Fatih Sarıkaya

Yerli Otomobille İlgili Açıklama

Recommended Posts

Furkan Bakırel
Yav he he demedin mi
Bakan kendisi açıkladı, piyasadan %5 indirim olacak diyor. 95TL'ye onu mu alırsın, 100TL'ye yılların arge'si olan bir markayı mı?
Eğer becerebilirlerse (!) yerliyi destek için yerliyi tercih etmek gerekli diye düşünüyorum umarım yapılır umarım sonu devrim gibi olmaz.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk
41 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:
Yav he he demedin mi emoji4.png
Bakan kendisi açıkladı, piyasadan %5 indirim olacak diyor. 95TL'ye onu mu alırsın, 100TL'ye yılların arge'si olan bir markayı mı?

Eğer becerebilirlerse (!) yerliyi destek için yerliyi tercih etmek gerekli diye düşünüyorum umarım yapılır umarım sonu devrim gibi olmaz.

Güzel fikir ama bu forumda bile TV buzdolabı kombi alımlarında sürekli bir yerli malından kaçış görüyorum. Arabada olmayacak mı ki?

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Recep Selim Kaya
16 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Güzel fikir ama bu forumda bile TV buzdolabı kombi alımlarında sürekli bir yerli malından kaçış görüyorum. Arabada olmayacak mı ki?

Çamaşır makinesini Bosch konuşan birinin lafına inanıp aldım. Müşterisinin güvenini 6. yılda kaybetti.

Tamir masrafının 3 katına, yerli diye bildiğimizi aldık.

Eğer alabilecek durumda olur ve emsal donanım seviyesine göre aynı fiyata bile satılsa tercihim yerliden tarafa olur.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Levent Güzelkalp

Beyaz esyada yerli tercih ettim memnunum telefonda yerlo tercih ettim memnun degilim 5 yil geçmeden yerli araba almam

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Adnan Çakır

Emmi,Mehmet hoca,Servet,Önder almadan yerli almam önce işi bilenler alsın sıkıntılarını bir görelim düşünürüz

• Beğen 4

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk

Çıksa alacağız da. Çıkması oldukça zor. Öyle bir gemideyiz ki herkes bi tarafa çekiyor leş kargaları etrafını sarmış yeni doğan civcivin...

Bastırsa şu microsoft için bizim sektörde çok yararlı şeyler çıkar. Gıkları çıkmıyor. Pardus'a laf sokmayı bilir siyasetçiler ama edilen tasarruf kadar bile azcık para ayırmazlar. Şu an personel sıkıntısı var ulakbimde kaç senedir. Hep eleştiri var ama azcık ödenek yok.

Hadi para vermicen bari o zaman yönetmelik çıkar. 

DMO 'ya pardus zorunlu uyum şartını bile ben yönetimde görevli iken zorla geçirttik.

Matlab gelmiş okuldan senelik 35 bin dolar istiyor.  Deget len dedik. iki tane if then else yazacak diye öğrenciler..Üstelik açık kaynağı var...

microsoft 280 bin fiyat çekti bu sene için...elimden gelse kovalamak istiyorum ama personel malesef herkes kendi bacağını düşünüyor libreoffice de mektup yazamıyacaklar...

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Çıksa alacağız da. Çıkması oldukça zor. Öyle bir gemideyiz ki herkes bi tarafa çekiyor leş kargaları etrafını sarmış yeni doğan civcivin...

Bastırsa şu microsoft için bizim sektörde çok yararlı şeyler çıkar. Gıkları çıkmıyor. Pardus'a laf sokmayı bilir siyasetçiler ama edilen tasarruf kadar bile azcık para ayırmazlar. Şu an personel sıkıntısı var ulakbimde kaç senedir. Hep eleştiri var ama azcık ödenek yok.

Hadi para vermicen bari o zaman yönetmelik çıkar. 

DMO 'ya pardus zorunlu uyum şartını bile ben yönetimde görevli iken zorla geçirttik.

Matlab gelmiş okuldan senelik 35 bin dolar istiyor.  Deget len dedik. iki tane if then else yazacak diye öğrenciler..Üstelik açık kaynağı var...

microsoft 280 bin fiyat çekti bu sene için...elimden gelse kovalamak istiyorum ama personel malesef herkes kendi bacağını düşünüyor libreoffice de mektup yazamıyacaklar...

çıkar varsa iyiler hep geride kalır.

Mesajı paylaş

Mesajın linki