İçeriğe Yönlendir

Teyp Kodu (CODEC) Sorunları

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Ömer Kargın

bu işlem 2010 focuslarda da varmı acaba.bilgi her yerde ve herzaman gereklidir bence

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...
Okan Yılmaz

Merhaba arkadaşlar , aracın aküsü bitmesi sonucunda arabanın sony teypi kapanıp açıldıktan sonra 4 sayılı code istiyor aracı 3 4 ay önce aldık code ile iligli bir bilgimiz yok eski sahibide bilmiyor muş ben bu kodu nasıl bulabilirim buyrun teypin fotografı ;

FORD-FOCUS-MONDEO-CONNECT-ICIN-SONY-TEYP

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Ruhsatınızla servisten temin edebilirsiniz.

Oto sanayidelerde  de hallediyorlar.

Yorum bağlantısı
Can Ergül

kullanım kılavuzu varsa içine bakın, kılavuzun içinde kartvzit boylarında beyaz bi kağıt olması lazım?

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Teybi cikartip bana ozelden seri numarasini gonderirseniz yardimci olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Torpidoyu açin kapagin ic taraflarina ve şöför tarafi günesligin altina bakin yoksa serviste 30tl civarina hallediyorlar. Ayni olay benimde basima geldi benimki torpidoyu ainca hemen kenardaydi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Torpidoyu açin kapagin ic taraflarina ve şöför tarafi günesligin altina bakin yoksa serviste 30tl civarina hallediyorlar. Ayni olay benimde basima geldi benimki torpidoyu ainca hemen kenardaydi

+1  katılıyorum torpidodadır benimkisinin koduda torpidoda.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Geçenlerde benim başıma geldi, belki bilmeyen vardır diye yazmak istiyorum.

Akü değişimi yapmam gerekti lakin code kartvizitini bulamadım. Servisle iyi bir mazim olmadığı içinde onu son çare olarak sakladım. Başka bir akünün kutup başlarını benim aracın kutup başlarına bağladık daha doğrusu kablo uçlarına. Malum sadece kutup başlarındaki somunlar gevşetilip çıkarılan bir işlem olduğu için kablo uçlarındaki olası bir kaynak, araçtaki elektriği kesmiyor. Daha sonra eski aküyü çıkarıp yeni aküyü bağladık. En sonunda ilk olarak bağladığımız aküyü söktük. Böylelikle teyp code istemeden işlemimizi hallettik.

Merhaba arkadaşlar , aracın aküsü bitmesi sonucunda arabanın sony teypi kapanıp açıldıktan sonra 4 sayılı code istiyor aracı 3 4 ay önce aldık code ile iligli bir bilgimiz yok eski sahibide bilmiyor muş ben bu kodu nasıl bulabilirim buyrun teypin fotografı ;

Sizin için olmayabilir ama belki birgün başka bir arkadaş faydalanabilir diye yazdım.

Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu
(düzenlendi)

benim güneşlik altında yazıyordu veya torpido da yazıyor ...

tarihinde Selahattin Topçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Enes Suzen

benim güneşlik altında yazıyordu veya torpido da yazıyor ...

+54  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Akü söküp takan kişi eğer işi bilen biriyse zaten araç kendini resetlemeden bu işi halledebiliyor.. 

Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz

Aküyü sökmedik ya amerikanları açık unutmuşum gündüz gözüyle pek belli olmuyordu araçta elektrik kalmamış başka bir aracın aküden bağladık teyp açıldıgında sıfırlanmıştı. mesajlar için teşekkür ederim hemen gidip torpidoya ve güneşliğe bakıyorum .

Teybi cikartip bana ozelden seri numarasini gonderirseniz yardimci olabilirim.

Teybi nasıl cıkartıcagım hakkında bir bilgim yok yardımcı olur musunuz nasıl cıkarıcam ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aküyü sökmedik ya amerikanları açık unutmuşum gündüz gözüyle pek belli olmuyordu araçta elektrik kalmamış başka bir aracın aküden bağladık teyp açıldıgında sıfırlanmıştı. mesajlar için teşekkür ederim hemen gidip torpidoya ve güneşliğe bakıyorum .

Teybi nasıl cıkartıcagım hakkında bir bilgim yok yardımcı olur musunuz nasıl cıkarıcam ?

Akünüz bitmiş işte..Sökmekle aynı şey :D

Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz

yok yani dediniz ya aküyü takan kişi işi biliyorsa sorun cıkmadan halleder diye o yüzden dedim sökmedik diye

Torpidonun altında barkod buldum barkodda 4 haneli sayı var sayıyı giriyorum OK basıyorum incorrect keycode yazıyor barkodun üstünde başka sayılarda var ama 4 haneli yok

Yorum bağlantısı
Coşkun Demir

Şoför traf güneşlik te küçük ayna kapağında yazması lazım bi bakın bendekinde oradayazılı

Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz

iki tarafında aynalar dahil her yerine baktım yok malesef :( sadece torpidodan cıkan bir barkod var 0191 giriyorum yanlış diyor o barkodun üstünde başka sayılarda var ama hangisi bilmiyorum 6 kere deneme hakkım kaldı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hatalı kod kotasını doldurursanız çözümsüz olur..En yakın servise uğrayıverin, binlik fatura kesmezler nasıl olsa.. ;)

Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz
(düzenlendi)
On 18.09.2014 at 23:03, Serkan Toker yazdı:

Hatalı kod kotasını doldurursanız çözümsüz olur..En yakın servise uğrayıverin, binlik fatura kesmezler nasıl olsa.. ;)

Cumartesi muayene var ordanda servise uğrıcaz artık napalım :) bilgilendirme ve mesajlarınız için teşekkür ederim

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay ÇAKIR

Typ kodu sağ Sol ayna kapağın arkasında yada soğutucu torpido kapağın arkasında 1234 olması lazım.

Yorum bağlantısı
Okan Yılmaz
(düzenlendi)

torpidoda bir barkod buldum onun üstünde 4 haneli bir sayı var 0191 olarak onu denedim ama yanlış dedi başka sayılarda var ama barkod oldugu için uzun sayılar falan var 4 haneli büyük harflerle yazılmıs 0191 sayısını denedim kabul etmedi

tarihinde Aydın Akdeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...