İçeriğe Yönlendir

Araçta Müzik Dinleme Alternatifi İçin Tavsiye Lütfen

israfil yanık

Recommended Posts

israfil yanık

Geçenlerde hoşuma giden bir albüm olan Yıldız Tilbe Yıldızlı Şarkılar albümünü aldım ve Ford Fusion 6000cd teybe taktığımda error verdi. Başka cd denemedim o yüzden cd demi teyptemi problem var bilmiyorum. Ancak aklıma farklı ve kullanışlı usb hafıza kartı takılabilen çakmaklıklar geldi. Biraz araştırdım enteresan bluetoth bağlantılı konuşma fırsatı sunan cihazlar var. Yada araç teybine montelenen usb okuyucular da var. Bu konuda fikirleriniz, tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Linki örnek olması açısından ekliyorum, bu cihaz ile hem normal dışarıda görüşme yapabiliyorsunuz araca girince aux kablosu ile araca bağlayıp müzik vs dinleyip telefon görüşmesi de yapabilirsiniz. Kulaklığı cihazdan ayrılabiliyor.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/ttec-sonics-stereo-bluetooth-kulaklik-siyah-2km106-P106234944

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
israfil yanık
1 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Aux çıkış varsa cep tel ile Spotify

aux çıkış var ancak sürekli internet sıkıntısı oluşturuyor :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
aux çıkış var ancak sürekli internet sıkıntısı oluşturuyor [emoji4]
İnterneti mi yiyor, bazen güzel premium kampanyası oluyor 3 aylık 14 lira gibi , o zaman yemez[emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çinde 5-8 usd arası bir cihaz. uzaktan kumandası da var. aracın uygun bir yerine taktırıyorsunuz, teybin aux girişinden giriliyor. usb/sd/mavidiş/fm radyo :) uzaktan kumandası da var. telefondan görüşme imkanı da başlyor araç içinde

MDXgR9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Çakmaklığa takılan aletler çöp. Radyo kalitesinin De altında kalitesi.
Önerim muud premium alın bir aylık 5 TL.
250 şarkı indirme hakkınız var indirin telefona.
Bluetooth 4 üzeri Aux Bluetooth adaptör alın telefondan kablosuz Bluetooth ile stereo kalitede müzik dinleyin.

Ben müzik indirme işini muud ile çözdüm ucuz, kaliteli ve yasal şarkılar, en önemlisi kul hakkı yok :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak

Ben de spotify öneririm. 3 ay 14 tl kampanyası var ve milyonlarca şarkıyı yasal olarak dinleyebiliyorsunuz. Albüm ya da listeleri evde wi fi den indirirseniz daha sonra internet olmadan dinleyebilirsiniz. Ses kalitesi de iyi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

spoti bencede en güzeli, evde arabada heryerde yüksek kalite müzik :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
6 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

İnterneti mi yiyor, bazen güzel premium kampanyası oluyor 3 aylık 14 lira gibi , o zaman yemezemoji3.png

vallahi yola bir çıkıyorum 7 saat aralıksız dinliyorum, kalite oto modda, arabada zaten anlaşılmıyor düştüğü, evde ise en üst kalite hep açık, zaten evde ayara izin vermiyor, kullanığım cihaz biraz bol geliyor spoti yetmiyor :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yol gürültüsü bizim arabalarda fazla olduğu için birebir ,Spotify candır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
34 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Yol gürültüsü bizim arabalarda fazla olduğu için birebir ,Spotify candır.

kısmen katılıyorum,  yol sesi konusunda ;):tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
israfil yanık

Muhtemelen tercihim bluetoth araç aux kiti alarak spotify kullanımı olacak.. teşekkür ederim ilgi alakanız için

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Muhtemelen tercihim bluetoth araç aux kiti alarak spotify kullanımı olacak.. teşekkür ederim ilgi alakanız için
Spotify yeni üyeler 1 TL 3 aylık.bluetooth için ugreen marka Bluetooth 4+destekleyen kaliteli birşey alın derim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...