İçeriğe Yönlendir

Şahin Öğretmen

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Mesai arkadaşımın sazını dinletmek isterim. Kısa sapla bu kadar. Bir de uzun sap ile dinlemek nasip olur inşallah. Allah nazardan esirgesin harbi usta. İstekte bulanacak var ise not ederim. Hepsi için söz veremem. Fakat bir kaç tanesinin videosunu, beni kırmaz da çalar ise (ki kırmayacağını düşünüyorum) buraya atar yayınlarım.   

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
1 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Saz olunca aklıma hep Mihriban gelir.

Mesaj alındı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Mesai arkadaşımın sazını dinletmek isterim. Kısa sapla bu kadar. Bir de uzun sap ile dinlemek nasip olur inşallah. Allah nazardan esirgesin harbi usta. İstekte bulanacak var ise not ederim. Hepsi için söz veremem. Fakat bir kaç tanesinin videosunu, beni kırmaz da çalar ise (ki kırmayacağını düşünüyorum) buraya atar yayınlarım.   

Maşallah
Kurusa fidanım güllerim solsa...
Naçizane isteğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bu da bizim arkadaşımızın bestesi, söyleyen de kendisi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 29.05.2018 at 20:17, Tahir Ak yazdı:

Maşallah
Kurusa fidanım güllerim solsa...
Naçizane isteğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 29.05.2018 at 21:30, Fikret Özsoy yazdı:

Meslektaşımdan bir acem kızını dinlemek isterim doğrusu.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 29.05.2018 at 20:05, Recep Selim Kaya yazdı:

Saz olunca aklıma hep Mihriban gelir.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
31 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Yüreğine sağlık. Elleri dert görmesin. :thank_you2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bende bir süredir bağlama kursuna gidiyorum. Yavaş yavaş oturmaya başladı, inşallah seneye bende sizden istek alır hale gelirim.

Eline yüreğine sağlık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
(düzenlendi)
8 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Bende bir süredir bağlama kursuna gidiyorum. Yavaş yavaş oturmaya başladı, inşallah seneye bende sizden istek alır hale gelirim.

Eline yüreğine sağlık

Mehmet Bey;

"İstemek" hakikaten başarmanın yarısı. Bir aşkla başlamışsınız. Gerisi gelir. Dinleyici olarak,müziğin bir çok türünde geniş bir repertuarım var. Büyük şehirlere her gittiğimde, fırsat buldukça kendi bölgemde ulaşma imkanı bulamadığım bir çok sanat etkinliğine katılmak en büyük zevklerimden. Tüm enstrümanlara evet. Fakatttt. Bağlama dedin mi? Şöyle bir tarafa geç bakalım. Bağlama bir tarafa, diğer enstrümanlar diğer tarafa...

Başarılar dilerim...

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
52 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Mehmet Bey;

"İstemek" hakikaten başarmanın yarısı. Bir aşkla başlamışsınız. Gerisi gelir. Dinleyici olarak,müziğin bir çok türünde geniş bir repertuarım var. Büyük şehirlere her gittiğimde, fırsat buldukça kendi bölgemde ulaşma imkanı bulamadığım bir çok sanat etkinliğine katılmak en büyük zevklerimden. Tüm enstrümanlara evet. Fakatttt. Bağlama dedin mi? Şöyle bir tarafa geç bakalım. Bağlama bir tarafa, diğer enstrümanlar diğer tarafa...

Başarılar dilerim...

Tam 4 kez denedim. Her seferinde 2-3 ay gidip bırakmıştım. Ama bu sefer çok istiyorum ne olursa olsun bu işi başaracağım. Bağlamanın benim için de değeri çok farklı. 

İnşallah başarırım, teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Tam 4 kez denedim. Her seferinde 2-3 ay gidip bırakmıştım. Ama bu sefer çok istiyorum ne olursa olsun bu işi başaracağım. Bağlamanın benim için de değeri çok farklı. 
İnşallah başarırım, teşekkür ederim

Kolay gelsin Mehmet Bey; azimli olmak ve illaki her gün çalışmak sizin de bildiğiniz gibi şart, şimdiden başarılar dilerim [emoji106][emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
On 31.05.2018 at 20:24, Bülent Tarakçı yazdı:

Hocam eline yüreğine sağlık. Duygulandık yine. :nazar::bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...