İçeriğe Yönlendir

Rekabette Saygı Nerede Kaldı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
20 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Abim A6 ile gezer, müşteriye Clio ile gider, bu nasıl olacak :D

.

Sektöre göre.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Diyor ki, "Bir SuperB ile bi A1'i aynı kefeye koyuyorlar, adalet mi bu"

Bu olur sonuçta altta Audi A6 var. Görünmek istediği yere onla gider. Bende BMW varken birde şirket aracım vardı. Ford courye her yere onla gidiyordum. Çok zevkli idi. Ama sonuçta kapıda BMW vardı. Millet onu görüyordu.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Bu olur sonuçta altta Audi A6 var. Görünmek istediği yere onla gider. Bende BMW varken birde şirket aracım vardı. Ford courye her yere onla gidiyordum. Çok zevkli idi. Ama sonuçta kapıda BMW vardı. Millet onu görüyordu.

Zor işler Arda. Kolay gelsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Zor işler Arda. Kolay gelsin. 

Valla zor hocam. Artık kolayladı ama nedeni bir seneye yakındır inşaat yapmıyorum paso geziyorum.,piyasa durulana kadar böyle. 2019 sonu gibi görüşürüz inşaat piyasası ile
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Diyor ki, "Bir SuperB ile bi A1'i aynı kefeye koyuyorlar, adalet mi bu"

Arz talep meselesi.
Tesla da dünyanın parası.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ortada araba kalmayacağı ve Liberty sahibi de durumun farkında olmadan devam edeceği için sorun olmaz 😁

F150 YE Bunu yapan A1 e ne yapar bilemedim :D:D  

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Lise sonda, biri Bigadiç'te diğeri Balıkesir merkezde olmak üzere iki dersanesi olan ve aynı zamanda öğretmen eksikliği sebebiyle daha önce emekliye ayrılmış olmasına rağmen bizim okulda Türkçe dersine gelen hocamıza neden yıllardır A kasa vectra sahibi olduğunu sorduğumda "Köylüye çocuğunu dersaneye yazdırması için dil dökmeye son model arabayla gidilir mi?" cevabını almıştım. Ama inşaat işinde tam tersi tabii ki müteahhitlik brövesi 5.20, müteahhit oğlu brövesi 3.20. :) Ama bu mevzu sadece müteahhitlikte değil tüm ülkede böyle. Sadece araba da değil. Ev, telefon, sadece en pahalı markalardan giyinme, sık sık yurt dışı tatili, bekarsan sevgili, sevgiliysen evlilik, evliysen birkaç çocuk, çocuk varsa sadece özel okul, starbuckstan alınan kahve olmadan ayılamama-güne başlayamama... Hepsi statü belirliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
27 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Arz talep meselesi.
Tesla da dünyanın parası.

Tesla gerçekten maliyetli bir araç.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Konudaki amacı ve anafikri anlamadım.

İndirim olmadığına vurgu yapıyorsan. İndirim kampanya döneminde öyleydi.
Cem kaça aldı arabayı. Şimdi olsa kaça alırdı ;)

Abi 141.500 liste fiyatı vardı. 141.200’ e indiler kavga dövüş. Şimdi 174.000 listesi. Şubatta aldım aracı.

Kayınpeder inşaat yapıyordu kendine. Çimento vs alacağında dobloyla gidiyordu,pazarlık edebiliyorum diye.  mimarla yada kiracısıyla vs görüşeceğinde ise x5 le gidiyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anafikri tekrar yazayımi fotoğrafların güzelliğinden kaybolmuş sanırım

Skoda superb combi 213 bin tL iken A1 de 213 bin tL

aynı rakam yani.

İkisi de aynı bayiden alınmış rakamlar, showroomda yazılı kamuya açık. insider trading siz.

Superb ile A1 .. aynı motor aynı şanzıman,daki rakamlar, aynı yani ikisi de :)

24 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Tesla gerçekten maliyetli bir araç.

yahu 1 pil 1 silecek motoru.  büyükçeleri yani. bir de 10 inch ekran dokunmatik taaam

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
8 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

aynı rakam yani.

