İçeriğe Yönlendir

Türkiye'de LPG Filtresi 10 Binde Değişmesi.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Metin Akbal
Eski arabada da benzeri oluyordu. Onda miknatis yoktu Atiker marka lpg kiti idi. Filtreyi parcalanmis cikardik. Hadi su an Corum dayim, eski arabayla Edirne ve Rize de bulundum uzun sureli. Yakitin etkisi vardir ama bence bu filtre gorevini tam yapiyor oldugunu gosterir. Fotosunu attigim filtre BRC.

Çorumda gazı pis satıyorlar [emoji3] 

:) Ayrica yeni arabami Rize de 2.5 sene kullandim :)
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Gaz kesici filitre değişmez kesici ile değiştirilir diyor atiker bayisi , brc her 10 binde kesiciyi filtreyi değiştiriyor Edirne de şu an aracında atiker var kendim değiştiriyorum 10 dk kesici takıldığından beri degismedi 50 olmuştur onuda komple değiştirecem ustaya

Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki
Ali Darbaz yazdı:

İkiside 46000  kmde değişti. 

20160920_202344+%2528Small%2529.jpg

ustad sen bu filtre değişimi konusunda hangi kanıya vardın i10 lpg tecrübende.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
ibrahim Tiryaki yazdı:

ustad sen bu filtre değişimi konusunda hangi kanıya vardın i10 lpg tecrübende.

El kitabı 30 bin diyor. Ben ikinci el aldım. 46000 km değiştim. 

Yorum bağlantısı
Aykut Selçuk

Ben arbama 2011 de atiker taktırmıştım 50 000 km de filan şu an 177 000 km de atikerde de filtre degişiyormu sanırım hiç degişmedi veya en azından ben öyle biliyorum

filtreyi lpg ci mi yok sa servismi degiştiriyor.yakıtımda iyi 2000 motora göre şehir içi 10 11 lt şehirler arası 8  8.5  litre yakıyor

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Aykut Selçuk yazdı:

Ben arbama 2011 de atiker taktırmıştım 50 000 km de filan şu an 177 000 km de atikerde de filtre degişiyormu sanırım hiç degişmedi veya en azından ben öyle biliyorum

filtreyi lpg ci mi yok sa servismi degiştiriyor.yakıtımda iyi 2000 motora göre şehir içi 10 11 lt şehirler arası 8  8.5  litre yakıyor

hali perisandir.

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Tank değişimi için gittiğimde filtre değişimi için de fiyat sordum, 100 lira istediler. 2 filtre de değil tek filtre fiyatıymış. İnternette 40 liraya buldum, kendim değiştirmeyi deneyeceğim artık. Beceremezsek de sağlık olsun vereceğiz 100 lira 😃

Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki
Aykut Selçuk yazdı:

Hey maşallah :) eskiden ne yakıyorsa hala aynı yakıyorsa iyi. Ama artık değiştirmek isabetli olur

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Her şey güzelde filtreyi kendiniz değiştiğiniz zaman kaçak kontrolü nasıl yapıyorsunuz? 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Her şey güzelde filtreyi kendiniz değiştiğiniz zaman kaçak kontrolü nasıl yapıyorsunuz? 
Cakmak [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykut Selçuk

Tamam yaklaşık 125 bin km filtreyi değiştirdim biraz yağlıydı usta 70 tl değiştirdi .10 000 olmazsa 20000 de değişmesi lazım dedi bende olur dedim mondeo yu satmazsam nasip olursa değiştiririz ilerde.

Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki
Aykut Selçuk yazdı:

Tamam yaklaşık 125 bin km filtreyi değiştirdim biraz yağlıydı usta 70 tl değiştirdi .10 000 olmazsa 20000 de değişmesi lazım dedi bende olur dedim mondeo yu satmazsam nasip olursa değiştiririz ilerde.

bugün mü değiştirdiniz? fotosunu çekseydiniz keşke, x km'dir değişmeyen lpg filtresi bu halde derdik :D 

Yorum bağlantısı
Aykut Selçuk

Foto da anormal bir durum yoktu fitre sadece yağlanmıştı yağ da lpg de iyidir arad yağlı çalışması lazım motorun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...