Arda Bülent Güzel

Dizel’e Geri Dönüş...Audi A6 2.0 TDI

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Benim mercedesi elimden alınca arkadaş, bende araç aradım ve bir günde bu makinayı Van şehrinde buldum. Cuma günü araca baktırıp kaporasını gönderdim. Pazar günü öğlen uçağı ile Adana’dan Vana uçtum. Pazar Vanı gezdim. Gerçekten görülmesi gereken yer. Mutlaka gidin. Şimdi gelelim araca;

Araç 2013 model ama 2014 trafiğe çıkışlı. Alt takımlarında şanzımanda motorda en ufak sorun yok. Ben almadan 1 ay önce tüm bakımları yapılmış. Trigel setine varana kadar değişmiş. Lastikleri idare etsede ben bugün 4 dünüde değiştirdim. Fren diskleri ve balataları da değiştirdim kafam rahat olsun diye. Ustam Vehbi abide araca onayı verdi iyi araç diye. Araç full dediklerinden. Araç 177 bg. 120.000 km de 8 multronik otomatik vites. Yarın kısmetse iç detaylı temizliği ve boya koruma işlemi yapılacak. 1000 yakın kullanarak Van’dan getirdim. Araç Mercedes AMG den sonra inanılmaz konforlu geldi. AMG sport olduğu için süspansiyonlar inanılmaz sertti. Bu ise resmen uçan halı gibi. 2.0 motorun hakkını sonuna kadar veriyor. Van’dan gelince kesinlikle yorgunluk yoktu. Ses sistemi çok iyi. Vakumlu kapılar sayesinde belkide İzalasyon çok iyiydi. Ses yok gibiydi. Yakıt olarak aracı zorladığımmdan dolayı 362 tl doldu ve 1000 km yaptı. 100 km de 6.2 lt tüketti. Klima yolculuk boyunca açıktı. Yeri geldi 180 km çıkıldı yeri geldi 110 km hızla geldi. Araç hakkında benim şimdilik tek olumsuz yön araç önden çekişli olduğundan hemen patiye düşüyor. Arkadan itişliye alıştığım için belkide çok stabil geldi araç. Arabanın plakasını ise şirketimin başharflerini aldım. 33 BLS 85 . Boya korumadan sonra daha iyi fotoları koyacağım. Gelsin fotolar. 5ed849cfd10b9fc6eb99161bd4a0bda2.jpgb1a5e56a63cb0557956c780e8bdd7f24.jpgfc0859d04ce25bd2da486a7321856ac8.jpgc92e7a66c8513ccc6b432042ed98dbf2.jpg

• Beğen 22

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun Arda Abi güle güle kullan :) 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Evren Barış Özbek

Hayırlı olsun. :nazar:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serkan Maden

Hayırlı olsun. Maşallah. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun abi, mersodan bmwden inip audiye binen birkaç kişiden daha duydum konforun yükseldiğini. Güle güle kullan :)

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Onur Doğan

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, sakıncası yoksa fiyat nedir acep?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yurt

hayırlı olsun 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon

Güle güle kullanın. Lastikleriniz çukur görmesin inşallah :)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Öztürk2

Hayırlısı olsun. Benimde mondeo dan sonra almak istediğim araba budur.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

:nazar: E eski E olmayınca bu daha iyi

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: E eski E olmayınca bu daha iyi

Malesef. Katılıyorum.

Hayırlı olsun abi kazasız belasız güzel günlerde binersin insallah. Maşallah makine güzel. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun abi, güle güle kullan

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet Türedi

Aracınız hayırlı olsun.Bende bayadır bu araçlara bakıyorum.Gerçekten E sınıfında belkide en ekonomik araç.Bakım giderleri Bmw ve mersedes e göre daha düşük.Kaça mal oldu sorması ayıp.

1.5 sene sonra bende alabilirim.Sizin olumlu olumsuz görüşlerinizide burdan takip edeceğim.

Kazasız belasız binersiniz umarım.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arda Bülent Güzel
Hayırlı olsun abi, mersodan bmwden inip audiye binen birkaç kişiden daha duydum konforun yükseldiğini. Güle güle kullan

Konfor gerçekten çok iyi. Mercodan daha dolu. Mesala Merco e segmenti olduğu halde koltuk yarı elektrikli ve hafıza yoktu. Bunu anlatmama gerek dolulukta. Köksal
Güle güle kullanın. Lastikleriniz çukur görmesin inşallah

Bunda lastiklerin sıkıntı olacağını sanmıyorum bu sefer sani. Çünkü bu hem 17 jant hemde 55 yanak. Tabi yinede kısmet tabi
Hayırlı olsun, sakıncası yoksa fiyat nedir acep?

Gidiş geliş 180 civarı diyelim.
  • Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arda Bülent Güzel
Aracınız hayırlı olsun.Bende bayadır bu araçlara bakıyorum.Gerçekten E sınıfında belkide en ekonomik araç.Bakım giderleri Bmw ve mersedes e göre daha düşük.Kaça mal oldu sorması ayıp.
1.5 sene sonra bende alabilirim.Sizin olumlu olumsuz görüşlerinizide burdan takip edeceğim.
Kazasız belasız binersiniz umarım.

Burdan Bilgi paylaşımı yaparım Ahmet bey. 180 civarı maloldu. Ancak bu araçların döküntüsüzünü bulmak lazım. Birde biz biraz uyguna aldık. Bu temizlikteki ve bu km deki araçlar 190bin civarı.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Cerci

hayirli olsun benimde cok beğendiğim  bir model kazasiz belasiz cezasiz kullanirsiniz insallah

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Ooo maşallah.
Hayalimin audisini almışın. Güle güle kullan :)

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Gök

Hayırlı uğurlu olsun siyah deri ayrı bir yakışıklı gösteriyor. 

Klima digital mi ?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk

Hayırlı olsun.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serhan Kaya

Hayirli olsun araciniz. Güzel günlerde kullanın aracınızı

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Arda hayırlı olsun. Güzel makina :nazar:

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Arda Bülent Güzel
Ooo maşallah.
Hayalimin audisini almışın. Güle güle kullan

Teşekkürler Mehmet abi. Seneye senin abi.

Adam bunu neden yapıyor bende bilmiyorum fikri bey.
Hayırlı uğurlu olsun siyah deri ayrı bir yakışıklı gösteriyor. 

Klima digital mi ?

Teşekkürler. Bizde iki çocuk olduğu için koltukları siyah deriden başka bir renk alamıyorum. Açık renk çabuk kirleniyor ve kiri gösteriyor.
Arda hayırlı olsun. Güzel makina :nazar:

Teşekkürler king.
Hayırlı olsun.

Teşekkürler Mehmet hoca.
Hayirli olsun araciniz. Güzel günlerde kullanın aracınızı

Teşekkürler Serhan bey

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Gökmen

Allah kaza bela vermesin.Hayırlı olsun.

• Beğen 1

Mesajı paylaş