İçeriğe Yönlendir

Vag Grubu - Anahtar Tuşu Sorunsalı Çözümü

Tufan Caliskan

Recommended Posts

Tufan Caliskan

Tuşlar çok yıpranmış ve kapama tuşu çok zor basıyordu. Anahtarcılar kasayı tamamen değiştiriyor (300-350tl) Yerli bir internet satış sitesinde 8buçuk TLye aldım. Hemen geldi. Hemen taktım. Orjinalinden daha kalitesiz ama daha yumuşak bir plastik malzeme. Çok daha rahat basıyor ve çalışıyor. Tavsiye ederim.64c07890145410e765814e1f7c11706a.jpg03c5926d050780e26a12f3d31c0d994c.jpg81dda90843412d1a1999323725cbb14a.jpg

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Elinizi sağlık. Kasa değişimi için 300-350 isteyen anahtarcıyı da merak ettim. Altı üstü bir tane immo çipi kopyalayıp anahtarın içini aktaracak hepsi bu :)

Ben aliexpressten aldım. Hemde iyi kalite olanını almıştım. En ufak deformasyon yok, plastiği çok kaliteli en az orjinal kadar kaliteli. 3 sene önce 7$’a almıştım. 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
(düzenlendi)
4 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Elinizi sağlık. Kasa değişimi için 300-350 isteyen anahtarcıyı da merak ettim. Altı üstü bir tane immo çipi kopyalayıp anahtarın içini aktaracak hepsi bu :)

Ben aliexpressten aldım. Hemde iyi kalite olanını almıştım. En ufak deformasyon yok, plastiği çok kaliteli en az orjinal kadar kaliteli. 3 sene önce 7$’a almıştım. 

o hiç birşey anahtarın ucunu yontmaya 70 80 lira isteyenler var anahtarcıların eline düşmemek gerek

tarihinde Bekir Memur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Hadi buda benden değişim videosu olsun :)

14 aboneye ihtiyacın var gördüğüm kadarıyla :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

14 aboneye ihtiyacın var gördüğüm kadarıyla :) 

Az kaldı abi sabırlıyım :) Sonra göreceğiz ne kadar damlıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...