İçeriğe Yönlendir

Araç Konusunda Kararsız Kaldım.

Halil Taşçı

Recommended Posts

Halil Taşçı

sa arkadaşlar, şuan kullandığım araç 2009 honda jazz fun manuel vites. Aracımı satılığa çıkardım, arayan soran olmaya başladı, ama ben ne almam gerektiğini hala çözemedim. Aracı satarsam elimde tahmini 70.000- 75.000 TL gibi bütçem olacak. Aklımdan geçen sedan, dizel/ benzin+lpg otomatik bir araç almak. hem yatırım olsun yarın birgün ev almaya kalkarsam elimde nakit olsun istiyorum, hemde aracı büyütmek, aile kalabalıklaştı, üçtük dört olduk beşe niyetimiz var :)? 

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
(düzenlendi)

Vw polo alın.  Satmak istediğinizde rahat satılır değer kaybetmez derim. Bu arada gözümden kaçmış sedan demissiniz bu nedenle jetta/passat tdi/tsi/dsg bakılabilir 

tarihinde Önder Başböyük tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Honda Civic alabilirsiniz. Zaten Hondaya yabancı değilsiniz. Geniş olduğu için size hitap edecektir. Satarken de çabuk satarsınız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Halil Taşçı yazdı:

yarın birgün ev almaya kalkarsam

0,98 oranınnı kaçırmayın konutta, araca daha az para ayırıp ev alın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Katılıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

golf veya focus 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil Taşçı
(düzenlendi)
22 saat önce, Önder Başböyük yazdı:

Vw polo alın.  Satmak istediğinizde rahat satılır değer kaybetmez derim. Bu arada gözümden kaçmış sedan demissiniz bu nedenle jetta/passat tdi/tsi/dsg bakılabilir 

önder bey dsg sıkıntı çıkırtırsa diye korkuyorum, elimde bir atımlık barut var sıkıntı çıkırtırsa altından kalkamazsam.

21 saat önce, Erhan Güler yazdı:

Honda Civic alabilirsiniz. Zaten Hondaya yabancı değilsiniz. Geniş olduğu için size hitap edecektir. Satarken de çabuk satarsınız.

sanırım elimdeki paraya 2011 kasalarını alabiliyorum sadece, genelde hasar kayıtlı, bu haftasonu bir civic  görmeye gideceğim

21 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

ev için biraz erken abi :)

20 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Aracınızın ilanı nerede Halil hocam?

burda ilanım yok hocam fırsat bulup oluşturumadım hala

17 saat önce, Erkan Işık yazdı:

golf veya focus 

focusun otomatiği hatta dizel otomatiği konusunda düşünceniz nedir abi?

ayrıca bu paralara d sınıfı bir araç alınabilirmi? mondeo yada 508 gibi, birde yeni 308 olan varmı dizel otomatik konsunda ve iç haçmi genişliği nasıl aracı kullanan varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

tarihinde Halil Taşçı tarafından düzenlendi
eksik bilgi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
22 dakika önce, Halil Taşçı yazdı:

ayrıca bu paralara d sınıfı bir araç alınabilirmi? mondeo yada 508 gibi, birde yeni 308 olan varmı dizel otomatik konsunda ve iç haçmi genişliği nasıl aracı kullanan varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

Yeni kasa dizel 308 i test ettim. Şanzıman tam otomatik zaten. Geçişler sıkıntısız, dizel motor ile uyumu zaten süper. Ama 75 bandında boş paketler alınabilir. Allure donanımlısı en dolusu. Genişlik olarak arka tarafı bize dar geldi. Eşim beğenmedi arkasını mesela. İçine bindiğinizde ön taraf çok güzel ama arka ıııhhh olmamış diyebiliyorsunuz. Bagaj da standart heç bek arabanın bagajı. Hatta diğerlerine göre bir miktar büyük diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Halil Taşçı
16 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

