsun. Değil Ankara Ülkenin hangi ilinden istersen VAG'lı plakayı ayarlayacağım sana :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
41 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Çok belli oluyor zaten özel bir düzenek olduğu, yoksa nasıl açıklanırdu bu kadar işkembe-i kübra :D

Benim işkembe-i kübra tek mesajımı gördün mü, sağa sola mesaj kasar gibi harika, ben çok beğendim, vagın en güzel arabası gibi döşemiyorum. Ayrıca senin wildtrak kamyonetin oldu mu, olduysa enjektörlerini kaputu açan bir hırsız çaldı mı ? Konu komşu, kuzen arabası sayılmaz. Yakın arkadaşları zaten saymıyoruz.. :D

41 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Bak ahanda burada yazıyorum söz olsun. Alalım sana bir Vag, hangisi olursa olsun. Değil Ankara Ülkenin hangi ilinden istersen VAG'lı plakayı ayarlayacağım sana :D

Benim gücümün ulaştığı yere senin hayallerin bile erişemez. :D Çevrende beni yakın tanıyanlar var, onlara sor beni.. :D :)

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
44 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Benim işkembe-i kübra tek mesajımı gördün mü, sağa sola mesaj kasar gibi harika, ben çok beğendim, vagın en güzel arabası gibi döşemiyorum. Ayrıca senin wildtrak kamyonetin oldu mu, olduysa enjektörlerini kaputu açan bir hırsız çaldı mı ? Konu komşu, kuzen arabası sayılmaz. Yakın arkadaşları zaten saymıyoruz.. :D

Sayın Lee, ben dolaylı yoldan markanın içindeyim. Yakında mahkeme üretim hatası der kusur bulursa o zaman marka tanzim eder o enjektörü vs. :D

45 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Benim gücümün ulaştığı yere senin hayallerin bile erişemez. :D Çevrende beni yakın tanıyanlar var, onlara sor beni.. :D :)

Allah razı olsun sordum sordum, servisin 310 lira dediği stopa yan sanayi çevren 250 dedi  :D

Teklifimde ciddiyim. Sözüm söz :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
56 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Sayın Lee, ben dolaylı yoldan markanın içindeyim. Yakında mahkeme üretim hatası der kusur bulursa o zaman marka tanzim eder o enjektörü vs. :D

Allah razı olsun sordum sordum, servisin 310 lira dediği stopa yan sanayi çevren 250 dedi  :D

Teklifimde ciddiyim. Sözüm söz :D

Dolaylı olmaz, ruhsat sahibi olacaksın.. ;) Ayrıca hep derim yan sanayi ürün vardır yerine oturmaz yan sanayi ürün vardır orjinalini aratmaz. O stop lambasını sorduğunda da sana söylemiştim, yakın tanımıyorum ama senin için sorarım diye. Orjinal çıkmaları araba arkası ile verdikleri için yan sanayi satıyorlar dedim. Ancak sen şimdi öyle bir yazdın ki benim vasıtamla az kalsın 310 liralık stopu yan sanayi olarak 250 liraya alacaktın direkten döndün. Öyle olsun, Mustafa içinde 10 tane çıkmacı dolaştım o da konusunda yazmamış canınız sağolsun. :p Bulup yolladıklarım ne işe yaradı ki bulamadıklarımız bize dönüş yapsın.. :D  Sen sen ol bundan sonra servisten şaşma.. ;)

Hocanın konuyu da dağıttık hakkını helal eder inşallah. Düveroğlu bizi bekler hocam, haberleşelim. İftar harici bu aralar gelemem. :D

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
29 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Sen sen ol bundan sonra servisten şaşma.

He valla öyle yapmak lazım.

30 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Dolaylı olmaz, ruhsat sahibi olacaksın..

Tüm üretilenlerin mi ruhsat sahibi olacağım?

Ayrıca ben eleştirmiyorum ki, markası öyle uygun bulmuş yapmış banane :D Alan çalınan düşünsün.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
10 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

Şanssızlık olmuş bence. Audi hesaplayamamiş Türkiyenin yollarını.

Hayret ki BMW’de Türkiye’ye gönderilen araçlar yolların durumundan ötürü alt koruma paketi montajlı şekilde gelir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şimdi, Koray Demir yazdı:

Hayret ki BMW’de Türkiye’ye gönderilen araçlar yolların durumundan ötürü alt koruma paketi montajlı şekilde gelir.

Saçmalamış bmw. Almanya karayolu daha kötü ülkemizden 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
15 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yıkamacılar çok fena su tutuyorlar kanatçıkları yamultuyorlar bir de. Tabi bu zamanla böceklerle beraber hava akışını olumsuz da etkiler.

yıkamacıya arabamı veriyorsun sen :i-ih:  ben kendi servisine arabayı zor veriyorum :biggrin:

bizim ülke şartları özeldir, görün işte, ne bakım süresi ne başka şey tutmaz, yazanların yarısını yapacaksınız bizde....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

minnak bir delik için milli servet yazıktır klima radyatörü tamir edilebilir. 1800 TL çok değil mi? sadece klima radyatörü değil mi bu parça?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Saçmalamış bmw. Almanya karayolu daha kötü ülkemizden 

Belki Almanya iç pazara da böyle sürülüyordur ülkeye özgü değil gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Arabayı aldım bugün. 1500 lira herşey dahil. Biraz indirim mindirim vs işleri. Çıkanı da orijinal ambalajında teslim ettiler. Tamiri olacaksa yaptırılabilir.

yeni radyatörle daha bi hızlı gidiyor sanki. :)

Hele bütün gün metro metrobüs tabanvay dolandıktan sonra iyi geldi. Parçanın resmini paylaşacağım.

