İçeriğe Yönlendir

Muayeneden Geçmeyen Vidalı Plakalar

Sercan Demir

Recommended Posts

Hüseyin Maviş

Ben de bugün plakadan dolayı muayeneden geçemedim. Ön plakada rötuş, arka plakada da vida delikleri vardı. Geçemeyeceğimi tahmin etmiştim zaten. Yarın plaka bastırmaya gideceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Benim aracın plakaları da delik deşikti. (önüne gelen plakayı sabitlemek için delik delmiş 🙁) Risk almamak için muayeneye gitmeden önce ikisini de yenilemiştim. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
13 saat önce, Mustafa YILDIRIM yazdı:

Benim aracın plakaları da delik deşikti. (önüne gelen plakayı sabitlemek için delik delmiş 🙁) Risk almamak için muayeneye gitmeden önce ikisini de yenilemiştim. 

Neyse bugün yeni plakaları takıp muayene evrakını da aldım. Ben de muayeneye gitmeden önce değiştirmeyi düşündüm ama notere falan gidilip belge alınacak gibi internette bilgi vardı, o yüzden yenilememiştim plakaları. Neyse 45-50 km fazladan yol yaptım 2 defa gitmekle. Bu da ders olsun bana. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
9 saat önce, Hüseyin Maviş yazdı:

Neyse bugün yeni plakaları takıp muayene evrakını da aldım. Ben de muayeneye gitmeden önce değiştirmeyi düşündüm ama notere falan gidilip belge alınacak gibi internette bilgi vardı, o yüzden yenilememiştim plakaları. Neyse 45-50 km fazladan yol yaptım 2 defa gitmekle. Bu da ders olsun bana. :)

Geçmiş olsun.

Muayeneye gitmeden önce plaka yenilemek için; Araç sahibi aracın plakalarını söküp İl Emniyet Müdürlüğüne gidecek ve emniyetten aldığı yazı ile şoförler odasına gidip ücretini ödedikten sonra plakaları bastırabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...