Yeni kasa dizel 308 i test ettim. Şanzıman tam otomatik zaten. Geçişler sıkıntısız, dizel motor ile uyumu zaten süper. Ama 75 bandında boş paketler alınabilir. Allure donanımlısı en dolusu. Genişlik olarak arka tarafı bize dar geldi. Eşim beğenmedi arkasını mesela. İçine bindiğinizde ön taraf çok güzel ama arka ıııhhh olmamış diyebiliyorsunuz. Bagaj da standart heç bek arabanın bagajı. Hatta diğerlerine göre bir miktar büyük diye hatırlıyorum.

arkanın dar olması sıkıntı tabi, yorumlarınız için teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

2.0 Motor olur mu. Bu araçlar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. D sınıfı, Sedan, geniş, dizel, tam otomatik.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2013-model-180.000-km-tam-otm-citroen-5-2.0-163-hp-67.750-tl-559194615/detay

2.0 sıkıntı olursa 1,6 dizel otomatiği de var ama bunun şanzımanı tam otomatik değil. Kullanımda alışkanlık istiyor, vites geçişleri hissediliyor. Yarı otomatik tabir edilenden.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-dizel-2012-citroen-c5-573347949/detay

Yorum bağlantısı
Halil Taşçı

Gribal enfeksiyon siteye girmemi engelledi, kusura bakmayın lütfen.

On 5/30/2018 at 14:44, Önder Özcan yazdı:

2.0 Motor olur mu. Bu araçlar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. D sınıfı, Sedan, geniş, dizel, tam otomatik.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2013-model-180.000-km-tam-otm-citroen-5-2.0-163-hp-67.750-tl-559194615/detay

2.0 sıkıntı olursa 1,6 dizel otomatiği de var ama bunun şanzımanı tam otomatik değil. Kullanımda alışkanlık istiyor, vites geçişleri hissediliyor. Yarı otomatik tabir edilenden.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-dizel-2012-citroen-c5-573347949/detay

önder abi bu aracı daha önce duymuştum. dikkate alacağım teşekkürler.

On 5/30/2018 at 15:48, Ahmet Çankaya yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2015-dizel-otomatik-focus-535183182/detay

kardeşimin aracı, kendi aracımı satsam ben alırım... yani tavsiye edilir...

düşünürseniz yardımcı olurum...

ahmet abi ilanı düşüneceğim teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halil Taşçı
(düzenlendi)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-memurdan-tam-otomatik-titanyum-focus-588977454/detay

bu araç bi memur arkadaşta tayini çıkmış gidecek, aracını satmak istiyor, aklımızda suv tarzı bi araç vardı ama araçın otomatik olması dolu olması cezbetti. Sizlerin düşüncesinide almak istiyorum 

Sanırım linki yanlış attım 

Malum sitede

İlan No: 588977454

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Link
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 saat önce, Halil Taşçı yazdı:

bu araç bi memur arkadaşta tayini çıkmış gidecek, aracını satmak istiyor,

Götüremiyor mu aracını ? Tayin sebebiyle araç satılması bana garip geliyor.

Şanzımanı kontrol ettirmelisiniz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben de anlamıyorum tayin olduğu yerde de araç lazım olacak bu bi temel ihtiyaç

Hatta istanbul Ankara gibi yerlerin dışında özel araç bir zorunluluk.

Mesela antalyada otobüsler saatte bir filan geliyor.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aynı arabanın 2012 modelini gümüş renklisini kardeşime 62.000 almıştık boya Yok 44.000 de idi sanırım 3 ay önce. Şanzımana iyi baktır sıkıntı varsa 6-7 masrafı var haberin olsun.

Yorum bağlantısı
Halil Taşçı
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

5 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Ben de anlamıyorum tayin olduğu yerde de araç lazım olacak bu bi temel ihtiyaç

Hatta istanbul Ankara gibi yerlerin dışında özel araç bir zorunluluk.

Mesela antalyada otobüsler saatte bir filan geliyor.

Abilerim ben yanlış öğrendiğim için yanlış aktardım sanırım, aracı satan arkadaş memur, doğum iznine memlekete gelmiş, arabasını satmak istiyor, şanzımanı kontrol  ettirirken dikkat edeceğim bir husus varmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yarı otomatik bir şanzıman bu.
Tüm yarı otomatikler gibi titizlikle incelenmeli
Kalkışı. Vites geçişleri vs
Titreme var mı vuruntu var mı. Bakılmalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...