İçeriğe Yönlendir

Yaşam Konteyneri Aydınlatma

Erhan Doruk

Recommended Posts

Umut Taşlı

13 sayfa, yüzlerce mesaj; ilgilendiğim, bildiğim konular da olunca sıkılmadan tek tek okudum. forumun seviyesi -her anlamda- insanı kendine hayran bırakıyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Umut Taşlı yazdı:

13 sayfa, yüzlerce mesaj; ilgilendiğim, bildiğim konular da olunca sıkılmadan tek tek okudum. forumun seviyesi -her anlamda- insanı kendine hayran bırakıyor. 

lutfen 14😎

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Hakan Yilmaz

Gayet güzeller. Zaten ben de bir tane konteyner ev yaptırmak istiyordum. Konteyner ev fiyatları açısından betonarme yapılara göre çok çok avantajlı. Bu konu hakkında çok fazla araştırma yaptım. Ve konteyner evimi İstanbul'da bulunan arazime yaptırmaya karar vedim. Aynı zamanda Bebek'te bulunan inşaat alanıma da uygun fiyatlı şantiye konteyneri yaptıracağım.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Hakan Yilmaz yazdı:

Gayet güzeller. Zaten ben de bir tane konteyner ev yaptırmak istiyordum. Konteyner ev fiyatları açısından betonarme yapılara göre çok çok avantajlı. Bu konu hakkında çok fazla araştırma yaptım. Ve konteyner evimi İstanbul'da bulunan arazime yaptırmaya karar vedim. Aynı zamanda Bebek'te bulunan inşaat alanıma da uygun fiyatlı şantiye konteyneri 

Amacınız reklam sanırım.   

Bize sormadan karar vermeyin :) 

@Mehmet Ozyurek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erdoğan Temur yazdı:

Amacınız reklam sanırım.   

Bize sormadan karar vermeyin :) 

@Mehmet Ozyurek

dünya çapında bir marka ile değiştirildi daha güzel konteynerler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hakan Yilmaz yazdı:

Gayet güzeller. Zaten ben de bir tane konteyner ev yaptırmak istiyordum. Konteyner ev fiyatları açısından betonarme yapılara göre çok çok avantajlı. Bu konu hakkında çok fazla araştırma yaptım. Ve konteyner evimi İstanbul'da bulunan arazime yaptırmaya karar vedim. Aynı zamanda Bebek'te bulunan inşaat alanıma da uygun fiyatlı şantiye konteyneri yaptıracağım.

Araştırmalarınız sorunu elde ettiğiniz bilgileri bizimle yeni bir konu açarak paylaşırsanız seviniriz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...