3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

minnak bir delik için milli servet yazıktır klima radyatörü tamir edilebilir. 1800 TL çok değil mi? sadece klima radyatörü değil mi bu parça?

Dingilteredekiler 700 pound veriyorlar. 200 işçilik desen 1300 e geldi. Klima radyatörü evet. Eskisini de malum aldım.

4 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

yıkamacıya arabamı veriyorsun sen :i-ih:  ben kendi servisine arabayı zor veriyorum :biggrin:

bizim ülke şartları özeldir, görün işte, ne bakım süresi ne başka şey tutmaz, yazanların yarısını yapacaksınız bizde....

Yıkamacıya vermem ama yıkayanların elindeki tabancayı da bir falso görmezsem almam. Adamlar yanlış anlıyor. para vermemek için yapıyor sanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
10 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Arabayı aldım bugün. 1500 lira herşey dahil. Biraz indirim mindirim vs işleri. Çıkanı da orijinal ambalajında teslim ettiler. Tamiri olacaksa yaptırılabilir.

yeni radyatörle daha bi hızlı gidiyor sanki. :)

Hele bütün gün metro metrobüs tabanvay dolandıktan sonra iyi geldi. Parçanın resmini paylaşacağım.

Dingilteredekiler 700 pound veriyorlar. 200 işçilik desen 1300 e geldi. Klima radyatörü evet. Eskisini de malum aldım.

Yıkamacıya vermem ama yıkayanların elindeki tabancayı da bir falso görmezsem almam. Adamlar yanlış anlıyor. para vermemek için yapıyor sanıyorlar.

sıkıntıda orada, elindeki tabancaya hata yaparmı acaba diye bakarken adam çmurluğun kenarına bir yaklaştrır.... caaart soyar atar verniği sen daha bakarsın, gittiiiiii.....

yada tabancanın ucundaki koruma lastiği ya yoktur yada geriye kaymıştır, adam bütün gün araba yıkamış sallaya sallaya bir hal olmuş, mal da kendi malı değil sallarkan bir çarpar çizik ve yerine göre gamze gittiiiii....

kendin yıka, 1 tl at kendin yıka....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

sıkıntıda orada, elindeki tabancaya hata yaparmı acaba diye bakarken adam çmurluğun kenarına bir yaklaştrır.... caaart soyar atar verniği sen daha bakarsın, gittiiiiii.....

yada tabancanın ucundaki koruma lastiği ya yoktur yada geriye kaymıştır, adam bütün gün araba yıkamış sallaya sallaya bir hal olmuş, mal da kendi malı değil sallarkan bir çarpar çizik ve yerine göre gamze gittiiiii....

Aynı fikirdeyim. bu bizim yakınlarda bi tane var adamlar hepsini bozdular. 5 takım vardı.

Aynı kroniksel sorun subaruda da var. subaruda bir günde yapabilirler miydi onu bilmiyorum tabi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
4 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

2014 ten beri golf'ümü kendim yıkıyorum. Yok tabanca deydi, yok yüzüğü deri direksiyonu çizdi, yok paspaslar ıslak kaldı, yok arabayı stop ettirdi hiç sorun yok. 1 TL at kendin yıka candır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
41 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

2014 ten beri golf'ümü kendim yıkıyorum. Yok tabanca deydi, yok yüzüğü deri direksiyonu çizdi, yok paspaslar ıslak kaldı, yok arabayı stop ettirdi hiç sorun yok. 1 TL at kendin yıka candır.

1 tl yi elden ver yana geç, dolmuşçu bölümüne, kalın hortum hazır, al kovayı bas şampuanı elle yıka durula, daha baba temizlik, tabancaya gerek yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

1 tl yi elden ver yana geç, dolmuşçu bölümüne, kalın hortum hazır, al kovayı bas şampuanı elle yıka durula, daha baba temizlik, tabancaya gerek yok :)

Ali bey buda güzel bir seçenek. Ama tabancasız yapamıyorum tetiğe basacağım illa😊

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
6 saat önce, Koray Demir yazdı:

Belki Almanya iç pazara da böyle sürülüyordur ülkeye özgü değil gibi.

Alamanyaya gidince altına bakarım bir kaç tanesinin. Sahipleri inşallah görmez :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
43 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Alamanyaya gidince altına bakarım bir kaç tanesinin. Sahipleri inşallah görmez :D

Aktung türko vasisdas derler..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Mantığını çözemiyorlar. Yüksek basıncın amacı su tasarrufu için, kir çıkarmak için değil diye binlerce kişiye eğitim verdim sadece oto galericiler anlıyor.

Banyo yaparken yüksek basınçla mı yıkanıyorsun diyorum hayır diyor, e arabaya niye yüksek basıncı dayıyorsun diyorum, kiri çıkaracağım diyor :D

Benim arabamın fitilleri yırtık, far ve stop lambalarında çatlak var uzaktan tut diyorum artık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
9 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Mantığını çözemiyorlar. Yüksek basıncın amacı su tasarrufu için, kir çıkarmak için değil diye binlerce kişiye eğitim verdim sadece oto galericiler anlıyor.

Banyo yaparken yüksek basınçla mı yıkanıyorsun diyorum hayır diyor, e arabaya niye yüksek basıncı dayıyorsun diyorum, kiri çıkaracağım diyor :D

Benim arabamın fitilleri yırtık, far ve stop lambalarında çatlak var uzaktan tut diyorum artık.

Aynı mantıkla çalışan duş başlıklarır Amerikada çok yaygın. Türkiye'de bulamadım. Deliksiz. tek delik ve atomizer var. çok az su harcıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...