İçeriğe Yönlendir

iOS 12

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
sıhhatini düşündük ondan falan, 2.1 ton fren mren tutmaz stopları kırmasın

Kırılan stop olsun 300 lira değil mi orjinalini verir parasını alırım
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Hepsi aynı Mert. 
Geçmiş günlerde [mention=31879]Mehmet Kaya[/mention] hocamla konuşmuştuk bu konuyu ..

Benim telefonda değildi o eşimin dandroid telefonundaydı. Lütfen lütfen çamur atmayın. Sen de mi ihtiyarlıyorsun yoksa üstaddddddd vista can dandroid heyecan. Komşum diyor.
İnternet kotası sınırlı olanlar için varmı bi koruma, yoksa fakirler ölsün mü? 

Fakir fakir koktu yine burası 🤣🤣
O değil, mobil veri bitince sınırlama yok. Koca ios bunu tek nedenle yapmıyor. 

Ferrarisi olan yakıt düşünmez 🤣🤣
Buralar fakir kokmuş

Aynen ya
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Iphone 5S kullanıyordum ilk çıktığı hafta hevesle hacimce büyük bir telefonu kullanmayı göze alarak business telefon olarak lanse edilen Samsung Note5 aldım. Zira iş gereği zorunlu olarak bir çok farklı uygulama kullanıyorum. 3 ay sonra zararına satıp Iphone 6S aldım. Zira samsungun business oluşu sadece lafta.. gerçekte bana kalırsa ambalajdan ibaret.

Ne mi oldu... Ofis dışındaydım, mail ile fiyat listesi içeren bir excel tablosu geldi ve çok acil tabloya bakarak başka birine dönüş yapmam gerekti, Note 5 içerisinde lisanslı ve tam sürüm orjinal Microsoft Office Mobile yüklü olmasına rağmen excel tablosu makro içerdiği için tabloyu hiç açamadım. Tam pes edicekken yanımda olan kardeşime mail attım ve Iphone 5S in sorunsuz açtığı tabloya bakarak işimi hallettim. İlk iş Note5 i satıp Iphone 6S aldım hala onu kullanıyorum.

AppStore uygulamalarının kalitesini anlatmakla olmuyor. Kullanmaları gerek.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
23 saat önce, Servet Aydın yazdı:

İnternet kotası sınırlı olanlar için varmı bi koruma, yoksa fakirler ölsün mü? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

iOs 12'nin ilk betası dün yayınlandı. Kullananlar aşırı memnun, hızlı sorunsuz. Ki zaten bence boşa 12 diyorlar 11,5 olacakmış :p

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Genel olarak bu İOS 12 ne zaman yayınlanacak ? Bu sene başka İPhone çıkacak mı?

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul
On 04.06.2018 at 23:31, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yav hehe....  :D

Huawei nin hangi modelini kullanıyorsunuz_?  İphone 6 cihazım var, muazzam kasıyor.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
On 05.06.2018 at 11:48, Mert Yeldan yazdı:

iOs 12'nin ilk betası dün yayınlandı. Kullananlar aşırı memnun, hızlı sorunsuz. Ki zaten bence boşa 12 diyorlar 11,5 olacakmış :p

fazla değişen yok .hız normal daha beta oldu için ola bilir . bir kaç iyleştirme yapmışlar.örneğin açtın sayfaları sile bilmek için üstüne basılı tutup çıkan kırmızı silme simgesiyle silnyordu yine eskisi gibi yukarı doru atınca siliyor.aynı kişiden gelen bildirileri guruplıyor vb.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 06.06.2018 at 08:44, Mithat Tuğrul yazdı:

Huawei nin hangi modelini kullanıyorsunuz_?  İphone 6 cihazım var, muazzam kasıyor.

Mate 10 Pro, kasmayı bırak uygulamayı aç dediğinde parmağını çekene dek zaten açılmış oluyor :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Mate 10 Pro, kasmayı bırak uygulamayı aç dediğinde parmağını çekene dek zaten açılmış oluyor :)

Abi Mate 10 Pro telefon sınıfında değil.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Abi Mate 10 Pro telefon sınıfında değil.

o da doğruya ....

Arazide de acaip işime yarıyor, aynı anda AutoCad dosyası açıp proje bakarken diğer programdan online Google map haritası üzerinden araziye aplike işimi anlık takip ediyorum, hesap falan da yaptığım halde kasmayı bırak ısınmıyor bile, zuper..... 

345b4d078d76aa0442992fcf17942dba.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
On 6/4/2018 at 10:04, Ali Cihangiroğlu yazdı:

yok öyle bir dünya, sen bayağı geride kalmışsın kardeş, hem kusura bakmada bunu nasıl diyorsun hayret, bu dediğin 10 sene önceki muhabetti...

ben telefondaki menüden servis talebi yapıp kargo çağırırım, online yardım alıp uzaktan kontrol bile ettirim, yedek parça fiyatlarını görür telefonu yolladıktan sonrada takip ederim, sadece menüden yardımı seçmemle hemde, sıra bekleyip netten randevu peşinde koşmam bile emoji4.png 

bu ayrıca Androidin değil firmanın özelliği, işletim sistemiyle alakası nedir emoji4.png

bu arada xaomi 2. sırada, onun hası Huawei emoji4.png

9010b5f3d6d411c295180fe2f967984d.jpg

yıl 2018, 2000 değil....

Androit kullanıyrsan onarım, servis vs önemli tabiki. Bence de mutlaka olmalı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Androit kullanıyrsan onarım, servis vs önemli tabiki. Bence de mutlaka olmalı.

5 senedir kullandığım ve daha önce kullandığım cihazlardada hiç kullanmasamda evet olması iyi olur, bu arada servis yedek parça ve garanti işletim sistemiylede alakalıda değil hatırlatırım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bugun mi store da redmi note 5 i inceledim biraz. Hizi beni cok sasirtti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...