İçeriğe Yönlendir

Teyp Kodu (CODEC) Sorunları

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Volkan Doğrular

torpidoda bir barkod buldum onun üstünde 4 haneli bir sayı var 0191 olarak onu denedim ama yanlış dedi başka sayılarda var ama barkod oldugu için uzun sayılar falan var 4 haneli büyük harflerle yazılmıs 0191 sayısını denedim kabul etmedi

Aracınız titanyum mu  ? fabrikasyon değil ise ve 0 almadıysanız belki sizden önceki kullanıcı teybi değiştirmiş olabilir. Eski kodu 0191 dir. Şuan ki sony teybinki farklıdır. O yüzden kabul etmiyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz
(düzenlendi)

30 TL ücret karşılığında servisten şifremizi aldık herkese teşekkürler

tarihinde Okan Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Halil İbrahim HANAY

ARKADAŞLAR 2009 KUGA ARACIM VAR SONY TEYP COD SORUYOR 1 VE 6 YA BASILI TUTTUM CS:29D9D882 VE SN:SOCD1X8V000676 ÇIKTI BU BİLGİLERLE KODU ÖĞRENEBİLİRMİYİM

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

ARKADAŞLAR 2009 KUGA ARACIM VAR SONY TEYP COD SORUYOR 1 VE 6 YA BASILI TUTTUM CS:29D9D882 VE SN:SOCD1X8V000676 ÇIKTI BU BİLGİLERLE KODU ÖĞRENEBİLİRMİYİM

Servsiten alabilirsiniz kodunuzu.
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ahmed GÜL

Aracımın aküsünü sökünce teyp kod istedi. Neyseki 1 ve 6 tuşlarına birlikte basınca teyibin seri numarası görüntülendi. Şimdi sıra bu seri numarayı proğrama girerek şifreyi istemek. Amma velakin gerekli olan proğramı ve DLL. 'i  PC' ye kurmuş olmama rağmen seri noyu yazabildim ama devamı olan numaraları yazamıyorum. SERİ NO: M02 1388 . Proğramı çalışan arkadaş var ise bakabilir ise memnun olacağım.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Aracımın aküsünü sökünce teyp kod istedi. Neyseki 1 ve 6 tuşlarına birlikte basınca teyibin seri numarası görüntülendi. Şimdi sıra bu seri numarayı proğrama girerek şifreyi istemek. Amma velakin gerekli olan proğramı ve DLL. 'i  PC' ye kurmuş olmama rağmen seri noyu yazabildim ama devamı olan numaraları yazamıyorum. SERİ NO: M02 1388 . Proğramı çalışan arkadaş var ise bakabilir ise memnun olacağım.

7260

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tugay Gül

Focus da akü değiştirildikten sonra teyp şifresi gerekir mi arkadaşlar ??

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz
Bir saat önce, Tugay Gül yazdı:

Focus da akü değiştirildikten sonra teyp şifresi gerekir mi arkadaşlar ??

Tugay Bey konunuz uygun konu ile birleştirilmiştir. Keyifli paylaşımlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Abiler bakimdan sonra benim teypte kod istiyor yardimci olabilir misiniz :)

ACU CFG 030138   

SONY 6 Cd Çalar 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Abiler bakimdan sonra benim teypte kod istiyor yardimci olabilir misiniz [emoji4]

ACU CFG 030138   

SONY 6 Cd Çalar 

Böyle bir seri numara görmedim, V veya M ile başlaması lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan
3 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Böyle bir seri numara görmedim, V veya M ile başlaması lazım.

1 ve 6'ya aynı anda basınca bu bilgiler çıktı. O halde teyibi söküp mü almam lazım seri numarasını? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hüseyin kod olsa bile buradan bulamayız. V ile başlayan serileri servis söylüyor.Tanıdık servis var ise onlar sana yardımcı olur.Eğer yok ise servis kod için 40 tl ücret alıyor bilgin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

1 ve 6'ya aynı anda basınca bu bilgiler çıktı. O halde teyibi söküp mü almam lazım seri numarasını? 

Torpido yada güneşlikte yok ise sökmek lazım maalesef.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sami Demirpaz

Konuyu hortlatalım.

V052405 seri nosu. V ile başlayanlar bulunabiliyor mu artık ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Konuyu hortlatalım.

V052405 seri nosu. V ile başlayanlar bulunabiliyor mu artık ? 

İnternette bi siteye yazılıyormuş.. daha sonra dönüyorlarmış.. Veriyorlarmış ruslar :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İnternette bi siteye yazılıyormuş.. daha sonra dönüyorlarmış.. Veriyorlarmış ruslar :)

Nasıl yapcaz hangi site acaba :)  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
31 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Nasıl yapcaz hangi site acaba :)  

V ile başlayan kodlar için şu link yardımcı oluyormuş. Sami. 

Yorum bağlantısı
Osman Can Bilgin

Aracım teyp kodu istiyor yardımcı olabilicek biri varmıdır nasıl çözerim seri: M153839

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...