İçeriğe Yönlendir

22-23 Bin TL. Otomatik Vites Araç Tavsiyeleriniz...

İsa Acar

Recommended Posts

Selçuk Bakış
15 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Çok ayrıntılı anlamam ama Honda daha bir güzel göründü gözüme, Toyota da konsolda çatlaklar gördüm, yaşı/kmsi itibariyle normal gibi, bagajı eğer tüp yok etmediyse daha geniş, rengini pek sevmedim. Honda ön cam çatlak. Şu an için gözüme çarpanlar bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
34 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Honda Euro Civic... Rover altyapısı var diye biliyorum. Normal Civic 'e nazaran piyasası nazlı olur. Yıllar önce Civic almaya niyetimiz vardı . Euro Civic 'leri hep es geçmiştik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
50 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Çok ayrıntılı anlamam ama Honda daha bir güzel göründü gözüme, Toyota da konsolda çatlaklar gördüm, yaşı/kmsi itibariyle normal gibi, bagajı eğer tüp yok etmediyse daha geniş, rengini pek sevmedim. Honda ön cam çatlak. Şu an için gözüme çarpanlar bunlar.

37 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Honda Euro Civic... Rover altyapısı var diye biliyorum. Normal Civic 'e nazaran piyasası nazlı olur. Yıllar önce Civic almaya niyetimiz vardı . Euro Civic 'leri hep es geçmiştik.

Teşekkür ederim yorumlarınız için... :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Eurocivic bir arkadaşım da vardı 98 model 11 sene kullandı belki de bakım hariç hiç masraf yapma di şimdi C serisi mercedes kullanıyor ama hala honda aklında .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
9 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Eurocivic bir arkadaşım da vardı 98 model 11 sene kullandı belki de bakım hariç hiç masraf yapma di şimdi C serisi mercedes kullanıyor ama hala honda aklında .

Teşekkürler Adnan abi, araç hoşuma gitti zaten ve sanki hiç apaçi eline geçmemiş gibi düzgün duruyor :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Hyundai aşırı çok yakar hem 2.5 motor hem otomatik. onun dışında sorun göremedim.

Toyota km doğru ise güzel duruyor.

Pejo her zaman severim ama kimse hiçbir zaman tavsiye etmiyor nedense..

Opel en sevdiğim kasa ama km'si sallamışlar külliyen yalan. Ayrıca güneş yanıkları var.

Chevrolet km fazla, piyasası hiç yok elinizde kalır. Biniciyim derseniz sonrasında satmayı düşünmüyorsanız km takıntınız yoksa ve şanzıman sorunsuzsa bakılabilir.

Yani; 

İçlerinde bence toyota en iyisi gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
1 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

Hyundai aşırı çok yakar hem 2.5 motor hem otomatik. onun dışında sorun göremedim.

Toyota km doğru ise güzel duruyor.

Pejo her zaman severim ama kimse hiçbir zaman tavsiye etmiyor nedense..

Opel en sevdiğim kasa ama km'si sallamışlar külliyen yalan. Ayrıca güneş yanıkları var.

Chevrolet km fazla, piyasası hiç yok elinizde kalır. Biniciyim derseniz sonrasında satmayı düşünmüyorsanız km takıntınız yoksa ve şanzıman sorunsuzsa bakılabilir.

Yani; 

İçlerinde bence toyota en iyisi gibi.

Teşekkür ederim Gürkan Bey, sizin bildiğiniz tanıdığınız varsa onları da önerebilirsiniz. :good1:

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
  • 2 hafta sonra...
İsa Acar

Merhabalar, aracımı yarın veriyorum bir aksilik olmazsa ve son olarak aşağıdaki araçlar hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Gönlüm mondeodan yana tabikide, 9 yıldır sahibi olan doktor iyi bakmıştır diye düşünüyorum. Hasar kaydı her şeyi yetkilide yaptırmış olmasından kaynaklı sanırım.  

Hasar kaydı benim için önemli değil, bu aracın 11 bin civarı hasar kaydı mevcut. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-doktordan-mondeo-ghia-573539265/detay/

Beni çeken tarafı km' sinin düşük olması ve şanzumanı hakkında bir çok olumlu görüş bulunması. Hasar kaydı benim için önemli değil, bu aracın 15 bin hasar kaydı mevcut. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-z-motors-mitsubishi-colt-1,5-colt-98.000-km-570661824/detay/

Bu araç denizli de ve fiyatta baya bi indirimi var. dolayısıyla elimde bir miktar para da kalacak. Hasar kaydı benim için önemli değil.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-tam-otomatik-vites-cordoba-signo-1.6-573539180/detay/

Yorum bağlantısı
İsa Acar
En mantıklısı İbiza. 

Çıkabilecek masraflara istinaden elde para kalması yönünden mantıklı gibi [emoji848]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...