İkisi de aynı bayiden alınmış rakamlar, showroomda yazılı kamuya açık. insider trading siz.

Superb ile A1 .. aynı motor aynı şanzıman,daki rakamlar, aynı yani ikisi de :)

yahu 1 pil 1 silecek motoru.  büyükçeleri yani. bir de 10 inch ekran dokunmatik taaam

Fotolar bunlar mı 

IMG-20180527-WA0033.jpg

IMG-20180527-WA0034.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:
aynı rakam yani.
Superb ile A1 .. aynı motor aynı şanzıman,daki rakamlar, aynı yani ikisi de [emoji4]

Resimler görünmüyor. :)
Aynı motor aynı şanzıman aynı donanım ise fiyatın da aynı olmasındaki şaşkınlık sebebi ne :)
Farlar aynı. Lastik aynı, camlar aynı. Stoplar koltuklar aynı. Kararan aynasından amortisörüne kadar aynı.
Fiyatı belirleyen de ötv ve kdv zaten. Onlar da aynıysa fiyatın aynı olmasına ben şaşırmadım.
Ancak. Resmi göremediğim için detayı da merak ettim. 213 binlik A1 nasıl bir A1 miş.

12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Fotolar bunlar mı 

Şimdi gördüm. Keşke ayfonla çekseydin :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Resimler görünmüyor. :)
Aynı motor aynı şanzıman aynı donanım ise fiyatın da aynı olmasındaki şaşkınlık sebebi ne :)
Farlar aynı. Lastik aynı, camlar aynı. Stoplar koltuklar aynı. Kararan aynasından amortisörüne kadar aynı.
Fiyatı belirleyen de ötv ve kdv zaten. Onlar da aynıysa fiyatın aynı olmasına ben şaşırmadım.
Ancak. Resmi göremediğim için detayı da merak ettim. 213 binlik A1 nasıl bir A1 miş.
Şimdi gördüm. Keşke ayfonla çekseydin :)

Ben çeksem sence böyle mi olurdu :)

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Geçen sene 31 mayısta Octavia'yı 115500 almıştım şimdi liste fiyatı 153900 olmuş . Ötv +kdv + kur farkı uçtu gitti 

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Süperb'i sattırmak için aha şu bile aynı para bak yapıyorlardır :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
22 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bakınız j kasa sedan astra’ya. Liste fiyatı 67 binlerde. 

Yaklaşık bi 20 bin lira geride kalmışsın :)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Yaklaşık bi 20 bin lira geride kalmışsın :)

Baz donanım için konuştum. Demek istediğim satılan arabanın fiyatına yükleniyorlar da yükleniyorlar.

Güncel liste fiyatında görüldüğü gibi bulunabilirse, 70 binin altında hala. Araba için bir şey söylemiyorum. Daha da fazla etmeli. Sonuçta C sınıfı sedan. Ama bu fiyata verebiliyorlarsa, zarar etmiyorlar. Kârın kârı peşindeler. Demek istediğim bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Baz donanım için konuştum. Demek istediğim satılan arabanın fiyatına yükleniyorlar da yükleniyorlar.
Güncel liste fiyatında görüldüğü gibi bulunabilirse, 70 binin altında hala. Araba için bir şey söylemiyorum. Daha da fazla etmeli. Sonuçta C sınıfı sedan. Ama bu fiyata verebiliyorlarsa, zarar etmiyorlar. Kârın kârı peşindeler. Demek istediğim bu.
Baslangic fiyati su an 86 bin Astra J de :)
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Baslangic fiyati su an 86 bin Astra J de :)

Ha 2018 ha 2017... Ben 2017 'yi söylüyorum. Bayi fiyatı mı bayi fiyatı... Sıfır kilometre mi sıfır kilometre...

Araç üzerinden örnek vererek mi yanlış yaptım :) Her neyse...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

ben superbyi alırken aynı paraya a3 veriyorlardı küçük olduğu için superb aldım. şimdi ise a1 veriyorlar. Yakında a0 verip araba diye audi halkası teslim edecekler müşteriye.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...